Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
4. aug 2009

Dobreeeeeeeeee raaaaaaaaano, baby vstaaaaaaaaavame, to co je tu za moralku 😠

takze prvaaaaaaaa 😀

juliett99
4. aug 2009

dobre ranko babenky
ako sa mate?? ozaj co to za moralku kde ste vsetky??? ; ☹

lucul
4. aug 2009

😀 juli, zeby som ta zobudila tym krikom? 😀 😀 😀

vierka
4. aug 2009

co tu hucite!!!! clovek ani spat nemoze 😀 😀 😀

ale neeeeee, caute baby... ja som bola rano u dokiho, bral mi krv na tie triple testy - zajtra poobede si mam zavolat o vysledky 😀

lucul
4. aug 2009

ale marilo sa mi daco, ze si u dr., ale nebola som si ista 😀

pekne sa zbiehate ako take husatka, haj husicky haj 😀 😀 😀

vierka
4. aug 2009

no tak sa ti marilo dobre 😀

vanilkka
4. aug 2009

lucul my sme svinky a na nas musis ze NA KABELKA NAAA 😀 😀 😀

lucul
4. aug 2009

ahoj vani, ze sa aj ukazes 😠 😀

takze zmena: naaaaaaaaaa botinky, kabelky, bizutka naaaaa 😀 😀 😀

juliett99
4. aug 2009

ale ne lucul moja ja som hore uz dost dlho ,, v noci sme nespali Robi zbieral vodu zo strechy a uz zas leje tak beha po streche ale ze folia ci plachta uz premoka,, ☹ ☹ ☹ ☹
urcite vela ludom vyhovuje takto prijemna zmena ale nam nie,, no co uz narobime,, jak mamina hovori panu bohu poruceno..

a vierocka ako bolo na krvicke?? 😉

vierka
4. aug 2009

lucul - idemeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

juli - tak to ma mrzi, ze sa vam zrovna takto rozprsalo ked to nie je este dokoncene... ale verim, ze to Robi nejako poriesi a uchrani...
no na krvi bolo ako na krvy, skor ma zaujima ten zajtrajsi vysledok 😀

lucul
4. aug 2009

joj juli, to neni teda prijemne, viem o com hovorim, minuly rok takto ked ujo nadstavoval a zhodili strechu, tam bolo treba porobit komplet vsetko lebo ten barak bol v hroznom stave, tiez zacalo prsat hned ako zhodili strechu, to si pamatam ako vcera s maminou sme vybehli v tom najvacsom lejaku, sused na nas kukal ci nam nehrabe a ficali pomahat zbierat vodu a vytierat, to bola hroza, tak drzim paste nech co najskor prestane prsat a svieti slniecko 😉

juliett99
4. aug 2009

aj ja dufam moja,, este ze mu vcera v robote povedali ze ma nastupit az buduci tyzden,tak aspon ze je doma a vylieva vodu.
babenky zatial sa lucim,,musim behnut ku kamaratke pre dasliu foliu,, chlapy vylievaju vodu,,
drzte nam palceky,, 🙂 pjosim

vierka
4. aug 2009

juli - myslime na vas, drzte sa 😉

vanilkka
4. aug 2009

luculik ja sa ukazujem furt 😉 v utajeni 😀

slavka,,,ziadna katastrofa,,,vsetko sa da spravit 😉 nebojkaj

vierusnuskosusnulik ty si ako bloody mary 😀 😀 😀

juliett99
4. aug 2009

juj vani ty si pokladik,, ale vies co robi akoze moj svokor sedi pod altankom a fajci a robi beha po streche
jebne ma

lucul
4. aug 2009

juli drzime paste a myslime na vas, svokra treba vyhodit aj z baraku 😠

aha vani, ty si taky tichy pozorovatel, zabudla som 😀 , ale neodpovedala si mi raz uz davnejsie na otazku, ako sa rozhodlo nakoniec s tvojou maternicou 😝 😀 😀 😀

vierka dnes pustala zilou 😀

vanilkka
4. aug 2009

lucul teraz trosku pripomen,,,,,co s tou mojou zlatou banou ma byt? 😀

julik svokor mozno planuje strategiu obcas je to lepsie ako hned unahlene konat 🙂

vierka pustala zilou mne,,,,ked mi zasa dnes ukazala ten zvacsujuci dekolt 😠 😀

vierka
4. aug 2009

vani - no skoro som si pri citani mojho mena jazyk dolamala 😀 take pomenovanie sme tu este nemali 😀 😀 😀
a ty mas zase pekne boty 😠 😀 a mas krasne prska aj ty, len si ich dneska skovavala pod svetrikom 😅

lucul
4. aug 2009

na sak, co sa vraj bavili na rybach, ze do konca roka ju mas obyvanu 😀 , ci si to uz mangelovi vysvetlila rucne strucne 😀 😀 😀

vanilka, to nemozes tak brat, povedz si, ju bude boliet chrbat, mna nie 😝 😀

vanilkka
4. aug 2009

ja mu to vysvetlujem stale ze niektore veci su viac zlozite ako jeho chapanie situacie ☹

ale ona mala doma kurenara a vratil sa este niekolkokrat,,,,nam to vzdy opravi na prvy raz!!! 😠 kaslem cely chrbat 😀

vierka
4. aug 2009

vanilka - ale ja som mu neslubila "kurenie" 😝 😀 to on skor slubil nam, ze ta tepla voda v pondelok potecie 😀 😀 😀

no ja som sa zase vcera napocuvala od mojho mangela - stale len opakoval "Zlaty Boris" - to akoze ten tvoj vani 😀 zevraj mali velmi uspesnu debatu o zenach a ze prisli na to ze sme rovnake 😀 😝 ako keby oni neboli 😀

vanilkka
4. aug 2009

cooooo????? a to akoze v com je on zlaty? 😠 obycajny hlinik to je!!!!!
aj ti tu debatu priblizil? 😎

lucul
4. aug 2009

vierka to akoze na rybach? tak zistujem ze fakt ti tichy blazni to nesedi, lebo aj ta "nasa" rybarska partia je tak ukecana na rybach, ja som sa po jednej rybacke podozvedala veciiiiiiiiiiiiiiiiii, este aj to aku polohu ma kamoska najradsej, som radsej sa chalanom na oci neukazovala nejaky cas 😠 😀

vierka
4. aug 2009

lucul - no tak dufam, ze zase az take podrobne to nebolo, pri tych nasich 😀 😀 😀

vanilka - ja neviem, nechcel povedat nic... dobyl ma stylom "Ani ty nehovoris o com sa bavis s Vanilkou a Tigi" 😀 a bolo dodebatovane 😀 😀 😀

lucul
4. aug 2009

vierka zozaciatku sa o takom az nebavili, ale momentalne ano, normalne ked mu volam, tak pocuvam reci na okolo, strasne, radsej ani nevolam 😀

pikino
4. aug 2009

cafte mrcky.

vani ze hlinik 😀 taku nadavku som este nepocula, musim si zapisat.

lucul co sa tyka moralky uz si sa mohla naucit ze tu ziadna nie je. 😀

vanilkka
4. aug 2009

baby to podla mna robia tie ryby,,,,,oni vylucuju asi nejake chemicke veci a su z toho paranojicke stavy 😀

pikino
4. aug 2009

este ze moj na ryby nechodi, ale minule zadrel ze mozno pojde s kolegovcov. tak som mu povedala, ze budem tipovat kto vydrzi dlhsie ci oni alebo ryby 😀 som si predstavovala toho mojho nervaka ako sedi a caka na ryby.
hahaaaaa

lucul
4. aug 2009

vani len nech nevypravaju, ze tichy blazni, blazni to berem ale ukecany, ze horsie jak babky na trhu 😀

piki, jasne ze ziadna moralka, preto som to zburcovala, len ty si to nejak odignorovala a tigi, baby baby 😠 😀

vanilkka
4. aug 2009

chlapi su len bezmoralkove hlinikove telesa nadnasane tekutinou 😀 😀 😀