Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

leri
28. dec 2009

baby, lenze ja som uz mrchu mala a teraz mi meska......ale to by ma ani tak netrapilo....lenze mne byva zle od hladu presne ako ked som bola tehotna..........a pobolieva ma trochu brucho a stale spinim, aj v strede cyklu som spinila a to sa mne nikdy nidky nestavalo, ale cakam mrchu mrchovatu .......neprepustite ju niektora? prihlaste sa lucul, tigi........

lucul
28. dec 2009

leri tak skus test, ale ja ti moju darujem, mne ma prist 1.1. 😠

leri
28. dec 2009

no dovtedy by som pockala, tak sme dohodnute 😀 test nebudem robit, na co........dufam ze nie som, takze by bol negativny a ked nahodu som, tak to este nechcem vediet.......a vlastne by sa ani nic nezmenilo, takze radsej si pockam na tu mrchu

lucul
28. dec 2009

ok dohodnute, 1.1. ti posielam moju mrchu a ja si najdem 2// na teste 😀, baby sa vedia vzdy rychlo dohodnut 😀

vierka
29. dec 2009

no caute baby 😀

jasne ze som este cela 😵 vcera na poradni pohoda, som uzatvorena na 6 zamkov, krcok sa drzi na 1,5 cm, maly je hlavickou dolu ale este sa mu v brusku paci - ved este by mohol pekne vydrzat 😀 tlak v pohode, moc tiez, streptokoka nemame - tak sa vytesujeme... dalsiu poradnu mam o tyzden v utorok 😀

leri - no velmi rada citam, ze si ten predvianocny stres zvladla, aj tie trhy... ale co to citam 😵 no som teda velmi zvedava ako to dopadne 🙂

inak mne akurat minule davala sestricka letak s nazvom - kojenie nie je antikoncepcia 😀 😀 😀

a tiez sa pripajam ku gratulaciam a Tigusite nasej milovanej zelam vsetko len to naj, naj, naj k meninam 😵 😵 😵 😝

pikino
29. dec 2009

ahojte, ja som dostala mrchu dnes tak snad to je ta luculina a nie lerina 😀 😀 😀

lucul
29. dec 2009

ahojte bubatka
vierka hold mlademu sa do zimy nechce a ani prievan si robit nebude 😀

piki len si ju ber 😀 😀 😀, ja som sa pomylila ja ju ocakavam zajta a teplota sa drzi na 37st., len nech neklesa mrcina jedna 😠 😀

vierka
29. dec 2009

pikuska - jasne ze je to ta Luculina 😉 😵

lucul - no ja sa len tesim, ze sa mu moc nechce, nech je pekne tam kde je, ked to tak dobre zvladame 😵 tak ale hlavou uz je namiereny smer vychod 😀
no tak to je este dobra teplota, drzim palce 😉

pikino
29. dec 2009

no ja som mala vcera 36,8 a dnes 36,6 tak to bolo jasne.

vierka ved on ma este cas asi caka kym poriadne nasnezi. 😀

lucul
29. dec 2009

baby mna taaaaaak svrbi ruka na testovanie, ale drzim sa a hlavne viem, ze bude biely, lebo je s citlivostou 20 😅

vierka on podla mna nakukne vzdy von ci tam je teplo a ked zisti, ze je zima tak pozamyka 😀

pikino
29. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/207484

inak kuknite moj uzasny graf s takouto LF nemusime pouzivat ziadnu antikoncepciu. 😠

vierka
29. dec 2009

pikuska - nestras 😕 ja budem hlavne rada ked sa zacne pytat von ked bude manzo doma... 😀

lucul - no dneska je celkom slnecno a pekne, tak dufam, ze dneska nakukat nebude 😀
no to uz by ta ruka veru asi svrbila aj mna 😅

tigi
29. dec 2009

ahojte babulky 🙂

hlasim sa opat z prace, ale som tu iba tak na dve hodky. dakujem vam za gratulacie zabky moje 😵 🙂

leri no nazdar, co to citam? ja ti s radostou prepustim moju ms, posli sem tie ranne nevolnosti... 😝 😀

luci mrkla som na ten tvoj graf, teplota vyzera velmi nadejne, drzim palce aby sa tam udrzala. 😵 🙂

piki naaaa vies co, bodaj by to bola ta moja. 😝 😀

lucul
29. dec 2009

vierka dnes este nie, Patko bude novorocne miminko 😵, ale s tym snehom by to bola prca 😀, ked je typycky chlap, tak sa bude tesit na to smykanie auta a este bude kricat brm brm brrrrrrm (presne ako moje krsnatko ked nedavno snezilo) 😅

tigi aj ty makas? ja tiez z prace, ale nebudem tu dlho, a dakujem za drzanie palcov, ved uvidime co z toho vznikne, ale skor nie ako ano, neva buduci mesiac to isti 😉

vierka
29. dec 2009

a kde sa da vidiet ten graf????

lucul
29. dec 2009

vierka paci sa
http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

piki ty co mas za stity 😨

vierka
29. dec 2009

lucul - no a kedze v TT pomaly ani nesnezi, tak kto vie ako dlho by som na ten porod cakala... mozno by som ho musela v bruchu nosit aj dva roky, ako slonica 😀 😀 😀
dakujem za ukazku, vyzera dobre 😵

tigi
29. dec 2009

luci teplota dokonca ide za posledne dva dni hore, to je super... 😉 🙂

piki 6-dnova LF? fuha, tak to je fakt dost malo. ja mavam tak 15 dni. ako dlho si ty vlastne merala BT pred tym ako si otehu? aku dlhu LF si mavala predtym?

lucul
29. dec 2009

ale u piki to moze byt aj tym, ze koji, ked dokoji tak sa to upravi podla mna na povodne cykly, ci?

tigi hej stupla, co ma prekvapilo 😅

tigi
29. dec 2009

jasne, tiez myslim ze to moze byt u piki este stale rozhadzane.

luci cakas ms uz zajtra? teda tak citam... no neviem, podla mna to vyzera nadejne, ale nechcem predbiehat. pockam si na rozuzlenie a drzim palec. 😉 🙂

lucul
29. dec 2009

hej cakam zajtra, LF mavam 14dni takze zajtra je den D, rano ked neklesne teplota tak budem cumet jak puk 😀

pikino
29. dec 2009

predtym pol roka pohybovala sa priemerne okolo 12 dni. tiez si mysim ze je to kojenim. nestresujem. aspon nemozem otehotniet, teda dufam. 😝

lucul tvoj graf je pjekny. som zvedava na zajtra. 😵

vierka ae ved cerpat matersku o rok dhsie by tiez nebolo zle. 😀

tigi
29. dec 2009

...a inak... trosku som smirovala a vikuskin graf vyzera tiez velmi nadejne... vy ste luci s vikuskou cca rovnako v cykle, som zvedava na vysledky... 🙂 luci chces aj testovat zajtra ak teplotka neklesne?

pikino
29. dec 2009

a vikuska co? ani sa neozve ani nist. 🙄

lucul
29. dec 2009

tigi a kde si vysmirovala ten graf?
no viki by sa mohla ozvat, ved sa mi mala ozvat aj kvoli tomu naramku a nist 😒

tigi
29. dec 2009

no neviem, nie som si celkom ista farebnym rozdelenim toho jej grafu, ale teplota sa jej drzi pekne hore. ak to teda nie je z prechladnutia alebo co, lebo nemam o nej ziadne info ako sa ma.

tigi
29. dec 2009

luci strana 223 😅 😉

lucul
29. dec 2009

tigi dakujem
inak ten graf vyzera slubne, ved ona mala mat uz mrchu a ako to tak vyzera tak mrchy nikde 😵

pikino
29. dec 2009

mne to priprada ze vikinka je len 7 den po ovulke

lucul
29. dec 2009

myslis, ze ovulka bola 21.12.?