Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
24. aug 2009

kasami - ja som si napriklad poznacila do kalendara kedy mas krvny test, aby som mohla na teba mysliet 😉 takze to ze som pisala, ze vas vsetky lubim som myslela aj teba 😵 a ty si take nase zlaticko, teba by clovek ani kvetinkou neudrel 😀
a co maly spravil, ved sa pochval!!!
tak ty budes potom so mnou v NEkabelkovo-topankovom oddeleni 😀

vanilkka
24. aug 2009

vierku najdete v klobasovopukancovom oddeleni 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

vanilka - a hlavne ked su tie klobasy cierneeeeeeee 😝 😀

juliett99
24. aug 2009

Vierocka,, nie neozval,, aj tak teraz este mame problem s elektrarnami,, najskor musime cakat na nich.
Zatial sa nam vsetko serie.. ale tak ako vsetko zatial,, na vsetko musime extra cakat. 😉

jej veru stredu tu mame oslavencov,, a nam pridu aj okno namontovat 😵

vierocka,, a ty sa nam ako citis??

juliett99
24. aug 2009

a mna v detskom obleceni,, 😀 😀 😀 😀 a potom na zmrzlinkeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

juli - ale o to to bude krajsie, ked to bude take vybojovanejsie 🙂
bouchnem bublinky - ale samo ze len detske sampanske 😉
ako vzdy, je mi super, pylne pracujem, spokojne papam... no co budem hovorit 😀

kasami
24. aug 2009

Vierka si poklad, ver mi 😀

dokonca mas poznaceneho asi aj maleho 😀 😀 😀 a to ani moj muz nevedel 😀

nechcem, aby ste sa tu hadali .... normalne mam slzy v ociach .... ja vas mam vsetky rada ....

lucul
24. aug 2009

juli len dufam, ze zvlastny pocit nie v zlom 😅
vierka - tak frajera asi nie, ale mena maju rovnake 😀

a kto v stredu okrem samka oslavuje este?

kasami - neboj vsetci tu na teba myslia, a inak od 11.9.-13.9. je vinobranie, pridi na burciak, len neviem, ci si my dve este budeme moct dat 😉

pikino
24. aug 2009

vierka dondi a este idem dnes robit plnene kuratko a k tomu ryzu. 😀
neboj krokodilov zavriem. mame pekny kumbal na topanky. jaj ale vsak tam budes vyberat 😀

lucul si nehovorila ze by si scela moje boty. 😀

lucul
24. aug 2009

aha uz som pohopila, kasamin drobec bude mat oslavuuuuuuuu 😵

piki, naaaaaaa sak si ma neponukla, nebudem na prvej navsteve svina 😀 😀 😀

kasami
24. aug 2009

Julie ... boli sme vo stvrtok .... cely zazitok som tu pisala ... dufam, ze sa nenahnevas, ze ti len takto odpismem ale nechcem sa opakovat 😉

Tigi a ty mas kedy dostat ms ?

Vierka no a chcela som maleho pochvalit ... pred vami ... v sobotu sme boli na detskom cyklomaratoniku a maly vyhral 1.miesto ..... a v nedelu sa naucil jazdit na malej croske 🙂

kasami
24. aug 2009

Lucul, pridem dame si deci 😉 a ja som aj tak vzdy sofer ....

vierka
24. aug 2009

kasami - ved aj ty si 😀
no ja vzdy v pondelok pozriem do kalendara, ze akych mame tento tyzden oslavencov a hned v stredu ste vy s Juli 😀

lucul - uz som chcela pisat, ze Kasamin Samko aj, ale uz si na to prisla 😀 😀 😀
no ved pre zaciatok stacia rovnake mena, potom priezviska a potom to uz ide 😀

pikuska - v kumbale s batami budem predsa ja 😅 😀

lucul
24. aug 2009

kasami ale takymi vecami sa musis chvalit, to je sikovny, gratulujem 😵 a jasne dondi, sak dame deci, to nam neuskodi, ja som tiez vzdy sofer, nastastie v raci nemusim, to sa dokotulam aj pesi 😀

vierka
24. aug 2009

kasami - no supeeeeeeeer, prve miesto - je to sportovec!!!! 😀 pockaj za takych 15 rokov ho budem vidat v telke na nejakych velkych pretekoch 🙂

kasami
24. aug 2009

😀 a sa budes moct chvalit, ze ho poznas skoro od plienok 😀

lucul
24. aug 2009

babyyyyyyy, chcete sa pobavit, mne nejde nic na nete spustit, len MK a funradio 😀 😀 😀

kasami
24. aug 2009

no kde ste ?

vsetky obedujete ?

pre mna je tiez dost tazke si s vami popismenkovat.... maly tym, ze nechodi do skolky je stale so mnou a ja mu musim nasjt inu zabavu ako mna, ked chcem byt s vami ... no a to mu nikdy dlho nevydrzi ☹

tigi
24. aug 2009

babulky juli a kasi - je nad slnko jasnejsie, ze vas dve mame radi tiez. ospravedlnujem sa, ze som vas nepomenula v prispevku, ale som strasne rada ze vas tu citam. 😵

juli inak my ked sme sa stretli prvykrat, tiez sme mali pocit ze sme sa uz predtym stretli 😀 a som rada ze sa da s tebou porozpravat o vsetkom moznom, od babskych problemov az po chlapsku robotu na dome. 😉 😀

kasi - ty si taka dobra dusa, jednoznacne si nasa. 😵 🙂 no a odpoved na tvoju otazku - mrchu mam dostat podla mojich vypoctov prveho septembra. ale skor sa pripravujem na to, ze pride ako nie. 😉 to je skoro ako tvojich 14 dni od IUI. 😵 🙂

gabka24
24. aug 2009

lucul, tak to sme dve lebo ani mne nejde nič iné okrem MK 🙂

vierka
24. aug 2009

kasami - potom mas u mna nevestu, nezabudaj 😀 ved takeho slavneho sportovca - vsetky susedky mi ho budu zavidiet, takeho zata 😀 😀 😀
no to je nafigu, ze maly nemoze chodit do skolky, na jednej strane je to radost mat ho doma - aj ked je to isto velka starost a na druhej strane by tam mal vela kamosov a mohol by sa hrat a aj maminka by mala volno 🙂

lucul - ved tie najlepsie stranky musia fungovat - co by si mohla chciet viacej??? 😀

kasami
24. aug 2009

Tigi dakujeeem 😉

inak preto som sa pytala 🙂 tak budeme testovat priblizne rovnako, to je super 😉

moc ti drzim paste ... a tie cigy by som brala ako priznak 🙂

tigi
24. aug 2009

kasi - neviem, tazko povedat, mozno som sa len v sobotu moc prefajcila a teraz mi je este stale zle. bolo by to asi moc skoro, aj ked neviem ako taketo veci funguju, ale vsak uvidime. 😉

vierka
24. aug 2009

kasami - teba to caka 3-tieho... ides rano na krv a vysledy budes mat kedy? na pockanie, alebo az tak okolo obeda???

kasami
24. aug 2009

Vierka, oki ratame s tvojou malou 😉 dohodneme sobas este pred narodenim ? normalne ze obchod uzavrety ? 😀 😀 😀

inak teraz sme si nasli noveho kamosa, byva kusok od nas a strasne rad bicykluje a jazdi na motorkach 🙂 so samkom budu spolu aj v cykloklube ... takze konene bude mat niekoho seberovneho ... tak sa tesim

Inak ani mne vobec nejdu ine stranky nacitat

lucul
24. aug 2009

tigi, ani si sa nepochvalila, ze ty necakas mrchu uz tak skoro, takze ziadna nepride, ved cigi vravia za vsetko 😵 , ale este pssssssssst, nebudem tak nahlas 😵

vierka - jasne, tcom je zhovievavy, aj tam asi konikuju a pocuvaju funko 😀

juliett99
24. aug 2009

lucul jasne ze v dobrom,, 🙂

Vierocka chapem ze to chce vsetko cas ale vstetko tak hrozne zerie nervy ze az.. urcite to vedia najviac pochopit babule co prestavuju ako my alebo aj stavaju nove domceky..

kasami v pohode tak teda teraz drzime palcky aby mrcha nedorazila,, 🙂

tigi dakujemm veru spominam si nato presne,, ako sme jedna na druhu kukali a nevedeli sa zaradit ze kde sme uz spolu boli xiixixi 😀 😀

inak ani mne nejde notobook,, tak som sa premiestnila na mamin pc a tu to slape zatial klop klop

vierka
24. aug 2009

kasami - jasne, sobas isty 😉 🙂
a na hokej zacnes kedy maleho vodit??? zeby som ti pomahala z odvozom 😝 😀

lucul - no asi hej, ale minuly tyzden mi volali s T-comu, ze co som si u nich v aprili predlzovala zmluvu na internet, ze mi ju konecne poslu... tak asi tam vazne konikuju, ved je uz august 😀

kasami
24. aug 2009

inak ak by vam islo nacitat toto

http://www.mtbiker.sk/index.php?modul=clanky&id...

tu je Samkov prvy cyklomaraton, pred mesiacom ... bol tam siesty .... oficialne ... ale v kategorii 5-6rocnych vyhral chlapec, ktoreho rodicia sa nehambia klamat a ich maly ma 7 rokov 😉

inak je na dvoch fotkach ma orandzovocierny dres, modru prilbu na na bicykli startovne cislo 1

pikino
24. aug 2009

asi blbne siet ja som sa doteraz snazila dostat na internet. hruuza. 😠

baby no nebolo by to super kebyze ste vsetky tri naraz tehu. este by ste aj rodit mohli v ten isty den. to by bolo jake kozmos 😀

vierka jasan psov zavriem do zachoda. 😀