Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

zlato115
20. júl 2009

no tak ja budem vediet čo čakáme bud 3.8. alebo potom o mesiac a istotu budeme mat 19.9. to ideme na 4D do Prahy... 🙂 Tak som zvedavá, kedy nám to oznámia 😉

zlato115
20. júl 2009

lucul, na tej druhej už mám pekne vidiet, ja sa budem iba chvílit 😉 kedže už aspon volačo mám pred sebou 🙂

lucul
20. júl 2009

to ti verim ze sa budes chvalit a budes ho pysne nosit 😵
a to chodis k dr. tu na SVK? a rodit chces kde?

tigi
20. júl 2009

zeny ja to teda vyrovnam a typujem babu. nech sa nam rozsiri sekta. 😀

zlato - ja myslim ze mas brusko v pohode, na babenkach ktore su stihlunke ako ty, sa brusko ukaze az neskor, na vacsich kotlikoch totiz aj tak nevies ci je to tehu brusko, alebo slaninka. ja sa napriklad minimalne do stvrteho alebo piateho mesiaca mozem tvarit ze to je stale slaninka. 😀

perlus viacmenej to uz nie je tajomstvo, uz som to povedala manzovi, takze jednalo sa pri debate s vierkou o zoskok padakom. 😉 😀

lucul
20. júl 2009

paaaaani tigi, to bo moj sen, ale v poslednom case bojim bojim
a hlavne ty mas straaaasnu slaninku fakt, ona kecaaaaaa, na mna nemaaaaa
😀

pikino
20. júl 2009

tigi ty si truuufas 😀

ja uz by som sa videla s neotvorenym padakom 😝

lucul
20. júl 2009

dobre babulky, ficim aj ja, idem kuk toho nasho drobceka, trosku postiskat nech mi je lepsie, zajta sa vidime. papa 🙂

zlato115
20. júl 2009

lucul, to hej... k doktorovi chodím na SL a aj rodit budem tam, kedže mám termín v decembri, čo máme byt doma na dovolenke, tak mi to tak vyhovuje a samozrejme, že aj doma potom zostanem asi tak mesic s drobcom, aby sme si ako tak zvykli a naplánovali den 🙂

tigi, prosím ta, že slaninka, každá sme taká aká sme, a ja som neni štihlunka, som normálna taká akurát, teda bola som 😉

tigi
20. júl 2009

luculi no jasneeee, hlavne ze ty mas slaninku, akoze mas na mysli tu co si nechala doma v chladnicke na grilovanie?? lebo o inej neviem. 😀

piki ved to ze si trufam, vidis ako si trufam uz 10 rokov a este som si origos netrufla. 😀 ale povedala som si ze bud teraz, alebo uz nikdy, lebo potom sa uz budem musiet spravat zodpovedne. 😀

perla200
autor
20. júl 2009

no čaute ženičky.... že padakom tigi? mne by sa určite neotvoril ako pikinkovi🙂)))

inak že vraj rodiť zase tento týžden nebudem...tak v ktorý týžden budem???? 🙂

kasami
20. júl 2009

no vidis Perlusik 😉 Simonke sa u teba veeelmi paci 🙂

vierka
21. júl 2009

dobre ranko babulky 😀

tak ja som sa uz vecer neprihlasila, lebo som este len o pol deviatej prisla domov 😅 to som spravila manzovi veeeecu, pozreli sme si cast mojho oblubeneho filmu a sli sme "spat" 😝 😀

zlatko - tak ty mas jednoznacne chlapca tiez, ved si ho plodila tento rok 😅 😀

tigi - no konecneeeeeee sa niekto okrem Pikusky prida na moju stranu a povie ze baba 😀

perluska - ved termin mas az 27 a to je bduci tyzden, nie tento 😝 😀

bambi7
21. júl 2009

cafte babulky ako sa mate?

no my super dnes princezna vstala az o 6h spala od 23h 🙂 tak sa tesim potom si dala mliecko a zalahla a spi este teraz 😀 😀 😀 no nech jej to vydrzka 😀 moc dobry zvyk 😀

dnes mi pride sestricka zo skotska tak sa tesimmmmmmmmme
a potom idem na dovolenku v nedelu na chatu na tyzden tak potom napisem tak sa drzte tehulky netehulky 😉

a ja vierocka mam tusaka ze to bude chlapcekkkkkkkkkkkkkkkkk 😉

perla200
autor
21. júl 2009

no čaute kočky.... vierka uvidíš ako budeš rátať dni do pôrodu....v tvojom tt bolo aj mne fantasticky.....

ahoj bambi - uži si dovolenku..... ja idem do poradne taks om zvedavá čo mi povedia..... majte sa zatial....

vierka
21. júl 2009

tak ale baby uvedomte si, ze ked prehrate, tak mi budete musiet nieco kupit a ked vyhrate, tak kupim nieco ja vam 😀 😝

bambi - tak si teda pisem chlapceka... vy my ale davate s tymi chlapcami - uz ste jako moj mangel, aj od neho stale pocuvam, ze chlapec, chlapec, chlapec 😀
tak si poriadne uzite dovolenecku a malej nech sa na dovolenke paci 😵
veru, take zvyky by si mohla zachovat, aspon z nej nebude ten diskotekovy typ 😀

perluska - drzim palce na poradnu... ja bohuzial teraz este neviem povedat co bude za toooolko mesiacov, mozno budem pocitat a mozno nie... 🙂

lucul
21. júl 2009

dobre ranko babulky 😀

vierka to si krasne napisala, ze kupit, uz sa tesim ked vyhram/e 😀 😀 😀

bambi prajem krasnu dovcu, a ten zvyk jej dohovor nech si zachova 😉 😀

bambi7
21. júl 2009

lucul no jasne 😉 este stale spinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 jajjjjj

vierka
21. júl 2009

lucul - no este nekric hop, kym naozaj nevyhras 😀
naposledy ked sa so mnou baby stavili, tak nevyhrala ani jedna 😝 😀

lucul
21. júl 2009

preto som napisala vyhram/e - to je ja alebo ty 😀
a k vyhravaniu to bude tazkeeeeeee ja som tiez este nikdy neprehrala, takze uvidime kto z koho 😅 😀

pikino
21. júl 2009

nazdar mrcky.

ja to stale hovorim ze perlus pojde 1.augusta 😀

vierkaa aj ked vyhram tak ti nieco kuuupim 😀 😀 😀 teda ani nie tak tebe ako fesande. 😀

lucul
21. júl 2009

ahaaa to sa mysli, ze nemusim kupit vierke, ale drobcovi? tak pohoda, uz mi je jedno kto vyhra, kupim daco 😉 , drobatkovi vzdy 😎

vierka
21. júl 2009

lucul - ty rasistka!!!! takze mne by si nekupia, ale malej ano???!!!! 😀 😀 😀 😠

pikuska - caaaaaaau 😀

lucul
21. júl 2009

vies, ale ty nebudes moct skoro nist, ani alkohol, ani cokoladku, jedine ze ti prinesem kojenecku vodu Lucka 😀 😀 😀

pikino
21. júl 2009

alebovelky pohar vanilkovej zmrzlinyso slahackou. 😀

lucul
21. júl 2009

ale ked ona bude rodit, to bude zima na zmlzku 😀 , este ma napadlo rafaelo ani tam neni coko, vierka neboj daco dovtedy vymyslim 😀 😀 😀

pikino
21. júl 2009

ale je tam kokos.

tak jedine bielu cokoladu

lucul
21. júl 2009

svagrova rafaelo jedla, ale najviac ficala na tych cerealnych tycinkach, ako je ciniminies ci ako sa to pise 😅 , a hlavne zistila ze ked si dala viac ako jedno rafaelo tak maly tahal mliecko ako o zivot, vraj malo lepsiu chut z toho, deti si prefikane 😀

pikino
21. júl 2009

to je mozne, vacsine deti kokos nic nerobi, ale jeden nikdy nevie na co bude dieta reagovat.

vierka
21. júl 2009

lucul - ale ved ja budem vediet co cakam uz o par tyzdnov 😝 😀 A to budem moc este vtedy skoro vsetko 😝

lucul
21. júl 2009

ale my si to vierocka nechame presne overit ked sa to vyklube 😝