Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
10. nov 2009

ahojte....jej juli rodí? no fajn....tak dúfam že ju moc nepotrápia....

my sa stahujeme deti...takže tu budem zriedkakedy...a simonka ma rastový spurt...tak tak..

ostatným lucul, vierka, tigi, vikinka, želám krásne dník papa

tigi
10. nov 2009

vierka - aspon sa TT nepresytime, mame to tak akurat. 😀 pre mna napriklad vzdy ked idem do mesta (priznavam nie je to moc casto) je vzdy nieco nove, nejaky obchodik do ktoreho nakuknem a tak. ja som spokojna s tym ako to je. 🙂

perluska uz stahujete? tusim ste to stihli o tyzden skor. 😀 drz sa a ukaz sa ked budes mat chvilku. papa.

tigi
10. nov 2009

ozaj baby, vevonik tu dlho nebola, nemate o nej nejake spravy ako sa ma?

vierka
10. nov 2009

perluska - tak zelam prijemne stahovanie, nech ste co najskor zabyvani a nech sa vam tam vsetkym paci a spolu so Simonkou tam vytvorite krasny domov 😀

tigi - no ved tolko je tu ludi a aut, tak naco tu este buntosit s nami 😀
podla mna je to v pohode, ked ide clovek aj tak do TT kvoli praci, tak ten nakup si spravi a je to v pohode... Inak som bola v sobotu v obchode v C. 😕 😅 😀
inak pocuj cica, uz by sme mohli dat aj nejaku kavu u vas, alebo u nas 😔

vikinka81
10. nov 2009

Ak sa mozem vyjadrit k vasej teme 🙂

Ja tiez byvam v riadnej diere, kde nemame vodovod a kanalizaciu, takze sme odkazany len na plyn a elektrinu, co mi je niekedy na prd ☹ ale za to prostredie a nadhera, neviem si predstavit byvanie v BA, katastrofa, tak mi to vyhovuje, ze mozem dochadzat kazdy den do BA kde si to mesto vyuzivam a dava mi to co nema nasa dedina 😅 😕 ale keby si si Lucuulik vybrala aj C, to uz bude dost daleko na dochadzanie do BA?, nie 😵 , nechcete ist inym smerom, ked zvazujete kupu pozemku?

Perlus dakujeme za pekny dnik, a prajem aj ja tebe aby si mo mala krasny, stahovanie si uzivaj a bez stresu ak sa to bude dat, potom nam posli fotecky ako ste sa zabyvali 😵

lucul
10. nov 2009

viki to je jedno s cestovanim, bud ides dlhsiu trasu alebo dlhe kolony v kratsej trase a hlavne nedam taku sumu za pozemok ako je u nas alebo vo Vajnoroch 😒, a mozno sa nam tak zapaci v PK v byte ze sa nam odtial nebude chcet odist 😀, lebo uz rozmyslaju, ze spravia na zadnom pozemku taku oddychovu zonu len pre obyvatelov bytovky, ktory samozrejme prispeju, kde bude fitko, bazen, sauny, ihrisko pre deti a nebude tam hlavne moct chodit nikto len my z baraku 😵

lucul
10. nov 2009

ozaj tigi a teplotka ako? 😵

vierka
10. nov 2009

lucul - a ludia co k vam budu chodit na navstevy tam chodit mozu???????????????? 😀 😀 😀

vikinka81
10. nov 2009

Lucuulik, no PK to by som chcela aj ja, mna to tam vzdy tahalo a strasne sa mi tam paci, ale tie ceny co pytaju za nehnutelnost, to by jeden z nas musel pracovat ako bankar 😀 😀 😀 vobec sa na to necitime, a mne to zatial vyhovuje ako to je a este pri tej krize co pocitujeme na vyplatnych paskach, no nedokazali by sme momentalne s mojim mm pokryt z nasej vyplaty uver..no ale co narobime, zatial sa tisneme v rodicovskom dome 6 ludia a cez vikend 8, ale snad sa raz dockame nasho vytuzeneho domceku vedla nasich rodicov, ale kedy to bude ani srnka netusi...a byvanie v bytovke moj mm uz davno vyskrtol zo zoznamu 😀 🙂 😉 tak usime len cakat 😀 😀 😀

Takze zatial mate super,co mate...niekedy postupom casu sa da, ale rozbeh mate a este ked si ktomu vytvorite podmienky na byvanie a relax.., hned by som brala, aj ked pozemok sa da vybrat hocikde, len sa treba dohodnut kde by to malo byta kde sa vam najviac paci , hlavne ze uz mate nieco na rozbeh mi zatial nie 😕 😒 ☹

Vevoncek som uz ani ja davno nevidela, a ani nepostrehla na inych diskusnych forach 😅 , dufam, ze je vsetko okaaaa 😵 a nikto nema na nu kontakt?

lucul
10. nov 2009

vierka prepasujem ta, neboj 😀

viki ved to, aspon daco mame a tesim sa ale len tak potichucky, ze 30.11. je kolaudacia a ja mozem konecne zariadovaaaaaaat 😵

ani vevon tu dlho nebola, ani kasami som dlho nevidela tu, raz som postrehla, ze mali ist na druhe IUI, ale odvtedy nist, ani zlato sa uz neukazuje, strasne 😒, snad je vsetko v poriadku a coskoro sa ukazu 🙂

vierka
10. nov 2009

lucul - ja som cistotna, neboj... susedom to vadit nebude 😀 😀 😀

no na vevoncek iny kontakt nemam, ale ako ju poznam, tak je akcna tehulka a stale nieco vymysla...
Kasami mala ist na druhe IUI??? no to som veru nepostrehla... ale oni s malym asi stale niekde behaju, ved maly ma tolko konickov...
ani Leri sa moc neukaze... asi bojuje s malym a s tymi jeho zubami 😀

a tigi vazne ako teplota??? 😕

vierka
10. nov 2009

a jeden vtip na dnes:

Dedko si prezerá noviny - rubriku nekrológov s fotkami zosnulých.
Príde k nemu vnuk a hovorí: "Čau dedo, čo - si na Facebooku?"
😀 😀 😀

lucul
10. nov 2009

vierka 😀 😀 😀
a neboj stratis sa v dave 😀 😀 😀

myslim, ze som nieco take postrehla davnejsie v teme IUI

a tiginu teplotku som kukala 😵 😵 😵, len nech ostane minimalne tam kde je 😀

vikinka81
10. nov 2009

Tigi sa vyparila 😀 🙂 ale vsak nechame sa prekvapit 😉

Kasami isla na druhe IUI, tak drzim palceky aspon niake infosky by mohla hodit, ale chuda asi fakt nema cas 😕

To je dneska pocko a ze 12 st ☹ no neviem, neviem ale je zima poriadna 😒

Vierka 😀 😀

vierka
10. nov 2009

no baby, mam najnovsiu sms od Juli:

"Ahojky, som prijata a lezim na porodnici. Akurat mi dali klistyr a povinnu horucu spchu. Bolesti zatial rovnake, vraj mozno poobede, alebo v noci. Jedna sestra je tu krava, este len som prisla a uz huci"

lucul
10. nov 2009

viki neviem isto, sa mi zdalo, mozno to bolo o inom, ved sa snad ukaze, alebo jej pisnem niekedy na fb ja sa ma 😉
a pocko ani nevrav, je mi desna zima a este aj blbo, kebyze som nemala mrchu tak si asi namyslam 😠

aaa piki by sa mohla ukazat, ako vcera dopadla 😒

a zabudla som, ani vanilka sem nechodi, len obcas mrkne a nist vaaaac 😒

lucul
10. nov 2009

vierka tak ju pozdravuj a nech sa drzi a nech sa hlavne neda
to je strasne s tymi nasimi sestrickami 😠, to je akoze v kazdej porodnici minimalne jedna krava, presne ako v ruzinovskej, vraj mamicky ked ju vidia tak nic nechcu 😠 😠 😠

vikinka81
10. nov 2009

No baby stymi sestrickami to mate pravdu 😠 ,niekotre su dolezitejsie ako sami lekari 😠

Pozdravujem aj aj Juli a drzim jej silno prsty, a vsetky 😀 a vie sa aspon na kolko je otvorena 🙂

Aj mne je zima a nic sa mi neche a ani neviem co si dam dnes na obed sa mi ani zdvihnut nechce 😀

vierka
10. nov 2009

lucul - pisala som jej, ze nech na tu kravu neda, nech sa sustredi na maleho a nech si to s Robim uziju... tak verim, ze to bude v pohode 😉

aj som jej povedala, ze vo dnes v noci moze dat vediet, tak som zvedava kedy sa ozve..

a o pocku ani nehovorte, lebo to je otras ako prsi... a vecer ked pojdem domov a bude tma a leskla vozovka a do toho dazd - to neznasam 😖

vikinka81
10. nov 2009

No to soferovanie za takehoto pocasia tiez nemusim...jaj tak by som bola doma, kukla niaky dobry film , cajicek, nieco velice dobre pod zub...romantika ako z filmu 😀 😀 😀 😀

Vierka a Robi tam ostal s nou?

lucul
10. nov 2009

soferovanie za dazda na slovensku hotovy otras 😠, viki krasna predstava, este deka by sa hodila a dala by som sa nahovorit 😀 😀 😀

ked s nou moze byt Robi cely cas tak to je super 😵

vikinka81
10. nov 2009

Tak to ano, ja by som mojho ani nepustila za ruku 😀 😀 😀 zena potrebuje v cudzom prostredi oporu, ja som revala ako tur ked som sla na zakrok a mm tiez, tak dufam, ze ked raz pojdem rodit budem tam somnou a nie ze pusti do gatiek 😉 🙂

Lucuulik, aj som to myslela stou dekou..len som to tam nedopisala 😀 🙂

No nic idem sa premoct, a Mc drive to isti 😀

lucul
10. nov 2009

viki nerob chute 😠 😀

a o zakroku ani nevrav, ja som tam isla s placom a bobo mal na male a este vybavoval, aby mohol na mna pockat na izbe aby som nebola sama, esteze sestricka bola taka zlata a obehala izby, ale nedalo sa ☹, ale poctivo cakal na recepcii 😵

vierka
10. nov 2009

a este krb baby a hotova idilka 😀 😀 😀

no neviem ci je s nou, ale som jej tak napisala, ze ked je pri nej, tak nech si vsima len jeho a kasle na ostatnych... ale podla mna ked chce byt, tak moze byt pri nej aj na vzdycharni aj v sale pokial by nesla cisarskym... a je to podla mna lesie mat za sebou chlapa ked zena rodi - hned je aj personal lepsi k tebe 😀

pikino
10. nov 2009

ahojteeeeee

mrne zalahlo mam volno 🙂

vierka
10. nov 2009

pikuska - ze jaky fajront 😀 😀 😀

lucul
10. nov 2009

vierka tu v nemocniciach nemoze byt chlap s tebou, jeho zavolaju az na poslednu dobu porodnu, jedine na kramaroch ak si zaplatis nadstandard tak tam moze byt v boxe cely cas s tebou 🙂, ale ja sa uz tesim kedy sa moj doktor prestahuje hore na partizansku, jupiiii 😵

vikinka81
10. nov 2009

No uz sa tlacim Mekacom, teda dnes som preto zvolila tuto alternativu, prisla mi strasna chut na hranolky s kecupom 😀 😀

Neviem ci je socikovy zastaraly system ci co, ale stale nedokazem pochopit preco nemoze byt aj mm pri prichode dietatka cely cas, ved ked sa to vyrabalo tak museli byt tiez dvaja ludkovia pri tom, nie? tak preco aj pri prichode, ved aj tak sa tam cely ccas nikto o teba nestara az ked pride ten cas ze ide babo von 😅

A co sa tyka sestriciek, ja som sa zatial stretla len s pozitivum, co som bola prvykrat na kyrete, takze sa t dalo, a keby si niekot na mna len otvoril usta, hned by som jej dala kapky....a to ze sa niekto zle vyspi, alebo ma proste zly den, nemusi si to zliznut obycajny normalny clovek zo zdravym rozumom 😉 🙂

vikinka81
10. nov 2009

Ajoj pikustik 😀 😀

A aky fajront??? 😀 das si siestu 😀 😝

vierka
10. nov 2009

lucul - no tu mozes byt aj na vzdycharni, pokial tam nemaju prilis vela matiek, ale v porodnej sale moze byt na 100% - tiez sa za to plati... ale podla mna najviac potrebuje zena chlapa prave pri tych kontrakciach, lebo to "vyplutie" uz je potom asi malina 😅 😀

vikuska - zasa provokujes s mekacom???!!! 😠 😀