Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
11. dec 2009

ahoj vieročka....no mne streptokoka robila moja doktorka ale vy to v TT mate iné🙂))))))))))

no my konečne normalna noc....asi pomáha to vyhánanie zlých duchov....musím ist po nové sviečky dnes:( možno aj skrachujeme na sviečkach...

baby ako nezvyklá otázka na mna...ale čo budete piect na sviatky???? 😉

lucul
11. dec 2009

ahojte babule 🙂
tigi bola som na skoleni odvody komplexne, dozvedela som sa o vsetkych moznych trikoch ako usetrit pri plateni odvodov a dani, bolo super, chystam sa aj na februarove 😵
dnes uz je tu asi mrcha 😠 mrcha jedna, tak sa pekne preliec tieto cykly, oddychnite si a potom sup a bude to 😉

piki ja by som si aj dala vanu, ale nemozem ☹, mne vzdy pride zle 😒

viki to co bolo za degesa 😠, a nedepkuj, uzi si mangelika, snad stihnete este ovulku 😉

vierka ziadny skok, pekne v klude 😀

tigi
11. dec 2009

caute babule.

vierka ved ja si pamatam ako vcera tu tvoju mmsku s tehu testom, normalne ze mi to pripada ze to bolo pred chvilkou a pritom uz mas pred porodom. strach a hruuuza jak to leti. 😕 🙂

ja dievcata moje uz mrchujem naplno. jo pikusik, tento mesiac nestimulujeme a neviem ci potom nasledne aj ten dalsi, nakolko idu vianoce a neviem ci sa este dostanem k tomu vobec nieco riesit. uvidim, zavolam dokinovi a zisim ci ma este do konca roka zoberie. na veci to ale nic nemeni, tento mesiac dievcata vypinam. nic neriesim, nemeriam, nesledujem ovu, ktory DC som. posledny rok som nic ine nerobila, len sa snazila zistit kedy mam ovulu a ci to vyjde. uprimne, mam toho dost a potrebujem trochu oddych. vianoce su na to ako stvorene. ak sa bude mat zadarit, zadari sa tento mesiac aj bez liekov. ucinky clostylbegytu vraj dobiehaju este mesiac po vysadeni, takze sanca tam mozno bude. necham to proste tak a uvidime. ak sa nezadari, niekedy po novom roku a skonceni dalsieho cyklu pojdem k dokinovi poradit sa co dalej. dovtedy si vyhlasujem volno od vsetkych starosti spojenich s mojim otehu. idu vianoce a ja nemam skoro ziadne darceky, takze prva vec - idem na naaaaaakupy 😀 do davu, nech to ma nejaku stresujucu atmosku, co k nakupovaniu darcekov u mna jednoznacne patri. 🙂

lucul
11. dec 2009

perli my budeme piect pernicky, medvedie labky, vanikove rozky a suche kekse, to u nas ide a mozno orechove tycinky

tigi a dobre robis, ja som zacala merat dnes, ale uvidim ako mi to vydrzi

ozaj baby, buduci tyzden neskocime k piki po bizu a na kolacik? 😀

tigi
11. dec 2009

babulky poslala som vam ofic verziu toho prveho mailu, ak mate niekoho, koho by to mohlo zaujmat, kludne poslite. 😉 🙂

perlusi my budeme tiez piect medvedie labky, take zlepovane medove srdiecka poliate cokoladou, orechove kolieska z praveho masla (tie su vyborne, mozem dohodit recept 🙂 ) , zltkove rezy a uz ma nic nenapada, ale vacsinou take suche kolaciky, my nejake plkove rezy moc nemusime. 🙂

luci len pekne meraj, tento cyklus bude ukazkova ovula, uvidis. 😵 🙂

lucul
11. dec 2009

tigi uvidim, ked si predstavim, ze mam rano vstavat, tak mi je bleee, ale aj drahy sa stale vypytuje aka bola teplotka, takze musim 😀

lucul
11. dec 2009

to makate alebo uz vikendujete?
kazda nieco, ze? 😅

tigi
11. dec 2009

ja pracujem a sem tam sem mrknem. akurat som sa bavila tuto s majstrami, ze aky je ten svet maly. moj skoro sused v C. sa z neho vyklul. 😀 a ten co tam robil predtym, tak ten byva o dva domy dalej. a ich dals kolegy je bracho mojho byvaleho spoluziaka. toto uz neni naaahoda. 😝 😀

tigi
11. dec 2009

som este chcela - ja som za, buduci tyzden kludne mozme ist k pikuske. navrhujem utorok, alebo stredu. 🙂

lucul
11. dec 2009

ja mozem aj v utorok aj v stredu, ale v utorok budem musiet odist okolo 17,30 h lebo idem cvicit 😉

a svet je faaaaaakt maly 😉

lucul
11. dec 2009

dobre babulky, ja sa lucim, prajem kraaaaasny vikend, snad uz depky odidu preeeeeeeec 😵

papa 🙂

pikino
11. dec 2009

cafteeeee. takze buduci tyzden scete ist ku mne? no v pohode.vsak dondite. 🙂

tigi
11. dec 2009

caaaf piki. sak sa na tom dohadujeme uz skoro mesiac. aspon sa este pred vianocami stretneme. 🙂

pikino
11. dec 2009

no ved to. vy sa musite nejako dohodnut.

tigi
11. dec 2009

jaaaa mam manza od utorka do piatku prec, cize mam volno. 😀 uvidime co vierka, ale teoreticky by je to mohlo na tu stredu sediet. a vikuska neviem, dnes je mimo, tak hadam v pondelok povie. a lucke to vyhovuje viac v stredu ako v utorok, tak hadam by to slo. 🙂

normalne zistujem, ze ako som si myslela, ze co ja budem sama doma robit, ze uz nestiham do toho planu zahrnut vsetko co by som zrazu chcela vybavit. 😀

pikino
11. dec 2009

v stredu by bolo v pohode. vo svtrtok idem vecer na firemnu party. bude sranda. manzo bude aupairkovat. 😀 😝

vidis tigi ziadna nudaaaaa. 😀

ja som dnes slamena vdova. manzo ma vecer zurku z roboty a donde domov az rano v povznesenom stave. 😝

tigi
11. dec 2009

neeee, to vazne bude manzo varovat terinku a ty pojdes von? paraaaaaada 😀 😀 😀 potom povies kolko krat ti volal kym si bola na vecierku ze si nevie dat rady. 😝 😀

moj manzo mal byt prec povodne iba vo stvrtok, co mali mat firemnu party a miesto stretnutia je niekde v cechach, nakoniec to dopadlo tak, ze odchadza uz v utorok a pride v piatok. 😝 ale aby som mu nekrivdila, ide tam najskor pracovne a zavrsi to firemnou zurkou. 😀

pikino
11. dec 2009

hej ale to bude take strazenie. terez o deviatej zaspi a potom sa uz o nu netreba starat. a ja pridem kolo polnoci domov.

aspon si od neho oddychnes. 😀

tigi
11. dec 2009

sak ale dufam ze neodchadzas az o deviatej. 😉 😝 😀 dopraj mu trochu viac casu s malou ked este nespi. 😀 ale nee, robim si srandu, ide o terinku, hlavne nech je ona v pohode a potom budes asi aj ty viac v klude na party... 🙂

pikino
11. dec 2009

ano idem az o deviatej a kym sa nachystam a dostanem do mesta bude aj desat. ach jo. budem tam dve hodky a mozem ist domov co uz.

vierka
11. dec 2009

caute baby 😀

perluska - na tvoju otazku odpovedam, ze ja budem piect tak maximalne medovniky, ostatne zakusky "napeciem" v cukrarni 😀 😀 😀

tigi - no mne ma prist manzo v stredu domov, ale kludne moze byt aj streda, ved by som mu nechala auto u segry a mohli by sme ist len tvojim 😉 v kazdom pripade sa este v pondelok urcite dohodneme, ale ta streda by mohla byt v pohode, ked ma aj Lucul v utorok skor odist, tak aby ta navsteva za nieco stala, aby sme stihli nejaku tu "skodu" aj narobit 😀

pikuska - tak paaaaaarty, no potom si to tam riadne uzi aj ked len na chvilu, ale aspon nieco 😵

no tak ja som v nemocnici bola osobne a prvu oficialnu poradnu v nej mam stanovenu na 21.12. 😀 ked som tam dnes videla kolko je tam tehuliek, tak amen gloria... tam stravim aj pol dna 😅 takze to budem istit dobrou knihou, zasobou jedla a pitia 😀
na socialnej poistovni tiez vsetko vybavene, takze od zajtra som oficialne na MD a mam za to platene 😀 sice nie tak vela ako v praci, ale ved prezijeme 😀

perla200
autor
12. dec 2009

vierka - zabudla som ta pochválit za výber mena....ja som bola rozhodnutá že ked budeme mat chlapca bude Patrik 🙂

vevoncek
12. dec 2009

Vierka no to nevadí veď viem že si nemala čas veď vieš že aj ja nestíham stále pisať ale teraz mám také obdobie že stíham čo ma teší lebo už mi to chýbalo
no predpôrodná príprava je super aj cvičenie dúfam že mi to pomôže pri pôrode ale ak aj nie tak aspoň mám trochu vzrúšo minule sme boli spolu s manžom, lebo nám ukazovali všetky miestnosti čo sú využívané pred pôrodom počas pôrodu a aj po porode dostali sme aj veľa letáčikov v ktorých sú super veci dokonca aj knižky ale je to tak že teraz tam boli niektoré baby aj prvý krát aj druhý krát a niektoré tam boli nové takže zatiaľ sa to tam dosť menilo a na cvičené tiež tak neviem či budeme nejaká partia ale musím sa priznať že včera som si bola posedieť s partiou bývalé spolužiačky a tak mi to dobre padlo trochu zmena hneď mi je lepšie 😀

vevoncek
12. dec 2009

a ešte som zabudla ďakujem vierka za tip dnes sme behali kupovať ešte nejaké darčeky aj sa nám niečo podarilo kúpiť tak sa teraz teším že už skoro všetko je už len pár drobností

vierka
13. dec 2009

perluska - a ja som chcela dat dcerke meno Simonka 😀 takze ked bude druha dcerka, tak potom pouvazujem nad inym menom 😀

vevoncek - no ja ked som bola na prehliadke porodnice, tak manzel nemohol ist so mnou, lebo bol odcestovany, my mavame taku prehliadku len prvy pondelok v mesiaci... a zrovna to nevyslo, ale nevadi...
to cvicenie je dobre uz len z toho dovodu, ze sa tam clovek nauci ake cviky su dobre na bolesti krizov a to clovek vyuzije aj pred porodom... a clovek sa aspon trochu rozcvici, kedze porod je dost namahavy, tak aby mal clovek dobru kondiciu a zvladol to... ja cvicim teraz kazdy den

pikino
13. dec 2009

ahojteeee.

Lucka vsetko najlepsieeeee. 😀 uz mas metlu nachystanu? dnes je predsa bosoracka noc. 😀 😀 😀

lucul
13. dec 2009

Piki dakujem. ja som moderna bosorka, ja lietam na vysavaci 😀 😀 😀

vierka
14. dec 2009

no dobre ranko baby 😀

dneska akoze nikto nepracuje alebo co??? 😕 😀

a ja som vedelaaaaa, ze nejaku luciu poznam, len si tak spomenut ze ktoru 😅 takze Lucul - ospravedlnujem sa a dodatocne zelam vsetko len to naj, naj, naj k meninkam a verim, ze si si vcera dobre zalietala 😀 😀 😀

perla200
autor
14. dec 2009

pripájam sa ku gratuláciam Lucul....

my sme mali návstevný víkend....tolko ludí čo sa tu premlelo...mala bola riadne zmätená:((((

vierka
14. dec 2009

perluska - cauky... no teraz to bue huste v obdobi vianoc s tymi navstevami 😉