Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
29. jún 2009

no podla mojej svokry ja budem v pôrodnici a ty si dáš za mna detské šampanské môže byť? 😀

lucul
29. jún 2009

jej babule vy budete mat narodky? super, tak si tu vsetky virtualne strngneme kazda s tym s cim moze 😀

tanyja
29. jún 2009

napr. čiernym pivkom - to je zdravé pre tvorbu mliečka a sú v ňom aj vitamíny !!!!!!
detské šampanské je pre mňa príliš sladké brrrr, radšej riadne 😀 a kvapku riadneho môžete, nech si detičky zvykajú , aj ja by som si dala, ale nemám a sama ee nepijem 😀

perla200
autor
29. jún 2009

ano lucul, vierka 7.7. 18násť a ja 8.7 17násť🙂

lucul
29. jún 2009

😀 aj vy ste nastkove? ja tiez vsade hovorim ze mam 18, a dokonca pred dvoma rokmi mi to jedny madari zozrali a ja som sa na tom zabavala, este aj moj tatko bol na mojej srande, no sranda bola 😀 😀 😀 😀

vierka
29. jún 2009

lucul - no ja mam mozno aj menej, ked mi minule ujo autobusar daval polovicny listok 😀 😀 😀

perluska - tak to ked budes v porodnici, tak budeme zapijat dva v jednom... ale babo by sa mohlo narodit 7-meho - to je super datum 😀

tanyja - no ja som si tak predvcerom isla chlipnut s mangelovho piva a na mna hned zacal hucat, ze ci mi nestaci ake mam uz teraz prsiska, ze co este chcem 😝 😀

lucul
29. jún 2009

vierka my sme jazdili so spoluziackou cele 4mesiace v amerike na polovicny listok 😀 😀 😀 a to bolo pred tromi rokmi a vraj listky do 16rokov, tak co dodat?

akurat ako pozeram tie datumy, ja akurat nebudem doma a asi ani na nete ☹

pikino
29. jún 2009

nazdar mrcky som tu.

cakam potrlesk a drahe dary. a v klude aj to sampanske. 😀 😀 😀 😀

perla200
autor
29. jún 2009

no piki tak čo??????

lucul
29. jún 2009

ahoj piki, tak ako sa ma zapal svindlov? 😀

perla200
autor
29. jún 2009

piki píš.....

lucul
29. jún 2009

som zvedava co napise, ja som uz chcela odist, ale nemoooooozem. pikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

pikino
29. jún 2009

jeeeezis tak vam chybam 😀

vsetko v poriadku, mozog mi nekukali a ekg sa to asi zistit neda. 😀

lucul
29. jún 2009

tak super, teda svindle sa maju dobre, tak mozem ist 😀 gratulujem a tapkam k skvelym vysledkom 🙂

papa

pikino
29. jún 2009

diiiiik som dokonalaaaa. 😀

este nemam vysledky z krvy a cytologie. ale doki povedal ze som prisla skoro, tak asi bude este skreslena.

perla200
autor
29. jún 2009

no super piki....tak fajn, ja idem zajtra na krv - budú mi robiť pečenovky.... a do poradne....som zvedavá a potom budem chodiť aj na ctg.....

pikino
29. jún 2009

ja som tiez zvedava ci ti povie.

idem si teraz s malou lahnut paaaaa

tanyja
29. jún 2009

perla - ako to prebieha ohľadom cukru ? ja mám ísť v júli na cukor a nespýtala som sa, či treba ísť skoro ráno, alebo potom, berie sa pri tom aj krv ????????????? akosi som sa zabudla spýtať 🙄
vieročka , ten tvoj mangelík môž vyť rád, že máš krásny dekolt, len nech Ti dopraje 😝

vierka
29. jún 2009

tanyja - ved on sa uz aj predtym stazoval, ze sa mu nevojdu do ust a teraz pri tehulkovani to bude este horsie 😝 😀

juliett99
29. jún 2009

ahojcek zienky,, jak sa dnes mate?? 😉 😉
ja som si pekne poobede pospinkala xixi 3 hodinky, 😉 teraz sme zas hladny ale neviem co papat,, nejako ma nic neoslnilo v chladnicke.

tanyja,,, ja idem na cukor 2.7 kazali mi kupit v lekarni hroznovy cukor a prist na lacno 12 hodin pred odberom nesmies papat.

lucul
29. jún 2009

cafte sunecky, tak dnes necvicim, lebo sa preslo na letny rezim a ja tululum som to nekukla na nete, tak som sa previezla, ale zato som sa prihlasila na pilates, tak snad to bude fajn 😅

tanyja
29. jún 2009

juliet - toto , čo si mi písala, mi nič doki nespomenula , tak som z toho mierne prekvapená, ja asi naozaj zavolám a nech mi povedia aký je postup , toť bude najistejšie 😀 😀
a prečo ja idem až teraz na cukor , teda v 27tt !!!!! 😲 a ty už tento týždeň ?

juliett99
29. jún 2009

tanyja ja veru neviem,, mozno je to tym ze som rizikova pacientka,, a budu mi to robit priamo v nemocnici mozno v ordiancii maju iny pristp.
ja si mam priniest aj 3dcl pohar zo sebou a ten cukor.. a teda tych 12 hodin predtym nepapat..
radsej zavolaj svojmu doktorovy co nato povie.
inak ja som pocula ze tento test sa robi 24tt bezne tak aj ja som bola prekvapena ze uz v 22tt uz mam ist aj som jej to povedala a sestricka povedal ze to nevadi kedy sa urobi. 😉

tanyja
29. jún 2009

tak vidíš juliet, zase sme o niečo múdrejšie, ja tam zavolám, a budem znova o niečo múdrejšia ako doteraz 😀 , len aby mi to neuškodilo toľko múddrosti 😎 , a ja som tiež riziková, ale to podľa všetkého závisí od prístupu doktora

perla200
autor
29. jún 2009

mne kázali kúpiť glukozu a zriediť ju s 3 dcl vody a mala som den predtým nejesť sladké, najprv mi zobrala krv z prsta a potom som to vypila a potom som čakala 2 hodiny a potom mi zase zobrala krv. nič to nebolo🙂

bola som na prednáške a cvičiť....no naša pôrodná asistentka povedala že o dva týždne môžem ísť po Simonku🙂))))

tanyja
29. jún 2009

ja viem, že to nič nie je, len som sa nespýtala, kedy mám prísť , pretože u nás je poradovník a žien až až 😝 😝 , pre istotu tam pôjdem už ráno a hotovo

perla200
autor
29. jún 2009

no to musíš ist rano, ved na krv....ja idem zajtra tak mi držte palce.... 😉

juliett99
29. jún 2009

tak perluska ty sa uz mas chystat ist pre simonku?? 😕
som zvedava co ti povedia zajtra.. 🙂

tanyja ved teraz sme uz mudre nie dost sak cim vsetkym sme si uz my presli,, ale radsej zavolaj sestricke co ti povie ,, 😉

perla200
autor
30. jún 2009

dobré ránko, už som hodinu hore a mam hodinu lež pôjdem k doktorke..... tak reku napíšem vám 😀

vierka
30. jún 2009

dobre ranko kocky... mne sa vcera uz konikovat nechcelo, som ulahla ku telke a v polohe lezmo som tam bola az kym som nesla spat 😀