Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
3. dec 2009

hej viki, kusok od antolskej nemocky

vikinka81
3. dec 2009

No sakra a ty si uz nemohla davnejsie povedat, vsak tolko kav by sme uz vypili 😀 😀 Ja som bola v tom, ze si stale v Raci 😕

No musime to hned aj napravit...keby som aj vedela, tak som ti mohla zaniest vtedy tu peticiuu 😀

pikino
3. dec 2009

ale micka sa rano zobudila s cerveny okom tak ju dr scela vidiet. ale nastastie to mala len rozskriabane

lucul
3. dec 2009

ale ked sme sa bavili o tej peticii, tak som ti povedala, ze cinkni a dohodneme sa, ze som v petrzalke a niekde si ta odchytim 😉
aj piki pisala, ked sme ta nahanali testovat, ze ja som kusok od teba tak ti mam odniest test 😀

inak ja som myslela, ze chodievas do auparku do mc

tak nabuduci musime dat kafco, ved som tot co by kamenom dohodil 😉

lucul
3. dec 2009

dobre babulky, nakupovaniu trikrat zdar, nazdar 😀, majte sa tu krasne, dam vediet ci sa oplatilo a piki nezabudni zajtra pisnut 😉 😀

zajtra som tu jak na koni, papa 🙂

vikinka81
3. dec 2009

No teraz neviem ci som sprosta ci co.....alebo celkom popletena, fakt som si vas asi poriaddne necitala 😅 😅 😅

Lucuul tak nabuduci tyzden to isti 😀 🙂

A to uz aj ty zdrhas? 😖

Piki to tu ostaneme same 😅 a co mala Terka, s ockom..uz je okaaa, kapkas kapky 😒

pikino
3. dec 2009

hej je ok opica, ju bavi ma prehanat. mame jej dat oftalmoseptonex.

vikinka81
3. dec 2009

Tak musi ta trenovat, to je pred priprava na pubert... tak mamco do toho 😀

vierka
3. dec 2009

no caute baby, som spat, ze ze vam hned napisem a potom zalahnem na gauc a zababuchnim sa do zupanu a do deky, aby mi teplota nestupala... lebo nechcem si ju zrazovat liekmi, tak preventivne... nakupila som milion dzusikov a ovocia... doki sa vyjadril ze mam zapalene a hnysave hrdlo - no super, druhy den doma... keby som chodila do prace, tak som fit jak rybicka... dal mi nejake antibiotika - taky penicilin ci co, ze to ako tehulka mozem a taky salviovi sprej do hrdla ktori tiez mozem... tak som doma a snazim sa kurirovat...

pikuska - tak som rada, ze to bolo len poskriabane ocko a nic vazne 😉

tigi - cozeeeeeeeee??? obarena??? no hned aj ti volam ako si dopadla, dufam, ze je to v poriadku 😲

vierka
3. dec 2009

jo a este som zabudla - mala som na obedik slepaciu polievocku s maskom a zeleninkou a ze za odmenu si kupim mcdonald... no a ten som ani nezjedla... to ked ja uz nezjem mekac, tak som vaaaaaazne chora 😔

pikino
3. dec 2009

vierka tak s tebou je to ozaj vazne.

len pekne lez a kuriruj a moc nebabus aby si naozaj toho maleho nevykurila. musis pit vela tepleho cajiku.

mne na zapalene hrdlo ked som bola tehu velmi pomahal corsodyl su dva druhy treba kupit ten ruzovy 0,1

my sme akurat mali karambol takze terez uz ma aj svoj prvy monokel pod okom. sedela na deke a spadla hlavou na lego kocky s ktorymi sa hrala. sikovnica moja. to bolo revuuuuuu 😅

perla200
autor
3. dec 2009

piki hod fotky🙂))))))) no ahojte kočandy....či kočeny?🙂)))

vierka - homeopatiká pomahajú....aspon mne pomáhali....a ostala som pri nich aj po pôrode....

pikino
3. dec 2009

fotila som ale neni to moc vidiet. skusim dodat 😝

pikino
3. dec 2009

uz som dala. chuuudatenko moje. hotova je z toho. 😒

perla200
autor
3. dec 2009

piki chudatko malé...nevadí prejde ju to raz dva.....ja som minule v zápale hrania buchla trosku malej hračku o hlavičku ale ani nemukla a to som myslela že bude revat ako pavián....

ty mas aké nové vlasy počúvaj herečka....ku mne nabudúci týžden príde nová suseda ostrihat ma...musím nadväzovat dobré susedské vztahy.....

bambi7
3. dec 2009

cafte babulky ako sa mame ?

my sa mame uz ok mala uz sedka snazi sa aj ked niekedy rovnovaha nepusti 😀 😀 😀 a viete co uz nechce lezat iba na nozicky samozrejme ju drzim ale vtedy sa stale smeje a pochoduje ako vojacik tak dvyha kolienka no je uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaa a je taka stastna ze jej to ide 😉
a mame zubokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk moj jej dnes kupil choditko tak sa snazi odrazat 😉 inac nemame nic nove

ja som dnes trochu smutna museli nasi dat utratit nasu syndusku psika mala uz 18r a uz sa nedalo ale aspon netrpela 😢 ale chyba......

a vy ako sa mate ?

bambi7
3. dec 2009

jej piki nate tiez zubok gratulujem ste zlateeeeeeeeeeeeeeeee na fotkach 😉

perlus a vy sa ako mate a co simonka a ostatne ?a co juli ako sa jej dari?a co tehulky nase?

lucul
4. dec 2009

ahojte babulky
dnes som prvaaaaaaaa 😀

lucul
4. dec 2009

vierka - pekne lezkaj, pi teply cajik a vyliec sa, hlavne nesmutni, oddychuj, to je urcite preto, ze opadol z teba pracovny stres, vcul si doma v klude a hned sa bacilky ozvali, ja to tak mavam 😒

piki - chudatko malinke, ale kym sa vyda takych este bude 😝 😉

perlus - potom chceme fotecku, aby sme zhodnotili, ci sa oplati utuzovat viac susedske vztahy 😉

bambi - to uz bude mala ficat jak vichor, supeeer 😵

a novinka, konecne k nam dorazila mrcha mrchava, uz mi liezla na nervy 😠

tigi
4. dec 2009

caute babulky. druhaaaa 😝 😀

no fasa, vcera sa ten den tusim "vyved" nielen mne. terinka skoncila s monoklom, vierka s chorym hrdlom a s opalenym prsom. to co bolo vcera vo vzduchu!? 😠

ja ani nebudem pisat na akeho k*k*tneho doktora som vcera natrafila, uz je to za mnou a moj nazor na nase zdravotnictvo som tymto definitivne uzavrela. 😠 vcera som mala neplanovany stret s kolegynou ktora niesla prave zaliaty caj a kedze to niesla na tacke vo vyske prs a vrazili sme do seba, skoncila som s obarenym lavym prsom a rukou a ona ma chytenu tiez ruku. mam to take "krasne" straroruzovosive s pluzgiermi velkosti asi 15 cm.

najpozitivnejsim zazitkom vcerajsieho dna bola joga, na ktoru som chcela ist aj tak, pretoze som sa na nu cely tyzden tesila a nelutovala som. vcera to bolo super. mali sme pustene cd s takym jogistom ci ako sa to pise a 45 minut sme relaxovali podla jeho pokynov, no parada... 😵

lucul
4. dec 2009

tigi no krasne 😒

nahodou ja som mala vcera celkom fajn den, kupila som si fotaaaak a cely vecer som sa z neho vytesovala a skusala s nim hovadiny a ked som zistila co stoja inde tak som bola este viac spokojna 😵, a skusala som si saty krasne, len mi ich mamina neodobrila, lebo podla nej mi vzadu vlnili a o cislo vacsie mi boli velke, bola som v tom jak vo vreci ☹

vikinka81
4. dec 2009

No hellouuuu 🙂

Tak som pre dnesny den asi posledna 😀

Perlus cauky....ako sa mate, ako mala Simonka, a ako sa vam byva v novom domceku 😵

Bambi tak to je super, ze sa tesite a vsetko je okaaaa, a ten maly zubok ..super, aspon uz vies ze moze papat pomalinky hocico...uz si bude vsetko hryzkat 😀 🙂 😉

Lucuuul no caf....takze mrcha predsa dosla....no dufam, ze tento mesiac to bude uz okaaaa a krivky pojdu spravnym smerom 😉

Vierka cauves, tak predsa si takto dopadla, ze budes na liekoch....no aspon si 3 dni odychnes, tak pekne cajiky, pusti si peknu rozpravku, film alebo knihu do ruky a jedessss 😀 😀

Tigi, takze taky si mala krasny dnicek...teda, som sa modlila aby sa ti nic ine nestalo...a co dr? co ti povedali, ako sa zachovali, aj ti dali nieco na to...., napokon bolo fajn ze ttu zlu energiu si nechala na joge 😀 😀 😀

tigi
4. dec 2009

luci uz len dufam aby sa mi to pekne zahojilo. tak si mala vcera pekny den, to je super. 😵 a saty sa nedali nejak upravit aby sedeli? niekde ich aj upravuju. a ked nie, este toho mozes vela poskusat a mozno najdes este lepsie co sadnu na prvy sup. 🙂 a mrsula teda dorazila, no jo, aspon je tu konecne zaciatok noveho cyklu kde uz bude normalna ovula. 😉

lucul
4. dec 2009

viki ani nevrav, tento mesiac chcem krasnu dvojfazovu krivku, s poklesom vyhupnutim, uhniezdenim a drzanim sa horeeeeee a dvoma //, ale inak vooooooobec nejsom narocna ja viem 😀

tigi
4. dec 2009

vikusik ahoj, doktora som zrejme vyrusila pred obedovou prestavkou, takze na mna hulakal jak k*kot, ospravedlnujem sa, ale fakt nanho ine slovo pouzit nemozem, povedal mi ze si mam na to akurat tak prikladat studene obklady. fajn, to som vedela, na to som tam za nim neisla, ale kaslat na to, nedal mi na to nic.

dievcata idem si spravit naladu, ideme zdobit firemny stromcek. bude to trvat iba chvilu, dofrcim zase spat. 😉

vikinka81
4. dec 2009

Jej ...vianocne ozdoby, na to sa chystam aj ja zajtra..teeda doma nakazem 😀 😀 ale dnes chcem ist est pozriet niake svetielka 😅 😵

Luculik a kde si bola na satach a nemala si ist dnes rano do Pandorfu? 😉

Piki uz asi cestuje 😀

vikinka81
4. dec 2009

Inak niektory lekari su fakt divny, cest vynimkam.....teda ty si isla za nim, nech ti to pozrie ci to neni vaznejsie a on bude po tebe hulakat 😀 😀 😀 nabuduce im treba povedat, okaaaaa...,,kuknem si na nete, virtualny lekar mi povie viac...ako obycajny a plateny z mojich dani ,,😀 😀

lucul
4. dec 2009

piki ide rano, ja idem az okolo 14h 😉

tigi na to sa chystam v pondelok, to drahy kukne ci je bez pavukov a budem sa tu vytesovat 😵

lucul
4. dec 2009

babule mam tu nejake vybavovacky a behanie po uradoch, tak vas musim dnes opustit, a ani vecer nemrknem lebo idem babysittingovat, tak sa majte krasne, prajem pekny vikend a v pondelok sa citame

papa a stedreho mikulasa 🙂

vierka
4. dec 2009

dobre ranko sa zela... 😀

dneska som si zase potiahla, ale to mozno je aj tym, ze som do pol dvanastej pozerala zufale manzelky 😀
dakujem baby za rady, ale uz som zacala uzivat tie jeho lieky, tak to nebudem mixovat z homeopatikami,... vcera ako som s vami dopisala som si merala teplotu a ze 38.5 😲 tak tabletky na teplotu som razne odmietla, tak som sa zababuchnila a potilaaaaaa, potilaaaaaa, potilaaaaaa a pilaaaaa a skresala som to na 37 😝 tak dneska este planujem kludovy rezim doma a zajtra rano si skocim aspon do miestneho obchodu, aby som mala co jest 😅

chcem sa do pondelku vyliecit, lebo chcem ist na prehliadku porodnice...

inak prisla som na to, ze akonahle som zostala doma, tak mi je vsetko... hnysavy zapal hrdla a v pondelok budem musiet ist k zubarovi 😔 normalne mam na spodnom dasne taku mavretu babulu a zacina ma to boliet 😔

pikuska - mala ma teda "krasny" monoklik.. chudatko, dufam, ze sa jej to coskoro prelieci 😉

perluska - jasne, treba sa kamosit zo susedkami a este k tomu ked su to kadernicky 😉

bambi - tak to je super, ze mala sa takto vytesuje, urcite je to vase zlaticko... ja sa mam choro, ale dobre 😀

tigi - no o dokim si mi referovala uz vcera a myslim, ze pouzivas najvystiznejsie slovo 😠 a uz mas vyzdobene???

lucul - tak prijemne vybavovanie prajem... uz som ta nestihla... a pekny vikend 😀