Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
18. aug 2009

no caute baby, ja sa pre dnesok lucim... idem k segre na kavicku a potom idem doma vymalovavat 😀
za chvilu ma to zacne aj bavit, si potom budem musiet kupit vymalovavanky, ked uz budem mat vsetky steny pokreslene 😀 😀 😀
prajem pekny zbytok dniku, pa pa pa 😀

pikino
18. aug 2009

to si nemyslim, na take veci sa clovek rychlo nauci. 😀

paaaa vierka

perla200
autor
18. aug 2009

no čaute....my dnes mame taký celkom spokojný den....budí sa s revooommm lebo je hlaadddnnnáááá!!!!

vierka - no treba si zistiť ako to chodí, lebo doktori sú väčšinou takí, že síce im dás min. 200eur a ked začnes rodiť nechajú ťa tak 2 hodiny, kedže si prvorodička tak za dve hodky neporodíš a zoberie ťa na cisarak... aspon väčšina to tak robí... ale radsej normalny pôrod ako cisarak... kvôli rane, mlieku a tak... aspon to je môj názor...poprípade to doktori ani nestihnú respl neprídu. Treba to vyzistiť ktorý ako robí, ktorý ma ordináciu a tak. Lebo napr. ja som chytila super doktorku a to som chcela vybavovať primára a sestrička od nich mi povedala, nech to nerobím....že nech to nechám na náhodu a že to bude super a aj tak bolo! rodila ma najlepšia doktorka široko-daleko...

pikino
18. aug 2009

pridala som nove fotoce.

ja som mala zaplatenu doktorku a bolo to super. chodila som k nej od toho 36tt. a starala sa. bola so mnou
odkedy som nastupila do nemocnice az kym som z nej neodisla. hocico som potrebovala stacilo zavolat.
ale naozaj zalezi od doktora. treba vyzistit referencie. 🙂

leri
18. aug 2009

alex vam dakuje 😀 piki, ja to stale hovorim, niekedy roztiahne vsetky prsty na rukach a rapuje, takze on uz je hiphoper 😀 a kruti sa pritom ako hadik
perli, ako to myslis ze dviha hlavu, lebo ja som dala vcera alexa an brucho on normlane zdvihol hlavu, pokukal okolo seba a potom si ju polozil na opacnu stranu, sa mi to vidi extremne skoro, to by mal robit az druhy mesiac nie?

perla200
autor
18. aug 2009

nie leri...to oni skúsajú už teraz...a zisti či ti stláča prsty.... teda či ti chytí prst ked jej ho podáš... teda jemu🙂
hlavičku oni dvíhajú...ale dôležité je aby im nelietala zo strany na stranu....leri zase einsteina si neporodila🙂)))))

ale nie...srandujem...to kamoška mi volala že jej synátor to robí a mal tak 4 týždne a ja jej že naša to robí od 2 týždna...odvtedy sa so mnou nebaví🙂

kasami
18. aug 2009

Caute krasavice 🙂
nejak vas zase nestiham. tak vas aspon pozdravim 😉

Leri, faakt je Alexik uzastny .... krasnucky chlapcek

Piki a tvoja Terezka rastie do krasy, zachvilu z nej bude playbojka 😀 uska uz ma 😀

inak ja idem zajtra na krv a na sono a mali by mi povedat kedy mame prist

tak nam pls. drzkaje paste

skusim sa zajtra ozvat ... vysledky by som mala mat od 14stej do 15stej ... tak ak tu este niektora budete a budem si mat s kym popismenkovat 😉

paaaaa

vierka
19. aug 2009

dobre ranko baby 😀

perluska - jasne ze si nezaplatim hned prveho lekara ktore zbadam v bielom plasti... a zaplatim az po porode, ved vsetky sluzby sa platia az po, tak preco nie tato... a keby nahodou nestihol prist, aby nemal zbytocne peniaze ktore si nezasluzil... je potom vyhoda, ze ked ho mas uz rezervovaneho, ze k nemu chodis na vsetky poradne co mas potom posledny mesiac, ze ta neprehliada vzdy ten co ma sluzbu, ale uz len ten jeden... co by som brala ako vyhodu, ze bude vediet aktualne o tvojom stave... ako ja som tiez za spontanny porod, ale ked sa nebude dat inak a budu problemy, tak radsje pojdem na cisarsky nez by som mala ublizit babatku 😉
ale ved to sa vsetko este rozhodujem...

pikuska - no mala je ako princezna 😵 bude to nase konikovske slniecko 😵 😵 😵 a kolko ma satociek, ani ja tooooolko nemam 😀 proste modelka 😀

kasami - na dneska drzim straaaaaaaasne moc palce... ja tu sice o takej dobe uz nie som - v praci... ale kedze idem po praci domov a nemusim hned stat pri hrncoch - kedze manzo pride domov az vecer, tak mam cas, tak sa hned z domu prihlasim a pozriem ake si podala spravy 😉 🙂
drz saaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! 😀

tigi
19. aug 2009

caute zaby 😀

pikusi - mala je naaaadhernaaaa 😵 😵 😵 jak sa skeri na kazdej fotke, najviac sa mi lubi ta, ako kuse to zvieratko do nohy 😀 😀 😀

perlusi a leri - vy ste rodili tak kusok po sebe, budete aspon vymienat skusenosti a my budeme vediet, ako sa dari Alexovi a Simonke. tiez su nadherni. 😵 🙂

kasi myslim na teba, drz sa. ja tu hadam budem poobede, tak juknem ako si dopadla. drzim palcaaaky. 😉 🙂

vierka caaau cica, nieco som ti chcela povedat, ale vcil som zabudla co, hlava derava. 😀 😀

perla200
autor
19. aug 2009

dakujeme tigi...dobré ránko inak...

no jasné vierka - ale ja nehovorím o akútnom cisarskom... ja hovorím o tom, že doktori to tak robia lebo je to tak lepšie...viem to, lebo som už rodila!!!!
no neviem či berú vsetci po pôrode... niektorí aj pred tým.... no ale to sa musís rozhodnúť sama... len niekedy vymyslanie spôsobí viac zla ako dobra!

vierka
19. aug 2009

tigi - no ved hadam si spomenies, naskypujem sa 😀 😀 😀

perluska - dakujem za informacie... no asi ako ktora doktory to tak robia, lebo ja poznam prvorodicky co isli prirodzene... takze je to podla mna individualne a cenim si tvoju skusenost, ze si uz rodila 😉 ale kto vie ako to bude so mnou, nehovorim hop kym este nerodim 😀
no u nas beru po porode, co som pocula... nedam mu predsa peniaze za nieco co mozno ani nebude robit, napriklad nahle ochorie, alebo co...

juliett99
19. aug 2009

caute babule,,
tak ako sa mame?? co tu nove??
vierocka ti majstri uz aj u nas boli,, dohodli sme sa ze sa ozvu kvoli cenovej kalkulacii a hold nic neozvali sa,, volali sme a nic.. Robi uz zohnal druhych ktory nastupia v nedelu u nas to robit..
ale aj tak dakujem za pomoc. 😵

vierka
19. aug 2009

juli - ahojcek... nemas za co...
no ten kolega pracuje aj v praci a toto ma ako na fusky, tak mozno potreboval pozistovac ceny materialov a dohodnut sa... tak asi nestihol kym ste si zohnali toho ineho 😉
tak ale aj tak dobre, ze vam to pridu v nedelu spravit 😉

juliett99
19. aug 2009

o to nejde moja on nam mal dat cenovu ponuku zatial len za pracu,, nie za material,, a preco nedvihal phone?? 😒
no vsak stojime nic nemozme robit teraz,,,

a ty ako uz si pokrocila v mackovi?? 🙂

vierka
19. aug 2009

neviem mojka preco ti nedvihal... mozno pracoval, alebo ho zabudol doma.... neviem... dneska ani vcera som ho v praci nevidela... ved aspon si trochu odpocinies, aj ked viem, ze by si bola radsej keby sa makalo na plne obratky 😉
ano pokrocila, uz mam vymalovaneho macka a prasiatko, dneska dorazim Tigra a Iacka 😀 a bude to podla mna super 😀 aj manzovi sa to paci, lebo uz sa ma pytal aky obrazok tam este budem kreslit 😀 asi sa mu paci ked tam stojim len tak v gatkach a tilecku a malujem obrazky 😀 😀 😀

jeden na dnes:

Probíhá milování v poloze 69 a v tom nejlepším ho ona vyplivne z úst a povídá:
"Tak si představ, Karle, že při tom zemětřesení v Pakistánu zahynulo přes 70 000 lidí."
Karel se na ni vytřeštěně podívá a odpoví:
"Maruš, prosím Tě, co má zemětřesení společného s kouřením mýho ptáka?"
A Maruš: "Ále, tady ti visí u prdele kus novin, tak si čtu..." 😀 😀 😀

juliett99
19. aug 2009

ved to moja ze by som to aj chcela ale ked uz robi robi tak aj tak by sa to u nas moc nehybalo.. 🙂
no teda tvoj drahy nemusi mat ani televizor,, xixixi staci ked budes malovat obrazky v destskej 😀 😀 😀

vieri dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucul
19. aug 2009

cafte zabky 😀
mrzi ma ze sa tu tento tt zjavujem ako duch, ale nejak nestiham konikovat, ale taaaaaaaaaaaaaaak strasne mi chybate, normalne mam abstak 😀 😀 😀 , asi ma zavru ako zavislu na konikovi (modrom) 😝

juli to je normal ze to uz neuvidite nejak extra tie prerabky, ale potesia 😉 , ja som to tak isto videla na baraku, ked tahali poschodia tak som sa tesila, teraz ked je uz zvonku vsetko hotovo, tak je mi to take trapne, ze idem okolo a nic nove a pritom vnutri sa maka bura seka 😀

vierka tesim sa na obrazky a setri sily, pojdes malovat k juli a potom ku mne 😀 😀 😀

kasami - drzim straaaaaaaasne palce a myslim na teba, bude to dobre 😉

piki - mala je rozkosna, taka smeja 😵

pikino
19. aug 2009

nazdar mrcky uz som tu. dnes mam doma maleho neurotika. tak nic nemozem robit, len pri nej sedim ako taky tlk. 🙄

no neva. 🙂

perluska a leri v druhom mesiaci by si uz mali na rukach udrzat hlavicku bez podopierania. treba ich casto nechavat na brusku nech pekne posiluju. 😉

aj vam je dnes take teplo? bleeee

lucul ze sa aj ukazes. 😵

tigi
19. aug 2009

luculi - naaa ty de sa flakas? navalila sa robota ci co? mas stastie ze chodis aspon pozdravit, inak mas A (abstinenciu)! 😀 😀

piki - hic jak das. chcelo by to vyvalit sunky na lehatku so slnecnikom, niecim dobrym a studenym v pohari a ovievacom po boku. 😝 😀

vierka
19. aug 2009

tigi - taky ciiiiiiiirny ovievac by veru bodol aj mne 😝 😀

lucul - jaaaaaj uz nejsi sefka, uz musis behat ako ostatny piskaju 😀 😀 😀
ale abstinencia sa da zvladnut, presli sme si tym snad kazda na konovi 😀

pikuska - takze dneska si to s malou riadne uzivas, ale podla mna je to take slniecko... sice zo zaciatku hambliva, ale potom sa uz dalo 😀

juli - neboj, v pohode to stihate 😉

perla200
autor
19. aug 2009

ano piki...občas ju dám na bruško a páči sa jej tak moc... tak krčí to čelo a ksichtí sa perfektná je tak...musím ju tak odfotiť🙂

a je mi velmi teplo, ale vždy lepšie ako ked som bola tehotná...piki dr. ti povedala že kolko nemôžeš otehotnieť po sekcii? rok či dva?

lucul - to aj my tu trpíme tým druhom závislosti tak si z toho nič nerob.... 🙂

vanilkka
19. aug 2009

caute babule 😵 mna boli brucho ☹

ako nerodiaca zdielam nazor vierky,,,,tiez by som si vybavovala lekara na porod, rada viem s kym budem spolupracovat dopredu 🙂
baby ale ved to je blbost ze prvorodicky rodia vzdy cisarskym,,,nie?
😕 😨

je mi teplo na skapatie,,,mam dobru spravu, zajtra ma byt viac a v piatok este viac, tak plavky do tasky a urobime na pracoviskach vzruso 😀

vierka
19. aug 2009

vanilka - no cau ty plavkovo sexualny idol co chce posobit rozruch na pracovisku 😝 😀 ze ty chces k vyplate nejake premie??? 😝

vanilkka
19. aug 2009

uz boli minuly mesiac teraz budu az v oktobri ☹ ale zasa idu volby 😀 😀 😀 😀 urobim im plavkovu kampan? 😀

vierka
19. aug 2009

jaaaaj, tak to bolo asi zaloha - aby si sa viacej vyzliekla.. a ked to bude dobre, tak potom v oktobri dostanes doplatok 😀 😀 😀

vanilkka
19. aug 2009

hmmmm to bola len zaloha? 😀 tak ked ma teda potom v oktobri vyplatia v plnej sume tak nebud pri mne ked pipne sms,,,lebo za taky striptizik bude baliiiiiiiik 😀

pikino
19. aug 2009

vani jasne ze je to blbost, oni myslia prvorodicky s komplikaciami. 🙂

vani ide na to sofistikovane. 😀

perlus mne zakazal otehotniet na tri roky. ale to kvoli mojej maternici. mne sa viacej namaha ked je taka deformovana. inak myslim, ze dva roky nesmies otehotniet. a aby som nezabudla minimalne 4 mesiace nesmies
namahat brucho takze ziadne cvicenie.

pikino
19. aug 2009

poslite ja ku mne nejakeho ovievaca-masera, boli ma chrbat. 😀

vierka
19. aug 2009

vani - no prave to chcem byt s tebou, lebo budes v takej euforii z toho, ze jak si cenia kvalitu, ze budes platit 😀 😀 😀 mozno sa mi ujde nejaka kabelka 😀

pikuska - no uz som sa zlakla, ze som vazne jedina blondinka na tomto fore 😀

pikino
19. aug 2009

ved aj si, ja len dusou 😀

padlo tu slovo KABELKA? 😀 kam mam prist a kedy? 😀