• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

9. apríla 2010 
kluari nemozem byt taka hamtava, len hodinu som v praci :grinning: :grinning: :grinning: este chvilu zvladam :sweat_smile:
ale kebyze sa dlhsie neozvem tak spim :grinning:
4. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kluara...., ako sa mate :wink:

Luculik ta nepotesim...prave som zozrala ten Marshalow...co si minule pislala ze mas strasnu chut :sweat_smile: som hnusna, ze :confused:

Tigustek tak to je fajn..ale aspon bude cely cyklus pod dozorom...a treba si proste verit a hlavne nemysliet na vyrobu deti ale uzivat si to :grinning: :dizzy_face:

Luculik , treba dat slofen..ked tam nik neni..ja tiez ked uz nevladzem hodim na nasom gauce v praci 5 min. a hned je lepsie... :slight_smile:
4. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki uz na ne nemam chut, takze pohoda, daj si :grinning:
4. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a co s tym pasom? pridas si to tam? a kolky tt ti vychadza? :slight_smile:

kluarus dakujem. ano, pocujem to casto, teda respektive citam :grinning: , ale viem ze to babule myslia dobre a aj to tak beriem. :slight_smile:

vikusik tyyyyy, ani sa nepodelis!? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul ty určite nie si, to tvoje dieťatko baží po spánku :wink:

viki ďakujem, máme sa fajn, až na to, že malého mám chorého, tak sa spolu nervačíme doma.... a ja mám toľko účtovníctiev rozrobených, ach jaj :confounded: bábätko je zatiaľ v pohode, včera mal nejakú divnú polohu, nemohla som ani sedieť, ani ležať, ale na noc sa umúdril a ja som spala
4. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi tak este raz, skopirujem ti co som napisala :grinning:
dakujem. do pasu si to dam az ked mi dr. presne povie s istotou ze sme tam a bije srdiecko , konik by mi ukazoval 5tt a od zajtra 6tt
4. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeziiiisss zase som chamtiva...a nepodelim sa, Tigustek posielam aspon obal :grinning: :grinning: :grinning:

Lculik..spisssss :grinning:

Kluara..tak to je pekne , ako vidim tak sa aj trapis doma z pracou, tak dufam ze sa Lukasko da coskoro do poriadku..inak dnes je taky hnusny den...po tychto krasnych slnecnych dni je to normalne o hubu :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :dizzy_face:
4. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no obal, dakujem, to si mam akoze privonat ze co tam bolo? :grinning: :grinning: :grinning: smar ho radsej teda do kosa, ja si tu otvorim svoj suflik a nieco tam urcite najdem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jeeej luci sorac, a mne sa zdalo ze to nebyva ze by si ma nepozdravila :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: jasne, tiez by som to asi tak urobila. :wink: :slight_smile:
4. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki neeeeeeee, nejak som sa prebrala :grinning:

tigi pohoda, to sa na teba uz lepi asi ta moja demencia, len nech sa nalepi aj tehu virus :wink:
4. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz sa urcite nalepi. :wink: :slight_smile:
4. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co mas vo svojom zazracnom suflicku :grinning: :grinning: :grinning: podel sa ... aj ja potom doplnim, mozem na vymenu :grinning: :grinning:

Luuclik...uz sme nedalo davno obedik :wink:
4. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ja som len cakala, ze tu stafetu da vierka tebe, jedine ze to nemam od vierky ale este od niekoho ineho, a mame to tu nejake opozdene :grinning:
4. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikusik tak napriiiiiklad, mam tu lentilky, merci cokoladku alebo toblerone cokoladu. mas na nieco chut? co mas ty? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigi lentilky si prosiiiiim :grinning:
ja tu mam studentsku pecat, kakaove rezy, mila keksik a hrusku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam , presnidavku - zahradna zmes, 2 polievky do salky z celestinskymi rezancami, vlocky jahodove express, bebe-dobre rano jahodove, a ritter sport pepermitovu a jednu z bielej a klasickej cokolady a jojo cukriky - cola prichut a lekorky..... boze vsak toho je akosi moc :grinning: :grinning: :grinning: , no a lentilky celkom sa da...berem, z merci mi uz nechuti,a ten toblerone moooozzeeeeeeemmmm a z akej farby cokoladky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ze zdar chudnutie :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteeeee micuse.

ja radsej nejdem menovat comam doma v sufliku to by bolo na dlho. :grinning:

a ano tigi ja som chodila spat na zachod. :grinning: :grinning: :grinning: bozske ticho akurat niekto stale klopal na dvere. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf piki, dobre miesto na spanie :grinning: mala si si kupit tabulku "nerusit, pracujem" :grinning:

viki k tomu obedu, uvidim ako mi to bude vychadzat buduci tyzden, to by sme mohli :wink:
4. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak sa tesim buduci tyzden...dame niaku pizzku, mc donald alebo cinu :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my ideme v nedelu na romantische veceru. teda dufam, ebo dnes mi moja polovicka zahasila ze je brutal chory. :rolling_eyes: aj ked viete co je u chlapov brutal. uz tyzden knuci ze ho boli hrdo a ja mu stale hovorim liec sa. no myslite ze ma pocuval? akurat si kloktal. :angry: :angry: :angry:
4. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak som tu ... na 9tu som letela po vysledok na gyndu a teraz som prisla z hemato ...
Pani doktorka bola velmi mila :slight_smile: zobrali mi kooopec ampuliek krvicky a buduci tyzden vo stvrtok budu vysledky ... povedala mi, ze zatial iba kyselinu listovu a potom uvidime ... ze teraz sa skumanim zistilo, ze pri mojej trombofilnej mutacii mozno ani injekcie nebudem potrebovat, a ze postacia lieky alebo vitaminy ... ale ze to aj tak vsetko az od 8tt ... takze zatial iba listovku a neskor uvidime

este k tej unave ... ja som totalka .... moj syn sa hra prave sam so sebou kriskros (scrable pre mensie deti), lebo ja by som iste pri tom zaspala :sweat_smile:
4. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dvere treba dat cedulku "mimo provoz" a nebude nikto klopat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

...ze mcdonald, cina, pizza... tieto slova by mali byt tesne pred obedom zakazane. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kasi ahoj, este raz gratulacia k potvrdenemu tehotenstvu aj s krvicky :dizzy_face: :slight_smile: bolo by super ak by si si nemusela pichat injekcie, no bodaj by vysledky dopadli tymto sposobom. predsa len lieky su menej narocne na prijmanie. :slight_smile: aspon pre mna, ja injekcie nejak nemusim. :sweat_smile:

pikusi nazdo, tak som si dobre pamatala. idete slavit narozky? len nech sa nevykruca a zoberie ta von. :wink:
4. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati to by bolo super kebyze si nemusis pichat. :dizzy_face:

takymto tempom samko rychlo zisti ze nieco nie je v poriadku ked sa mu mamina prestane venovat. :grinning:
4. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki ach ti chlapi :angry:, ale snad vam to vyjde a nevyvlecie sa z toho :angry:

kasami super, tak pekne sup listovku a oddych :dizzy_face:
4. mar 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam, je to moj b-day darecek. :slight_smile: ideme do maleconu maju teraz super akciu kazdu nedelu jedlo za polovicnu cenu. som sa potesila. tam ma poziadal o ruku. :dizzy_face:
4. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babulky za podporu :wink: tiez dufam, ze si nebudem musiet pichat :sweat_smile: lebo sa strasne bojiiiim injekciii :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Piki mas pravdu :slight_smile: uz vcera vyzvedal, ze preco lezim, a preco som unavena .... vecer mi povedal : "Prosim ta vstan uz z toho gaucu" lebo vsetko mu daval tatino :sweat_smile:

idem sa s nim troska pohrat ... poobede mame ist na navstevu, tak tam dufam, nezaspim :sweat_smile:

jaaaj a este som zabudla, lyzovanie mi zakazili :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze sa budem musiet priznat rodicom :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je po lyzovacke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki ten tvoj muz je romantik ked chce, len nech sa z toho na poslednu chvilu nevyvlecie :dizzy_face:

kati len pekne oddychuj, povedz mu, ze jarna unava ta zlozila :wink:, a lyzovacku urcite s radostou obetujes, ze? :dizzy_face:
4. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati to sa dalo cakat ze ked si mala raz missed a este aj tu mutaciu tak ti nedovolia yzovat. inak moja kamoska tak lyzovala este nevedela ze je tehotna a zlomila si ruku. nastastie maly je v poriadku. :grinning:

lucu restiku som vybrala ja. :grinning:

hot detinie su vobec blbe maju skvelu pozorovaciu schopnost.
4. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obetujem Lucul, obetujem :slight_smile: s radostou, len nech je mrnosek v poriadku :slight_smile:

Piki ...ratala som s tym ... ale som sa opytala ... kvoli malemu ... ale on to tiez prezije :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Piki takze romatika :grinning: supeeer

s tou pozorovacou schopnostou u mojho syna je to fakt take :slight_smile: dnes mi cital knizku a bolo tam meno Emil a on hned jeeej Emil, to je ten z panelaku :grinning:
4. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaahojte kočeny..... ja som nechodila spávat na záchod, negrcala som, nič mi nebolo....iba som raz ovracala zubara:slight_smile:))))
4. mar 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, ja zase len tak jednou rukou... na druhej mam "zavazie" :grinning: :grinning: :grinning:

v prvom rade gratlujeeeeeeeeeeem babenkam ku potvrdzujucej krvicke... opatrujte sa baby a davajte pozor :wink: tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa s vami, cmuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

inak ja som v paci spavala na zenskom wc ked som brala utros :grinning: esteze som bola jedina zenska na poschodi, tak mne tam nikto neklopal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a uz mam spat moju identitu - dneska som si vyzdvihla novy obciansky a vodicak :grinning: vcera sme sa na masazach ucili masirovat hrudnicek a rucicky :grinning: a bolo super, aj u tiguskynej mami na kavicke... dneska sme sa premotkali v TT a zajtra len tak doma a vecer pride tatinko zajtra domooooov :grinning: mozno sihnem aj net v priebehu dna :grinning:
4. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok