Dá sa teraz robiť vodičák?

5. feb 2021

Pekny vecer baby, prosim vas neviete niektore z vas ci sa da niekde robit autoskola momentalne? Viem ze teorie asi nefunguju ale skor sa pytam ze ak by som mala ten bez teorii, ci jazdy funguju.. videla som minule par aut autoskoly a dnu sedel ziak, preto sa pytam. A ak sa neda tak ci nemate nejake info ze kedy sa to asi cca bude otvarat, myslim priamo autoskoly. Dakujem vam za odpovede 🙂🙂

dadus841
5. feb 2021

Ja tiež chodím do autoskoly bohužiaľ teraz nemáme ani teóriu a niesu ani jazdy ak dobre viem

malinka158
5. feb 2021

.

kavicka12
5. feb 2021

Nie nie sú jazdy aj ja som včera zisťovala mám ísť už len na skúšky no podla mňa sa otvoria až niekedy v marci autoškoly

autor
5. feb 2021

Dakujem vam za odpovede zatial.. no ja som chcela uz minuly rok robit ale vzdy ked som sa uz k tomu dostala tak zatvarali a nedalo sa prihlasit na kurz. Ach uz nech aspon tie autoskoly a skoly otvoria ved takto sa neda. A konkretne podla toho semaforu som nevidela nic o autoskolach ani nikto o tom nehovori tak ze sa spytam tu ci nemate doma niektora instruktora autoskoly alebo tak 🙂

momoika
9. feb 2021

Som v rovnakej situacii, autoškola ma ihneď bude kontakovať, ako budú môct otvorit opať kurzy. A to pochybujem, že tak skoro bude. Mooožno na leto nieco povolia. A nutne ho potrbujem, moja sprostosť, že som sa cez leto na to nedala, žial rodinna situacia mi to nedovolovala.

grankosko
9. feb 2021

Jazdy nefungujú. Kamarátka si tiež teraz robí kurz autoškoly a len teóriu si robia cez net no bohužiaľ, jazdy nemôžu mať. Ešte by som s tým počkala, pokiaľ nezačnú fungovať normálne

dadus841
9. feb 2021

My nemáme ani teóriu cez internet :( som zvedavá kedy ju otvoria uz marci som mohla mať skúšky a zasa sa to pretiahne bohvie o koľko mesiacov :(

luciakovacova0603
9. feb 2021

Ja som zacala vodicak robit 25.6 minuleho roka...🙄a na jazdy este cakam...

dadus841
15. feb 2021

Ahojte no co ozvali sa vám s autoskoly dajakej ze uz môžu otvoriť? Keďže som nasla článok ze môžu byť otvorené keď ste v červenom okrese .

momoika
27. feb 2021

@luciakovacova0603 to fakt?? A to preco?