Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
3. mar 2010

Presne Kati..ja som to videla na svagrinej..ked cakala malu, non - stop net...urcite kupila lacnejsie, ale napr. kocik som taky strasne chcela Quinny -speed neviem ci je to presny nazov....a to jedine by som asi po tom vsetko co zdedim, by som menila, mal strasny siroky podovzok..strasne ma sklamal takze aj tym padom zabral polku kufra v aute, urcite budem hladat inu alternativu...,a fakt ten hlboky kocik je max. na pol roka..viac uz vyuzijes buginnu..aj to babo nechce od pol roka spat ale spoznavat svet 😀 😀 😀 a jedine co si ja planujem naviac kupit a strasne tuzim po tom kedze byvame v dome, kosik na babatko, to si myslim ze tiez je dobra vec hlavne ked byvam v dome a mozem byt cely den na prvom poschodi a aj varit a babo tam moze spat a neviem co vsetko este robkat 😀 😀

Tak super...krvicka darovana..a dufam ze zajtra dopadnes super na hematologiii..., a okolo 22.3. uz bude toho moc vidno, ktory si teraz asi tt?

pikino
3. mar 2010

viki ale ten kosik tiez vyuzijes tak maximalne do polroka teda pokial budes mat male babatko.
a inak my mame dve postieky hore aj dole. a v tej dolnej bola mozno prvy mesiac. potom tam uz nescela spinkat lebo ju to strasne vyrusovalo. budila sa na kazdy pohyb. teraz sluzi na odkladanie bordelu. 😝

vikinka81
3. mar 2010

Caf piki, tak to ma mrzi..zubky kazde ine dieta preziva 😉 dobre su na to gely...ale vsak vies, 😀 😀

Ja som si toho tiez vedoma, ze je to len docasne...len ja neviem byt v spalni na poschodi dlshie ako 1 hod..a to je moj max. cas..vzdy som len dole, kuchyna, obyvka a dole pracovna..a hned vonku 😀 😀 takze to budem brat ako docasnu alternativu 😀 😀 ..a samozrejme ako kazda buduca maminka, by bolo naj aby bolo babatko kludne..aby sa dalo vsetko postihat 😀 😀 ale to su len sny do buducna 😀 😀 A u nas je doteraz bordel a vsade detske veci a hracky a to uz ma 3 roky 😀 😀 takze je to skoro v kazdej domacnosti 😵

Inac piki k mojmu grafu..tak si mala pravdu na 21 Dc mi graf vyznacil ovulu a dnes mi ju posunul... 😒 sok stav..ale aj tak verim na to ako mi ju prvykrat vyznacil..., som to poistila ovu testom a konecne som mala krasny testik z dvoma carkami 😀 😀 ale asi tiez z toho nic nebude, kedze manzo prisiel az po termine... 😉 😀 😀

pikino
3. mar 2010

spravne viki to us len ruzove sny. 😀 terez kym bola mainka tak byvala v lehatku a ked kupis take co ma aj hracky
na hrazdicke tak mas vystarano. 😀 a ked sa bude dat este aj pohojdat tak dieta bude neviditelne. 😀 😝

som kukala mne tiez vyznacil na 21 DC takze. som mala velmi podobny graf tvojmu. tak tento mesiac kurnik nech je doma, alebo cez plodne dni si sprav pauzu a sup k manzovy.

kasami
3. mar 2010

ale je to krasne sialenstvo 😀

Piki ja sa tiez nemozem na Gesslein stazovat ... bola som velmi spokojna ... ty si kupovala tiez ten buggi ak sa dobre pamatam ...

co sa tyka zubkov ... to je tazke ... ma aj teplotu ? ja som kupovala malemu take homeopatika gulicky, to som mu rozpustala vo vode a davala pit ... myslim, ze mu to pomahalo na kludnejsi spanok ...

Viki ja sa tym grafom faaakt ale vobec nerozumiem ☹ ale Piki je tu proficka takze jej ver a sup sup 😉

co sa tyka hraciek ... tak u nas su taktiez vsade 😅 , knizky hracky, karty ... samy bordel 😠 moj manzo vie tak na to zurit

jaaj a este som chcela ... my sme mali tiez dve postielky 🙂 ale obe hore 🙂 jednu v spalni a jednu v detskej 😀 a dole som mala taku ohradku ... odtial mi aspon nezrhol drobec jeden ... (tu uz nemam ... takze pripadne mozem kupit 😀 )

pikino
3. mar 2010

kati nie my mame future.

nema teplotu ona nezvykne kvoli zubkov teplotovat len je nervna skriabe sa, hryzie ma, v usiach si v kuse vrta a nepapa poriadne.

ja o ohradke vobec neuvazujem asi by prisli susedia o usi ako by tam vrieskala. 😀

vikinka81
3. mar 2010

Piki snad niekedy to vyjde..ja to silit nebudem..a nedavno som spomenula, ze si objednavama mesiac april..neviem preco ale mam ho zafixovany..asi preto ze som tiez bola pocata v tomto mesiaci a volila by som radsej alternativu rodit v januari.. ako v lete 😀 😀 😀 ale samozrjeme opat su to len dohady 😀 😀 realita bude ina 😵

A tiez som o tom presvedecena, ze sa momentalne vela bab stazuje ze maju posunute cykly, bud niekto pustil nieco do vzduchu a zatial nik o tom nevie...alebo nas budu informovat, ked uz bude neskoro, alebo to robila aj ta dlha zima a stym spojena nervozita a nase cykly si to odskakali 😀 😀 , ale je to vsetko na potovru 😔

kasami
3. mar 2010

Ten je dost podobny sa mi zda ... len ja mam rucky ako na golfaci

erez ta potrebuje mat pri sebe 🙂 potom to mozno vyriesi klokanka a budes ju mat stale pri sebe a on a teba 😀 nastastie Samko si asi rad odo mna oddychol 😀 ale pri tych subkoch bol velmi podobne agresivny 😅

Viki neboj 🙂 pride spravny cas 😉

perla200
autor
3. mar 2010

ahojte..

kluara....som na teba myslela že čo je stebou🙂

piki - nam idú horné a druhá noc prebdená....ako keby neprisiel muž z práce a nepovedal chod si lahnút asi idem k zemi...vydrbané zuby aj tak vypadajú:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

kasami
3. mar 2010

Noooo Perli, mas pravdu 😀 nam uz vypadavaju 😀
Maly ma uz dva vonku ... dva sa mu hybu a narasli mu nove dva predne a tri stolicky

rychlo to ubehne

pikino
3. mar 2010

perlus vsak to. mna uz ide picnut som nevyspata a rozmyslam, kde mam strcene tie duracelky co ma este drzia pri zivote asi v r..i 😠 😝

moj muz by taku hasku v zivote z ust nevypustil.

pikino
3. mar 2010

nasej sa podarilo tak nestastne padnut na hubu ze si odfaklila zo zubu tak sa modlim aby sa jej tam nespravil kaz. 😠
a uz mam z nej narkomana bez toho aby som jej nenatrela zuby gelom ani nezaspi tak si pri tom spokojne mlaska. 😀

sikovne dieta mam. 😝

viki april je tvoj. a to sa inak aj hovori ze v mesiaci kedy sa zena narodi je najvacsia sanca. aj ked asi su to len babske reci a ten moj cykus ja sa nestazujem minule som mala az na 29 DC ovulu a LF len 5 dni takze tento mesiac je priam ukazkova. asi sa uz dostavam do normalu budem si musiet zacat davat bacha kedze nescem do seba pchat hormony. 😝

kasami
3. mar 2010

chudatko Terez ☹ a zubarka by jej ten zubcek pre istotu nezapecatila ?

perla200
autor
3. mar 2010

no piki ja musím ist dnes do lekárne už som minula vsetky gély al že vraj dologel pomaha....my mame takú speci zubnú kefku také hryzátko a tam jej dam ten gél a to žvachle aj pol hodinu a potom je fit....no ale dnes v noci to už vyzeralo na panadol ale nedalas om jej....ked dnes sa to bude opakovat tak jej dám...nech sa vyspím vsak ma už picne....mne duracelky skapali🙂

pikino
3. mar 2010

no dufam, ze sa to bude nejako dat. aj tak musime uz s nou ist k zubarovy a o sebe anii nehovorim 😅

pikino
3. mar 2010

aj terez ma kefku ale skor sa s nou bavka uz som jej na nu dala a zubnu pastu pre deti chutila 😀

lucul
3. mar 2010

ahojte babule
konecne som sa k vam dostala, aj ked vidim, ze ste tomu moc nedali dnes

ale novinka, volal mi ujo doky - tak sme tehotnyyyyyyyyyy 😀 uz nech je 26. 😵

kasami cakam na tvoje vysledky 😵

kasami
3. mar 2010

Samko tiez najradsej zuval kefku 🙂 dokonca j jednu normalne tolko zul, ze sa mu rozpadla v ustach 😅
a este ma napadlo ze hrozne rad zul ihlicie z vianocneho stromceka 😀

Lucul gratulujem 🙂 uz to mas dvojmo na papieri 😉 ajt uzt aj krv .... super
26 ides na uz znova ?

no prave som volala na svoj vysledok a tiez som tehu podla krvi 😉 tak zajtra rano si mam ist po papiere na na hemato ... tak si polietam ... ale pre to mimco spravim vsetko 😉

lucul
3. mar 2010

kasami gratulujem ku krvi 😵 samozrejme kvoli mimcu sprav vsetko aj keby si mala lezat s nohami hore az do novembra 😉
utz mi robil len preto, ze som tam dosla, tak narychlo ale nist tam este nebolo, toho 26. mam oficialnu poradnu 🙂 to asi aj knizku dostanem, nie?

kasami
3. mar 2010

Dakujem 😉 podobne 🙂
no knizku neviem ci ti hned daju ... ked som cakala Samka davali knizku az v 12tt ... ale mozno sa to za tie roky zmenilo 😝 neviem

pikino
3. mar 2010

lucul tak teraz uz mozeme gratulovat. 😀 😀 😀

aj katke asi sa stretnete v porodnici dievcata hehe. 😀 😀 😀

mne dal knizku tusim v 10tt.

kasami
3. mar 2010

dakujeme 🙂

no na tie knizky si este asi pockame 😀

Luci mrkni si toto 😉 daj vediet co ti vyslo 🙂

http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

pikino
3. mar 2010

teraz uz v lekarni predavaju testy od 10tt ocikas a hned zistis co cakas

kasami
3. mar 2010

to faaakt 😀

to som este nepocula 😀 ja som 100 rokov za opicami 😝

lucul
3. mar 2010

kati hej, aj testi aj z krvi ti to zistia 🙂

ja som zvedava co to bude, tam mi vysiel chlapec, podla tej cinskej dievca, podla veku krvi myslim chlapec a vestice mi povedali, ze budem mat prvu dceru a nemanzelsku 😅 a teraz si vyber 😀

kasami
3. mar 2010

O tych testoch z krvi som tu niekde videla reklamu, ze od 12tt ...

moj mm sa rozhodol, ze to bude bambulka 😉 aj ked tak isto si to myslel pred tym a mame Sergina 😀

perla200
autor
3. mar 2010

mne vysla čínska tabulka.... ale kamoske nie🙂

kluara
3. mar 2010

ahojte!

perla, ja sem veľmi nechodím - vy ste tu zohratá partia a ja sa tu cítim ako votrelec, keď sem raz za čas nakuknem 😅
skôr sa zdržujem na facebooku, ale tam mám od vás za priateľov iba vierku a kasami, lebo ostatné ani neviem, ako sa voláte ☹

kasami, no mne ten čínsky nevyšiel - na celý rok mi vychádza, že to má byť dievčatko a je to chlapec ako buk 😀
.... ale pri prvom mi to vyšlo 😉

kasami
3. mar 2010

Fakt Perli 🙂 no ono je to stale 50 na 50 😝

Kluara tak u teba to bolo faaakt presne 😝 raz vyslo raz nie 😀 50na50 😀
no ja neviem, este je straaasne skoro ...
len dufam, ze bude zdravucke 😉

Kluara, ak sa mozem spytat ... Lukaskovi ste kedy povedali, ze cakate druhe babatko ? a ako to zvlada ? a tesi sa ?

kluara
3. mar 2010

Kasami, no vedel to hneď od prvého dňa, ako sme to vedeli my s MM. ja som mu to povedala aj preto, že sa rád nosil na rukách a ľúbili sme sa blázniť na posteli.... a toto sme museli hneď od prvého dňa zatrhnúť, keďže som sa bála, že by sa zopakoval scenár z prvého tehu, kedy som v 5tt začala krvácať a skoro Lukáška potratila....

Lukáško sa inak veľmi teší, aj meno pre bračeka vybral on 😵 😵 😵 dokonca mu už vyčlenil hračky, pomáha mi ukladať veci do komody, vie, že sa má narodiť, keď bude teplo..... no proste, teraz je to veľký braček.... uvidíme ako sa to zmení, keď sa Maťko narodí 😝