Dajú sa žehliť záclony?

adamikovalucia
29. okt 2010

ahojte, môže mi niekto poradiť či sa dajú žehliť záclony? myslím, také silónové. dakujem.

labelo
29. okt 2010

dajú,ja normálne žehlím 😀

monkula
29. okt 2010

A načo to žehlíte? Ja vešiam záclony vytiahnuté rovno z práčky, pekne sa vyrovnajú a prevoňajú byt.. 🙂

murinka
29. okt 2010

aj ja zehlim lebo ked ich vyberiem z pracky tak su ako ,,krave z pyska,, 😅 😀

monkula
29. okt 2010

@murinka a nedá sa Ti nastaviť na práčke šetrnejšie žmýkanie? aj moje sú ako krave z pyska, ale keď zavesím ,vyrovnajú sa.....

monkula
29. okt 2010

a teraz som si všimla, silikónové? A to sú aké? 😕

murinka
29. okt 2010

@monkula nie...vsetky veci vyberam z pracky total pokrcene 😅 😝

monkula
29. okt 2010

@murinka asi ich tam dávaš veľa....

ikke
29. okt 2010

@monkula nie le silon ako silikon, ale v tuto vecernu hodinu budiz ti odpustene... 😀

k otazke ale asi neporadim, zaclony uz minimalne 15 rokov doma nedrzime a zehlicku zapiname tiez len "sviatocne" 😅
(ergo: ja by som ich ozehlila, rovno na troch bodkach, ale len v pripade, ze by som mala zehlicku, ktorej sa potrebujem zbavit...dve muchy jednou ranou 😎)

monkula
29. okt 2010

@ikke ja som koza..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mateson
2. nov 2010

ked som ich mala, robila som to tak ako monkula. Na čo preboha žehlit záclony?

adamikovalucia
autor
5. nov 2010

ahojte, dakujem za typy, ale viete sťahovali sme sa a teraz (po roku)som ich šla zavesiť a hrôza, aj ked som ich oprala a zavesila - ved tak som to bežne robila a teraz to nepomohlo. bojím sa, že to nedopadne dobre ked ich ožehlím. a nie sú to klasické záclony (tie nemám) ale predávajú také jednofarebné s putkami hore už hotové kusy . papa