Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
31. dec 2009

tak ale aj tak mrziet ma to moze, nie?! 😉

no ja som skor myslela tak, ze mozno mi ta aktivia vyvola porod aby mi brucho splasklo 😀 😀 😀

baby a do noveho roku vam zelam vsetko len to naj, naj, najsamlepsie, nech sa vam dari a hlavne nech sa vam plnia vsetky sny, cmuky 😝 😀 😀 😀

leri
31. dec 2009

krasny novy rok vam prajem........nech vsetky do konca roka mate doma postielku so zdravym babom......pozera sa na to lepsie ako na hocijaky ohnostroj na svete..........takto pred rokom sme si priali aby bolo vsetko v poriadku a dnes mame doma maleho teroristu.... ale lubime ho ako kone 😀 ako modre kone 😀

pikino
1. jan 2010

cafte micky.

stastny novy rok sa praje. 🙂 🙂 🙂
take pekne okruhle cislo, tak nech ste aj vy micky riadne zaokruhlene tento rok. 😀
a pre tie ostatne nech sintry posuchaju. aj ked to je skor zbozne prianie. 😀 😀 😀 😝

tigi
4. jan 2010

ahojte babulky. 🙂

opat naplno pracujuca vas zdravim. pripajam prianie stastneho noveho roku, nech ste vsetky zdravucke, nech sa tehulkam stastne skonci tehulkovanie a zacne maminkovanie, maminkam vela energie a zdravucke a stastne deturence a nam snazilkam prajem vela trpezlivosti, nech je tento rok uspesnejsi ako ten minuly a nie len v snazilkovani. 🙂

vikinka81
4. jan 2010

Dobre ranecko,

tak uz aj ja pracujem 😉

Prajem aj ja Vam v novom roku, vela vela zdravia, stastia, lasky..radost zo zivota atd..... 😉 cmuuukkky

A moja dilema dnes je 8 den co mi neprisla mrcha, som uz z toho zufala, vcera som si robila v poradi druhy test - negativ..., len som mala pocit ze druha bola trochen viditelna...ale bol to len duch co ma strasil a este som to dala pozriet manzelovi a tiez sa vyjadril ze negativ , lebo uz som mala fotomorganu ci tam neni druha ciarka, nechapem.

Baby a moje teploty rano 36,9...36,8... 36,6 ...tehu pocity ziadne...ziadne palenie, bolenie a napate prsia nehrozia 😠 , neni my zle, nekruti sa my hlava...proste nic a jediny moj bolestivy priznak je bolenie v podbrusku ako na kramy...kazdy den uz my to lezie na nervy.....som totalna zufalka...co mam robit? som sa vam musela trochen vyrozpravat..lebo neviem co dalej 😕 ja viem, ze musim ist k Dr. ale ked sa objednam, tak najblizsi volny termin bude ak vsetko bude okaaa az tak o tri tyzdne.....co dovtedy?

vierka
4. jan 2010

ahojte babulky, dobre ranko 😀

tak vy uz naplno pracujete, konecne tu bude viacej pismenok 😀 ja som manza rano odprevadila do prace, takze som teraz samucicka sama.... tak prehovaram maleho, nech ta par dni este v brusku vydrzi (aspon takych 10) a zajtra mame poradnu, tak som zvedava, ale verim, ze je vsetko v poriadku a maly este nema kluc od zamknutych dveri 😀 😀 😀

tigi - tak ako v praci? verim, ze sa rozbiehate celkom opatrne a ze nie je hned prvy den naval 😉

vikuska - tak to vazne neviem co poradit 😔 ked meska, test negativny este je sanca ze by si mohla byt... alebo nie si a je to ovplyvnene ze ti meska tym, ze si bola chora 😒 neviem 😖

vikinka81
4. jan 2010

Ajoj Vierka,

neboj Patrik si najde ten spravny cas kedy prekvapi a pojede von 😉

Aj ja som rada, ze konecne mozem v klude pismenkovat...vsak doma to bola totalna katastrofa, len same upratovanie po tolkych ludoch a kuchyna a toto bolo non stop 🙂 😉 jedine co my teraz chyba su moji milacikovia a manzelik ☹ 😕 este vydrzat a v sobotu budeme opat spolu a konecne pojdem oprasit lyze 😀 😀 😀

Vierka vies co ma najviac trapi, ze ked som tehu preco ten test to sakra neukaze a robi my taketo stavy.... 😕 🙄 toto ma najviac trapi a druha vec je , ze ak som tehotna preco my neni aspon trochen zle ,vies uz sa moc bojim po tom prvom nevydarenom aby aj toto nedopadlo ako predtym a moja choroba, no commentt drhnem aky stary dedko...pred jeho koncom zivota, bola a som stale chora...ale preco som sa neliecila..bolo tym ovplyvnene, ze predsa ak som tehu nebudem si davat antibiotika aby som stym nic nepokazila a ked poviem Dr. dajte mi niake lieky, ale neviem ci som tehotna lebo test to nepotvrdil tak my ukaze ci som pipi chora a namyslava...a moja mamaa je uz zo mna tiez chora, lebo ked vidi aka som bezvladna, oi ligotave a kasel ako hrom ...obidve sme cakali na mrchu aby som si mohla nasadit antb. a takto nemozem nic, len cakat..kedy sa tomu testu bude chciet my ukazat pravdu ☹ 😉 🙂 zase som sa rozpisala, ale aspon u vas mam niake pochopenie..... 😉 cmukkyyy

tigi
4. jan 2010

vierka - caf čiči, akurat konstatujem, ze moje dufanie ze tu bude klud bolo naivne 🙄 😀 ale dobre, aspon sa dostanem opat do formy. ako sa dneska mate? malinky kopka? 🙂

vikusik nedavala si si tie teploty na fertility friend? lepsie by sa mi to konstatovalo co sa moze diat. inak je mozne, ze si mala ovulku posunutu a teraz si este v lutealnej faze. idem skusit este mrknut ten tvoj graf. 😉

vierka
4. jan 2010

vikusenka zlatko, ja viem, ze po tom co sa stalo prvy krat sa bojis aby bolo vsetko v poriadku a ja verim, ze ked uz aj si tehu ze je to v poriadku... mne absolutne nic nebolo, ani som nevedela ze som tehu a cele tehotenstvo mam bez problemov a citim sa ako keby som ani tehu nebola, len zo sebou nosim velke bandzorko 😉
stale si chora? to ma mrzi, ale bez liekov to clovek asi moc neporiesi... ja ked som chodila po lekaroch (ako som uz aj otehu riesila s lekarmi) a chceli mi predpisat nejake lieky, tak som vzdy povedala, ze je moznost ze mozembyt tehotna a lekari to brali v pohode, bud mi dali lieky co mozu aj tehu, alebo sa opytali kedy budem na isto vediet ze tehu som a ked to bolo o par dni, tak mi dali normalne lieky s tym, ze ked budem na 100% vediet ze nie som, tak ich mam zacat uzivat az potom... alebo skus nejake homeopatika... ale v tom by vedela asi poradit najlepsie pikuska...

tigi - no tak dnes mate asi frmol, lebo vsetci popili vsetko co mali cez sviatky doma a teraz potrebuju podokupovat zasoby 😀 😀 😀
dneska sa mame super, maly spinka, sme sa najedli a sme sami doma... totalny nezvyk... tak hadam to s malym dobojujeme este aspon tych 10 dni a potom sa moze diat co sa ma.. zajtra poradna, tak som zvedava 😅

lucul
4. jan 2010

ahojte babulky
tak aj ja este raz prajem vsetko len to naj v novom roku 😉
ja som este doma a nemozem tu byt dnes dlho, ale vecer si vas precitam
a hlasim, ze moja mrcha v plnom prude 😠, idem volat dokymu co dalej ☹

viki ani kamoska nemala ziadny priznak a dokonca ani pozitivny tehu test, tak skus zavolat doktorovi mozno ta niekde supnu, alebo obvodnej nech ti vezme krv, hlavne necakaj, ale mozes mat aj nejaky zapal, tak by som urco neodkladala dr.

vierka tebe sa to bliziiiii, ja sa taaaaaaak tesim 😵

ozaj babule, zlato pridala fotecky malej sandrinky aj kocik tam ma - kraaaasny

vierka
4. jan 2010

no cau lucul - tak ty este valas sunky??? do prace s tebou, nech ma kto pisat!!! 😀 😀 😀 ale nie, len si to pekne doma este uzivaj...
no o tom mi hovor co sa komu krati, uz narmalne ze respect pred porodom, nechces si to vymenit??? 😀

lucul
4. jan 2010

vierka paradne fotky 😀
neee len si to nechaj, ja si snad raz uzijem svoj vlastny 😀
a do prace nejdem, ani nejsom schopna vyliezt z postele, tak mi je na ..... 😖

lucul
4. jan 2010

tigiiiiiiii ip

vikinka81
4. jan 2010

Ozaj Vierka ja som celkom zabudla, ze si dala fotecky...chvalim vsetky su krasnucke...pekna pamiatka na brusko planujete sa ist fotit aj z malym Patrikom? 😉

Lucuul cafky....kedy si dame kafco? 🙂 tesim sa na stretnutie s tebou, len napis kedy budes moct..ja som buduci tyzden cely prec... a z tou Dr. uvidime co dalej, baby vy my tu davate taku pozitivnu energiu..hned my je lepsie ked sa vyrozpravam 😉 🙂

vierka
4. jan 2010

lucul - a co ti je??? zle??? alebo co??? tak radsej pekne lez v posteli....

vikuska - dakujem... 😀 dneska som pridala nejake nove, take domace, ze co vymyslame a tak 😀

lucul
4. jan 2010

vierka strasne ma boli brucho a je mi na blinkanie - proste mrcha 😠

viki netusim kedy, neviem, ci pojdem tento tyzden do roboty, vsetko mam doma tak asi sa tam nebudem trepat 😀

lucul
4. jan 2010

dobre babulky pre teraz sa lucim, idem si dat teply obklad na brucho, snad zabere, lebo ani kvapky co vzdy jedine zabrali, tak momentalne so mnou ani nepohli, sakra 😠
papa zatial

vikinka81
4. jan 2010

Lucuulik tak to si mozme podat ruky 😠 mna tiez boli brucho jak dabel...len to blinkanie u mna zatial nehrozi 😕 , Lucik navar si pekne cajik, najlepsie bude alchemilka alebo niaky zensky...a matovy, zabera 🙂 a odychuj 🙂

No ja zase cely tyzden nebudem v BA...idem na tyzden na oravu, lebo som tam konecne objednana k zubarke a fakt ze v strede tyzdna..takze bude pracovat tam... 😉 a samozrejme lyzovat 😀 😵

Ale keby si chcela mozme ist na kafco aj do Race...zajtra tam budem mat asi cestu... 😉

Vierka pekny drziacik...a ktory dobry jezisko ta obdaroval takym bohatstvom..ze 9 ks podprdiek....aj ja by som potrebovala 😀 🙂

pikino
4. jan 2010

cafteee uz som tu. sme boli doobeda u dokiny. terez ma zapalenu pipinu. tak budeme liecit. co uz.

vikuska asi ti poradim en to co vierocka, ak povies lekarovy, ze si mozno tehu da ti ieky ktore babatku neubizia.
a rozhodne na teba nebude zazerat. 🙂 ale podla tvojho grafu si mala posunutu ovulku.

vierka pekny drziak na kafe. 😀 uz dho nembude. 😔

lucul ta to co za mrchu?

vierka
4. jan 2010

lucul - tak pekne oddychuj, taketo mrchovske stavy ti veru nezavidim... ja som nastastie nikdy ani nevedela ako ta mrcha presla, ale kto vie ako to bude po porode... drz s a odpocivaj 😉

vikuska - tak to budes mat dobry pracovny tyzden ked aj lyzovacku stihnes 😵
no to bol bracho v anglicku a kedze tam maju sortiment aj pre takych obdarenych tak mi nakupil od vymyslu sveta a roznych farieb (akoze na sk, len cierne alebo biele) - tak sa vytesujem... ale ze colnici sa divili ked odtial isli a mali v batozine ale 20 podprsiek (lebo brali este jednej kamoske), tak bracho mu chcel zo srandy povedat, ze to maju na travesty vystupenia 😀 😀 😀

pikuska - no este aspon 10 dni nech je a potom ho rada obetujem 😀 😀 😀

vikinka81
4. jan 2010

Cauky Pikinko 😉

Ved ja viem, ze tu my nik neporadi..budem este testovat tento tyzden a dufat ze tam budu dve ciarky a objednam sa k Dr....som sama zvedava ako dalej 😉

No neviem co stou ovulkou..podla mna bola tak ako mala byt...12.12.2009, robila som si aj ovulacne testy a ta druha carka bola viditelna len nie celkom uplna...ja som mala aj taky vytok biely husty a sex odvtedy nebol 😀 😀 manzel prisiel az tesne pred vianocami..takze uvidime, bud som tehu alebo si cyklus robi zo mna dobry den 🙂 😉 nechavam to tak....nejdem sa trhat 😀

pikino
4. jan 2010

Sedia dva zajace v pralese pri rieke a fajcia travu. Uz su totalne zhuleni,
ked prichádza tma a tak teda idu spat. V tom sa zjavi krokodil a
jedneho zajaca chce zjest. Ked je uz chudak zajac v krokodilej papuli a uz
len hlava mu trci, tak sa ozve druhy zajac:
- Ty kurva usata - ani si nehovoril, ze mas Lacoste spacak !

tigi
4. jan 2010

luci mas ip spat, bola som u dokina, tak som nestihla odpisat. 😉 🙂

vierka dufam ze malinky pocka na tatina, ale keby nie, kludne volaj, cez den, v noci, kedykolvek.... 🙂

piki 😀 😀 😀

jo a ja u dokina nic nove. dalsi cyklus som bez clostylu, ale mam doporucenie na vysetrenie magelovi na spermiogram. opat k nemu idem az potom s vysledkom a pokusim sa to sklbit s 13 DC, aby sme vedeli co a ako ak budu vysledky. inak zacinam po mrche opat merat. som zvedava kedy donde 🙄 , dnes som 25 DC, takze najskor ju cakam o tyzden.

juliett99
4. jan 2010

vsetko dobre v novom roku micky ako sa mate

pikino
4. jan 2010

ahoj juli vsetko dobre aj tebe a tvojej rodinke 🙂

tigi teda snad bude vsetko ok.

tigi
4. jan 2010

ahoj julatko. aj tebe vsetko dobre v novom roku, nech ste zdravucky hlavne. 🙂 ako sa ti dari? ako sa ma malinky Samik?

piki tiez dufam ze bude u mangela vsetko v poriadku. dokino sa mi hihnal ze ci ho uz chcem s tymto potrapit, ale ja budem mat radsej dusu na mieste a budem vediet vysledky. aspon sa teda poriesi on tento mesiac, ked ja tento mesiam nestimulujem. 😉 🙂

juliett99
4. jan 2010

tigi piki dakujeme aj vaaamm 😀

Samik sa ma dobre pekne rastie zatial kojim ale na noc mu davam jednu davku nutrilonu lebo mame asi hladosa a mliecko mu uz nestaci.
boli sme na silvestra u doktora a ten konstatoval ze je zdravy a tie jeho koncerty su pravdepodone sposobene hladom. A tak sme to uz tak urobili a drobcek uz ma vecerne koncerty ovela kratsie.
pridala som fotecky tak ho mozete omrknut ako nam pekne rastie 😀

a co tu nove?? ako ste sviatkovali?? 🤐 😵

pikino
4. jan 2010

jui samik je tusim cely tato. 🙂 ta pusa aj kukuc.

vierka
4. jan 2010

tigi - no som zvedava co bude zajtra na poradni, ale verim, ze bude vsetko v poriadku ako vzdy 😀
dakujem, si moje zlaticko... a som velmi rada, ze mozem volat v pripade nudze - to ti zavolam a oznamim ze "modry kod" a som zvedava, ktora z nas dvoch bude stresovat viacej 😅 😀
tak super, ze ti dal doporucenie na ten spg - to sa pojdete asi objednat k urologovi, nie? a podla mna je dobre, ze to tak skoro riesite, aby ste vedeli co mozete a co nie vylucit... tak drzim palce aby to dopadlo vsetko super 😉

juli - ahojcek mojka, aj tebe vsetko dobre do noveho roku 😵 😵 😵 Samik je zlatucky, taky tatinkovksy nosik ma tusim 😀 a som rada, ze poradna dopadla dobre a ze uz bude mat aj kludnejsi spanok v noci ked si zacala dokrmovat 😉

juliett99
4. jan 2010

no je to otayne vela ludi tvrdi ze je cely Ja a dalsi tvrdia cely tato. no nostek ma po mne a kukuc a pusku ma cely tatik 😵
moja na poradni sme neboli to sme boli u doktora lebo som sa uy bala ye mu daco je