Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett7
30. júl 2009

no tak okolo 2 a pol roka sa snazime. Manzelovi teraz zistili polovicne mnnozstvo spermii, tak dostal nejake lieky na ich upravu. A vy ste tiez mali nejaky zdravotný problém?

juliett99
30. júl 2009

problem bol u mna,, tych diagnoz tam bolo dost vela, nizka sliznica, nemenstruovala som takze ani ovulku som nemala,, pootocena maternica, vysoka hladina muzskeho hormonu, a este tam daco bolo uz si nespominam presne..
neboj moja urcite sa aj vam podari,, a kolko mate rokov??

juliett7
30. júl 2009

ja mam 30 a manzel 31, takze nie sme najmladsi. Ja som zatial v poriadku,teda nic mi nezistili. Gynekolog mi sice vravel,ze mam pootocenu maternicu, ale na sone to vyvratili. Ale zistili mi cystu na lavom vajecniku okolo 4 cm, tak dufam,ze to nebude nic vázne.

juliett99
30. júl 2009

no ja mam 32 takze viem com hovoris moja,, ta cysta nemusi byt ziaden problem..
mne zistili v tehu cystu a uz ju tam vraj ani nemam.. 🙂

pikino
30. júl 2009

juli mala je uz ok. teplotka klesa uz je z nej zasa certisko 😀

juliett99
30. júl 2009

to je super moja,, takze uz mas doma tri svety co?? 😀

lucul
30. júl 2009

cafte baby, to som tu nikomu nechybala 🙄
dnes ani zajtra nemame prud v kancli, a najkrajsie je ze teta na elektrarnach chcela odo mna aby som jej poslala fax alebo mail 😠 , som sa jej pytala ci si robi srandu 😠 😠 😠

vierka - gratulujem ku kontrole 😵

takze susky : pipiky - 4 : 4 😀

keby sme sa necitali, tak prajem pekny vikend 🙂

katka1704
30. júl 2009

Ahojte chcela by som Vas poprosit o radu..... som tu nova... 🙂 mam 30 rokov a vyse roka nemozem otehotnieť, chcela by som Vasu radu ako postupovat lebo moj lekar mi na to povedal ze by z toho vedu nerobil ze treba cakat a na ziadne vysetrenia ma neposlal, len ma vystrasil ze jedine co sa da hned ist na laparoskopiu, tak chcem vediet co vsetko by sa predtym dalo urobit aby som zistila aka moze byt pricina priatel bol na spermiograme a ma to uplne v poriadku. Dakujem za radu.

lucul
30. júl 2009

katka ahoj, ja by som asi zmenila najprv gyndosa, ked ma takyto pristup
ja presne neviem, co vsetko, ale aspon hormonalny profil by ti mohol spravit a mozno folikulometriu, aby zistil, ci si v poriadku aj ty, ale ja toto neviem presne, mne robil toto 😉

juliett99
30. júl 2009

ahoky lucul ale chybala,, ,, a ta teta sa pokusla o zart a ty si sa ani nezasmiala,?? :- 😀 😀

katka myslim ze suhlasim s nazorom lucul,, ved to nemoze len tak povedat.. treba urobit hormonalny profil a skonrolovat folikemtriu a podla toho sa odrazit..
aj ja som mala prveho lekara co mi povedal vy tehotna nikdy nebudete aaaa??? som,, ale odisla som od neho a isla k takemu co mal a ma zaujem mi pomoct ako aj inym co maju problemy. 😉

lucul
30. júl 2009

ahojky juli, ja som jej povedala nech mi posle stavu, jej to kludne faxnem 😀 😀 😀 , ale dnes som mala celkovo den blbec, este aj na danovom buzerace, kks, tento nas stat je uz fakt od drzku 😀

juliett99
30. júl 2009

hmm vidimlucul ze dnes si mala den na kocku,, co?? tak dufam ze zajtra uz bude lepsie, a hlavne kludnejsie 😀

lucul
30. júl 2009

juli bude, vy.... sa na pracu, neni tam prud, dufam, ze zajtra to spojazdnia, tak som sa rozhodla ze tam nepojdem a zbehnem kadernicke, len dufam ze ten den blbec nebude pokracovat a nepojdem odtial dohola 😅

juliett99
30. júl 2009

tak dufam, ze uz nebude,,pokracovat,, a inak aj taky uces do hola by nebol zly v tomto teple nie?? 😀 😀

lucul
30. júl 2009

no nebol by zly, ale chcem si nech dlhe vlasky, snad sa zadari po nastahovani svadba a uz mam vybraty uces, a to musim mat dlhe 😵
idem ja haji, prajem dobru nocku a samko nech ta neha vyhajat
😉

katka1704
30. júl 2009

lucul a juliett99 velmi pekne vam dakujem za radu skusim mu to navrhnut a ak by sa mu do toho nechcelo poobzeram sa po inom gyn.

vierka
31. júl 2009

dobre ranko baby 😀

lucul - moj ujo chova holubov, nepoziciam ti jedneho??? ze by si to tej pani mohla dat naznamost takto 😀 😀 😀

juliett99
31. júl 2009

dobre ranicko zabeny,, ako sa mame??
inak co je to tu za moralku pracovnu?? my uz pracujeme ,, :- 😀 😀

ozaj baby vcera sa samik uz konecne ukazal aj tatikovy a dokonca uz nehral ani partizana a aj ho citill ,, jaky bol tatik happy,, 😵 😵

pikino
31. júl 2009

cafte micky.

samik sa konecne vyfarbil, to si daval nejako nacas 😀 😀 😀

mna este napadlo poslat im to sovou od pottera 😀

vierka
31. júl 2009

pikuska - ale vies ake prachy taka slavna sova stoji??? 🙂 holuba najdes na kazdom kroku 😀

juli - no tu sa pracuje uz od skoreeeeeeho ranaaaaa... doteraz som bola v archive 😲
no tak konecne sa teda predviedol, no super 😀

pikino
31. júl 2009

vsak vierka tu si musis vycarovat. 😀

vierka
31. júl 2009

no tak aspon vidite, ze nie som carodejnica, lebo ja si sovu vycarovat neviem 😀

pikino
31. júl 2009

ja radsej carodejnica ako bosorka. teda ne ze ta povazujem za bosorku 😀

vierka
31. júl 2009

no len aby som ta neuhranula, pozor 😀

pikino
31. júl 2009

tfuj tfuj tfuj, dobre ku mne a zle prec. asi pojdem susedke slohnut zajaca, 4 zajacie pacicky by tomu mohli zabranit. 😀

katherinesand
31. júl 2009

perluska, aj ja sa pripajam ku gratulaciam. 🙂
hlavne, nech ste obe zdrave. 😉

lucul
2. aug 2009

ahojteeeeeeeee, posuvam nas na prvu stranu 😀
aky mate vikend? ja som cvachnuta v bazene 😎

perla200
autor
2. aug 2009

no deti...už sme doma aj so simonkou.....mame sa dobre, pôrod prebehol ok, potom vám to vsetko napísem.... idem si oddýchnuť, v noci mala strajkovala🙂

juliett99
2. aug 2009

ahoj perli ,,,
super ze uz ste domka,, 🙂 🙂 🙂 hhmmm uz sa nebude kedy tedy oddychovat co?? 😎

pikino
2. aug 2009

no caaaf perlus, som myslela na teba, ze dnes ta pustia.
tak som zvedava co napises. tie prve dni su najhorsie kym sa adaptujes a nabehnes na nejaky rezim. asi mas toho dost. 😀 si to uzi, kym krpec neprotestuje, nezlosti sa a sce len papat spat a kakat. 😀

a daj konecne fotooooooooooooooooooooooooooo 😀