Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kluara
3. mar 2010

a je strašne zlatý, keď mi bozkáva bruško a rozpráva sa s Maťkom 🙂

a keď mi prvé mesiace bývalo brutal zle, tak sa ma pýtal, či ma bábätko hnevá

kasami
3. mar 2010

to je take krasne 🙂 zlatucky 🙂 velky bracek

my budeme musiet pockat ... aj sa bojim, aby sa nezopakovala situacia z pred dvoch rokov a to by sa mu zle vysvetlovalo ... ale aj on je ukecana viac ako dedinska trhovnicka a vykecal by to hned kazdemu ...
ale dnes som sa ho pytala, ci by sa staral o babatko, a pozical mu hracky a tak ... tak hovoril, ze ano ... ale stale odmieta sestricku 😢 tuzi len po bracekovi 😢 co ma troska mrzi ... dufam, ze ak by to naozaj malo byt dievcatko, tak sa to zmeni ...

kluara
3. mar 2010

ani Lukáš nechcel sestričku, ten mi stále rozprával, že to bude braček, lebo sestričku by dal aj cudzím, ale brata nie.... a 2 týždne pred sonom mi povedal, že sa bude volať Maťko 😀 a my sme tajne dúfali, že to bude sestrička, ale želanie sa splnilo Lukáškovi 😝

a inak, aj malý to hneď každému vykecal a keď sa ho pýtali, či požičia, tak povedal NIE 😀 😀 😀 😀

lucul
3. mar 2010

ahojte baby

kluara to je zlate od maleho 😵

kati aj ja som chcela sestricku ked bola mamina tehu az do konca som hovorila, ze budem mat sestricku Martinku a ked mi povedali ze mam braceka Adriana tak som bola chvilu sklamana ale len kym som ho nevidela prvykrat 😵

kluara
3. mar 2010

lucul, tak teraz si mi pripomenula mňa.... keď bola moja mama tehotná, tak ja som chcela zase len bračeka Jožka.... a mám sestru Lenku.... a tiež som bola v prvom momente sklamaná 😝

kasami
3. mar 2010

Kluara presne tak hovoril aj moj drobec ... dievcatko da inym ... on chce len braceka ... pred dvomi rokmi, bol sklamany ale vysvetlil si to tak, ze bocianovi chlapci nezostali (lebo kamoske sa narodili dvojcata chlapci) a tak preto nam ziadneho nedoniesol, lebo sa mu minuli 😅
ale teraz uz vie ako to funguje ... kolko spermii je na to potrebnych a ako sa ta najsikovnejsia dostane k vajicku a ze to potom ucuje v brusku chromozomy ... tak komunikacia s nim na tuto temu je troska tazka ... dnes som mu vysvetlovala, ze to si ja ani on nevieme vybrat ... tak uvidime 😝

Luci, tak to muselo byt sklamanie 😉 ja som tuzila po starsom bracekovi 😝 a mamina doniesla domov o 8 rokov mladsieho 😝 chapete moje sklamanie 😀

lucul
3. mar 2010

starsieho brata by som aj ja brala 😀
jeeej ja mam o 9rokov mladsieho 🙂

kasami
3. mar 2010

tak ma aspon vies pochopit 😀

lucul
3. mar 2010

uplne ta chapem 😀

fu, aj teba tak strasne boli brucho na ms? 😠 otras, ja viem, ze piki mi tu stale vtlka do hlavy, ze to je v poriadku ale bojim bojim ☹

kasami
3. mar 2010

aj brucho ... aj hlava ... a ked sa pohnem, alebo troska nahnem vsetko mam v krku ...

lucul
3. mar 2010

no ani nehovor, dnes pri umyvani riadu ma tak naplo, ze som cakala, ze pobezim

kasami
3. mar 2010

no pekne 😉 aspon sme dve 😉 mozeme to prezivat spolu 😀

ale pre dnesok sa rozlucim ... lebo fakt mi vseeetko stoji v krku a v bruchu mam krce ... pojdem si lahnut

zatial dobru noc pa

lucul
3. mar 2010

dobru noc, papa

lucul
4. mar 2010

no cakala som dlho, ked inak nedate, tak aj to tu otvorim 😀

dobre rano 🙂
opat zarezavam v praci 😠

vikinka81
4. mar 2010

No ja som hladala nasu temu... a ty si mi ju prva prevzala.....

Dobre rnaecko...ako dnes..tak uz zarezavas ? 😀

lucul
4. mar 2010

kto hlada najde 😀
zarezavam, ble, hrca v krku, viecka tak napoli, kebyze lahnem tak spim 😔

vikinka81
4. mar 2010

Lucikkkk jasne tehu priznaky....navar si cajicek..a skus so sebou nosit obacjany roztok 😉

Aj mna desne boli brucho jak na kramy....dnes som zevraj 29DC tak, zeby sa tie kramy umudrili..a pridu tak ako chodili, neviiiim snad 😉 🙂

lucul
4. mar 2010

viki to ze mi je zle neni az tak zufale, horsie je to s unavou, spala by som az by som plakala

vikinka81
4. mar 2010

Boze ja dnes pisem ako madar...ale strasne sa sustredim na tu bolest ☹ ....akoze aj graf mi posunul ovulu ☹

Luciiik, taka blba otazocka..vies sa poriadne pohybovat po fertility grafoch? Chcem si dat pod graf , tie doplnujuce tabulky a hodinu som hladala aj som nieco nasla..ale neviem ako dalej...som chcela aby mi graf-v grafe vyznacoval DPO..boze spravne som to napisala 😀

tigi
4. mar 2010

ahojte babulky, tak uz som tu aj ja. 🙂

luculik takze este raz GRATULUJEEEEEEEEM 😵 🙂 kto to tu, tusim pikino chodila na wcko si pospat 😀 v najhorsom pripade mozes vyskusat. 😀 😀 😀

vikusik ahoj, DPO ti ukaze iba ked mas zaplatene VIP. ja by som to tiez brala 😝 🙂

lucul
4. mar 2010

viki DPO ti bude pisat len ked mas VIP, co ti uz asi skoncilo 😉 takze to nenajdes

tigi
4. mar 2010

luculik v ktorom tt si podla poslednej ms? este si to nechces pridat do pasu? 🙂 (myslim tohto konikovskeho 😀 )

vikinka81
4. mar 2010

Jaaaajjjjjjj, ze blondina.....ved prave posluzi, no nie...keby to tam bolo automatika 😵

Lucuulik, tak tu unavu ti vobec nezavidim....., viem o com hovoris a este k tomu ked je taketo hrozne pocasie....obera to o energiu 😉

Nazdo Tigoustek..... tak ako si dopadla u Dr. boli ste aj z Vierkou? 🙂

lucul
4. mar 2010

ahoj tigi
dakujem. do pasu si to dam az ked mi dr. presne povie s istotou ze sme tam a bije srdiecko 😉, konik by mi ukazoval 5tt a od zajtra 6tt 😉

kluara
4. mar 2010

ahojte!

Lucul, tak s tou únavou to veľmi dobre poznám, ja som bývala neskutočne unavená 😅

lucul
4. mar 2010

to je asi normalne v tehu 😅, kamoska mi akurat pise, ze ona bola schopna zaspat aj v stoji pri cakani na pokladnu 😀

tigi
4. mar 2010

vikusik boli sme aj s vierkou. prisla k mojej mamine, ktora sa strasne tesila z patuska a furt ho chcela boskavat 😀
u dokina nic prekvapive, sliznica iba 4,5 mm (minimum by mala byt 6 mm), dominantny folik ziadny na dohlad. dostala som opat clostilbegyt a ak nanho zareagujem tak ako minule, urobi dokino ten penetracny(tak to nazval on) test, kedy bude skusat ci nevytvaram protilatky proti spermiam. pochvalil manzovi spermiogram a idem k nemu opat na 13 DC cyklu. bola som z toho ale v pohode, aj dokino bol spokojny ked videl, ze aj tak mam usmev na tvari. ja totiz tomu mojmu telu davam este cas, 13 DC je totiz podla mna u mna bez liekov strasne skoro na nejake zavery. ja verim, ze do konca cyklu este moze vselico narast. 😵 🙂

kluara
4. mar 2010

tak ja ti poviem, že ja som zaspala v robote 😔 som sa usadila do stoličky, otvorila zákon a normálne tvrdo zaspala 😀 😀 😀 😀 a spala som tak 1,5 hod......

lucul
4. mar 2010

kluara dobra 😀 ja tu pozeram na ten nas gauc, este pockam ci niekto pride a asi zalomim tiez 😝

tigi snad buduci mesiac sa zadari, mas spravny pristup, byt v klude je dolezite a verit si 😉

kluara
4. mar 2010

lucul, no ja by som už na tom gauči bola dávno 😀 😀 😀 😀 😀

tigi, držím palce, hlavné je byť v kľude.... ale to ti píše asi každý 😅 😉