Dá sa vrátiť nepoužitá diaľničná známka?

elliss86
4. máj 2015

Ahojte,
neviem ci to vobec patri do tejto skupiny, zrejme nie, ale neviem kde by som sa na koho mala obratit.
Svokor nam kupil dialnicne znamky lenze my sme celorocne nepotrebovali, staci nam jednorazova, 10 dnova.
Mate niekto skusenost, ci Vam ich bez problemov vezmu na cerpacej stanici naspat a vratia peniaze???
Dakujem za koment.

mihula
4. máj 2015

@elliss86 No kedze som na cerpacej stanici kedysi pracovala,vzala by som ju iba vtedy,ak by bola kupovana u nas aj s blockom.Ak by si bola dobra kamoska,vzala by som ju a predala len tak bez blocka.A co ty v maji pomaly pol roka za nami,chces predat celorocnu znamku????Musela by si ju teraz ponuknut za polovicnu cenu a aj to na bazari,bazosovi......

sednaja
4. máj 2015

@elliss86 presne ako píše mihula /aj ja som bola na čerpačke/

stanislavao
4. máj 2015

ked ste dostali znamku darom, tak nemusite kupovat desatdnovu, ale pouzivajte tu celorocnu. nemyslim si, ze v maji vam niekto zoberie naspat dialnicnu znamku. a kazdy, kto rocnu potrebuje, si uz kupil. predala by sa vam jedin,e ak by ste ju dali za dobru cenu.

eeffka
4. máj 2015

@elliss86 spat vezmu len po znamosti, predaj na bazosi,tam predas aj manzela ak das dobru cenu 😀

mihula
4. máj 2015

@eeffka a mozno staci iba vymenit, co budes vyjednavat

bonaqa2013
4. máj 2015

na čerpačke nič naspať nezoberú, oni sú radi že predali. to ani nejde, pretože vy ste už zapaltili, dali vám bloček a peniaze sa už zaevidovali. Takže také veci určite nie,

katrinka8
4. máj 2015

@elliss86 - tiež si myslím, že naspäť Ti ju nezoberú, jedine možno, ak sú kúpené v týchto dňoch. Ak by si ju šla predať, tak asi za oveľa nižšiu sumu. A ozaj do konca roka už nikam nepocestujete? Či sa Ti to vôbec oplatí predať za polovicu...

ivett1
5. máj 2015

@elliss86 kočky majú pravdu, na benzínke ti ju už nevezmú a keďže platí len počas roka, ktorý je na diaľničnej nálepke uvedený, tak fakt ju môžeš predať max za cenu, ktorá ti vyjde, ak cenu za diaľničnú známku (50€) prerátaš na mesiace a vynásobíš počtom celých mesiacov do konca roka ... t.j. max cca 30€ 😉
PS: a fakt už do konca roka nikam nepôjdete ?... alebo ju nemôžete svokrovi vrátiť? ...

elliss86
autor
5. máj 2015

dakujem kocky za info. nakoniec sme sa dovolali na tu cerpacku, najprv pani povedala ze by ju naspat vzali, ak bola kupovana u nich. kupovala sa tam. a mame aj blocek. ale nakoniec nam volali spat, ze to konzultovali s nadriadenymi a ti to zamietli. takze tak. ale dakujem aj tak za komentare. aspon budeme do buducna vediet.

elliss86
autor
5. máj 2015

keby to vzali spat, urcite by som bola radsej. lebo mame svk znamku a rakusku znamku, spolu za 135 eur. a my pojdeme na svk uz len raz tento rok. a svokor nam to sice kupil, ale tak peniaze sme mu za to dali. len sme sa s nim poriadne nepochopili a kupil nam rovno celorocnu. my sme tento rok na svk este neboli. takze zial bohu, aj v maji sa kupuje este celorocna 😀