Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
10. nov 2009

vierka tiez si myslim, ze najvacsia podpora je pocas kontrakcii, potom to uz nejak vytlacime 😅 😀
v rakusku sa krstnej ani nepytali, ci tam chce chlapa, automaticky bol s nou v nemocke a ked isla na salu tak mu automaticky supli plast a nepytali sa ci chce ci nie, proste chudak musel 😀, a to este vraveli, ze vo vedlajsej sale rodila mamicka a otecko bol s nou a ze ten si chvilu predtym bol zapalit ale nie normal cigu 😀 😀 😀

pikino
10. nov 2009

no kukam ze juli bude mat dneska samika. hip hip huraaaaaaaaa 😀

mno ja som si akurat kukla rozpravku a kukam ako vonku hnusne prsi. krb sice mame ale nehori 😝
mno a vcera som dopadla tak ze nijak. mm dosiel domov akoze sa nic nedeje. klasika. ziadne prepac. 😠
a dnes maju opijas s kolegami takze pride v noci. a este som dostala vycitku ze preco prenho v noci nepridem.
a ked som sa spytala co mam akoze spravit s terezou, tak ze ju mam zobrat so sebou. No proste CHLAP
nemrozmysla. 😠

vikinka81
10. nov 2009

Vierkaa tak trochen sa musim pochvalit, teraz to uz pekne sadlo do zaludka 😀 🙂

A ked nie normal cigu tak potom aku? 😀 😀 😀 alebo zeby som to zle chapala 😅

lucul
10. nov 2009

viki - traaaaaavu 😀

piki - skoda reci, CHLAP 😠

a navrhujem najblizsie stretko - MC 😀

pikino
10. nov 2009

aku cigu co si dal jointa 😀

no mrne je uz hore. ideme sa krmit.

tigi
10. nov 2009

baby mam tu dnes frmol, tak moc nestiham.

no ja by som tiez mojho mangela asi chcela mat pri porode, alebo aspon nech ma pocas kontrakcii drzi za ruku a podporuje ze to zvladneme, salu uz necham nanho...

vierka a luci (aj ked lucka uz mrkla 😉 ) teplotka dnes neklesla, stale cakam. uvidim co zajtra, ale pocit na mrchu mam uz minimalne tri dni...

ja dnes papam velmi rozumne, vcerajsok ma dostatocne vytrestal, takze ziadny mekac (aj ked ho teda inak moooozeeeeeeem 😀 )

lucul
10. nov 2009

tigi akurat som sa chcela opytat, kam si zmizla 😀, mrcha bolesti nic neznamenaju, to moze byt aj tehu, sak my si pockame 😉

dobre babule pre dnesok sa lucim, musim ist brata odviezt k dr., ale vecer po cviceni mrknem co je s juli
majte sa krasne
papa 🙂

vierka
10. nov 2009

tigi - ja som uz tiez stihla mrknut 😀 😀 😀

vikuska - seres tigra???!!! 😀 😀 😀

lucul - tak taku ciiiigu, no pekne 😀
neboj sa, tu sa velmi rychlo pytaju ze ci chce byt pri porode, lebo im musi za to zaplatit, tak ho asi najprv kasiruju 😀

pikuska - toto ti vazne povedal??? sa cudujem, ze nepovedal, ze ked sa tebe nebude chciet, ze ci neposles aspon malu 😀 ja by som mu hned povedala, ze teraz je mu moje soferovanie dobre ked sa chce nadrbkat 😠

a presne na tej vzdycharni ti nikto nepomoze dostat sa do spchy, alebo sa udrzat na fit lopte, alebo ti pomasirovat krize - cize myslim ze tam je to dost dolezite aby tam bol 🙂

pikino
10. nov 2009

vierka to mi vazne povedal, trubka.
ma smolu donde domov taxikom, vsak zaraba 😝

kluara
10. nov 2009

ahojte!

Juli - super, držím palce..... a možno to už máš aj za sebou 🙂
ja som mala MM pri pôrode a neľutujem, pri druhom bude tiež 🙂

dnes som zostala 1x doma, čo mi bolo tak strašne blbo 😖 och, kedy už skončia tie moje nevoľnosti? 😢

vierka
10. nov 2009

lucul - tak teda pekny zbytok dna 😀
ja sem ked tak vecer pridem len ked budu nove info, ked nebudu, tak neviem ci sa mi bude chciet 😅 😀

pikuska - jakoze to ma vazne odvahu chlapec 😕
sak on je zivitel a zaraba tazke prachy, tak nech sa stara ako pride domov 😀

kluara - to ti byva stale zle? 😔 verim ze sa to coskoro upravi 😉

kluara
10. nov 2009

vierka, no býva 😔 pri prvom mi bývalo do 20tt 🙄

vierka
10. nov 2009

dobre baby, ja sa pre teraz lucim, idem k segre na kavicku a potom domov 😀

pekny zbytok uprsaneho dna prajem 😀

flyangel
10. nov 2009

ahojky, Juli prijali hned rano na porodnicu,okolo obeda mi pisala ze dostala uz klistir a bola v sprche...predpovedali jej porod na poobedie alebo na noc...zatial sa este neozvala.

lucul
10. nov 2009

ahoj fly, dakujeme, aj nam dala vediet
akurat nakukam, ci naaaaaaaahodou a stale nist, juli drz saaaaaaaaaa 🙂

flyangel
10. nov 2009

zatial este sa u nej nic nedeje...aj ja cakam od nej sms-ku...verim ze coskoro to uz bude mat za sebou a uz len bude stastnou novopecenou mamin 😉 kou

bambi7
10. nov 2009

cafte babule

co nove?jejjjjjjjjjjjjjj juli drzte saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 a tesim sa na spravu 😵 😵 😵 😵 myslim na vas

ako sa mame babule?

lucul
10. nov 2009

ahoj bambi
my sa mame fajn, cakame na spravy od juli, to je teraz hlavne. a tak potichucky cakame na kazde rano, co povie tiguskin grafik. Ale inak nic, tehulky tehulkuju, maminky maminkuju, snazilky snazilkuju 😀
A ty co, uz si zdrava a mas babulku u seba?

vierka
11. nov 2009

dobre ranko baby 😀

takze sprava od Juli prijata v noci o 23:00 (a to hadam pochopite, ze sa mi uz na net nechcelo) 😀
"Tak uz som na svete. Volam sa Samko, mam 3070g a 47 cm o 21:52 cisarskym. Sme v poriadku" 😀 😀 😀

takze novopecenej mamine gratulujeme ze to cele pekne zvladla 😀 sme radi ze su v poriadku a zelame vela zdravicka a stasticka 😀

kluara
11. nov 2009

ahojte!

Juli - veľká gratulácia 😵 😵 😵 ako sa cítiš ako mamina? 🙂 Samko má krásne miery 🙂

vierka
11. nov 2009

kluara - ahojcek, co ty tak skoro??? 😀

vikinka81
11. nov 2009

Dobre rankko 🙂

Tak maly Samko je uz konecne na svete s krasnymi mierami 😀 Julllliiiiiiiiiiiiiii velkkkkkaaaaa gratulacia 🙂 boztok, supppperrr uz to mas za sebou, drzkajte sa a tesime sa na fotos 😀 🙂

No baby ja mam za sebou krutu noc, o 1:15 som sa prebudila ako sa mi snivalo o zbraniach, neviem ci som sa hrala na Ramba 😀 😀

Kluara ahojcek ako sa dnes citis, nepomozu ti niake homeopatika 😵

tigi
11. nov 2009

ahojte babulky

julaaatko 😵 😵 😵 tak uz mame samika na svete 😵 hlavne ze vsetko dopadlo v poriadocku, moc gratulujem. 😵 🙂

luci si strasne zlata, ale uz netreba cakat, dnes rano pokracujeme v klesani teplotky, dnes uz vyraznejsie, takze mrska je pred dverami. 😉 no nist, nastartujeme teda novy cyklus a uvidime co na clostyl povedia moje vajka tento mesiac. 🙂

inak dnes som mala zase taky zivy sen... brutal, som z neho mimo este teraz.... 😔

vierka
11. nov 2009

no baby to co ste mali za sny??? nebol spln alebo nieco??? 😕

tigi - tak ale bola ovulka a to je velmi dobreeeeee znamenie 🙂
ides zase Mikimu na 13 DC potom???

inak dnes rano som ledva vstala z postele - nejako sa mi nechce v poslednej dobe 😅 a este vratnicka kym otvori zavoru tam prikukala do auta - si asi myslela, ze pasujem do arealu nejakych vietnancov (po vcerajsom prispevku v TN) 😀 😀 😀 som mala sto chuti jej povedat, ze "som pomaly v 8 mesiaci, ale rano vstavam o pol siestej aby som sem isla pestovat travu, nie??? sak do prace idem!!!" 😠 strasne sa robia doleziteeeeee 😀

vikinka81
11. nov 2009

Vierka 😀 😀 😀 😀 keby len vietnamcov, si jej mala povedat ze ano pasujes jedneho votrelca v brusku ktory ta prenasleduje vsade 😀 😀 😀 tak vratnici si tiez iny kapitola mam osobne skusenost 😀 🙂 😉

Tak nic Tigi, nastartujes novy cyklus, ale je super ze sa ti to konecne upravilo...a mojko na ktory DC to vidis? ale tesim sa s tebou, ze konecne tvoje telo reaguje a tvoria sa jajjjjjjaaaaa 😀

No a keby som vedela, preco sa mi snivaju take sny...no neviem, ale bola to katastrofa, do rana som si svietila lampickou a prikrita az po usi 😀 🙂 😉

Dufam, ze nas nikto nebude chciet popravit za vcerajscu TV 😀 🙂

vierka
11. nov 2009

vikuska - no kto vie, mozno aj to v bruchu je vietnamec 😀 alebo cinan - ved kazde 5-te dieta na svete je cinan 😀 😀 😀 alebo zeby cernoch 😝 😝 😝
no ja som vcera zaspala pri telke, tak som Tv ani nevidela 😔 iba ked som vstala, tak som si rychlo nachystala obed do prace a zalahla do postele... ale dneska nemam obed, tak ked kolegyna pojde do jedalne, tak ja si to tu zatial juknem 😀 😀 😀

tigi
11. nov 2009

vierka hej, pojdem mikimu opat na 13 DC, keda mas ty najblizsiu poradnu u neho?

vikusik ktory den cyklu mas traz na mysli? 😅 dnes som 32DC, ovulka podla grafu bola 17DC, najblizsie idem k dokimu na folikulometriu na 13 den dalsieho cyklu. 😉 no a tu vcerajsiu relaciu si pozriem dnes na nete, lebo vcera som odkvacla pri telke, ani svojho oblubeneho Dr. Housa som nepozerala.

vikinka81
11. nov 2009

Vierka tak zeby to bol len predsa vysnivany cernoch 😀 🙂 😉

Dnes ta cakame 😀 🙂

vikinka81
11. nov 2009

Jaj sexi Dr. House 😀 🙂

No prave som sa dozvedela, ze bol vcerajsi den bol poriadne porodny moja kolegyna porodila dievcatko 😉 🙂

Tigi, no tak to e fajn ze si 32DC to je este normalka 🙂 😉 som si myslea, ze mas este dlhsi cyklus 😨

vierka
11. nov 2009

tigi - ale podla mna uz aj to je super cislo ze 32 DC a mrcha na ceste, to je ze wau podla mna 😀
no ja idem najblizsie budic stvrtok a potom uvidim co mi povie, lebo neviem ci mi neda potom poradnu uz v obdobi kedy ma bude vypisovat na MD uz, alebo mozno teraz uz budem chodit kazde dva tyzdne, neviem 😅

vikuska - no neviem ci bude, ale keby nahodou bol, tak uz mam vyhovorku na mangela... ze ono je to vlastne jeho vina, lebo on si braval auto a mna nechaval chodit hromadnou dopravou a co ja viem kto stoji v autobuse za mnou 😝 😀 😀 😀