• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dali ste deťom jesť aj niečo iné pred dovŕšením 4. mesiaca?

19. júla 2008 
my sme sa v skole so spoluziackami pretekali, kto bude mat vacsiu vlnu na ofine :grinning: neviem to presne popisat, ale vyzeralo to strasne :grinning:
18. júl 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, myslí vlnu ala Angela Davis?
A pamätáte sa na čierne lesklé elasťáky, k tomu široké bodkované tričko a botasky s takým veľkým jazykom? :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od isteho casu sme na telesnu uz nemuseli nosit tie nemozne modre trenirky, tak sme nosili este nemoznejsie elastaky :grinning: ja som mala cierne s kriklavoruzovymi pasikmi po bokoch, zadok jak melon, ale krasne sa vynimal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
a umelohmotne dudle a podobne kraviny na snurkach ako tu ktosi spominal som nosila tiez :grinning: a tiez velke kruhove nausnice za 10-20 korun (pripadne dozdobene dalsimi plastovymi priveskami) :grinning:
18. júl 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musela som kuknut, ze kto je angela davis, ale ta ma nejake afro :sweat_smile:
myslim taky strih vlasov "na hribik" :grinning: s cestickou na boku, a ofina natupirovana a nagelovana "placka" rovnobezne s celom, cim vacsia tym lepsie
a jeden cas sa k "hribiku" nosili aj chvostiky - pramienky vlasov uplne v strede vzdau dole ako koncili vlasy
18. júl 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ofinu som nosila aj ja cim tvrdsia tym lepsia :grinning: ked som si ju chytila bola ako beton a ked som ju ohla dopredu tak sa mi krasne vratila spat vtedy som vedela ze dlho vydrzi :grinning:
18. júl 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak na eru plesnivych rifili, a elastickych rifli si pamatam - tie som mala doma dokonca v 2 ks :grinning: , plastove cumle tiez, a ako decko vlasy a la hribik, a pestovala som si chvostik, a vdaka nim si ma mylili s chalanom :grinning:

elastaky - samostatna kapitola (tie som mala pomaly 2 ks), a my sme k nim nosili tricko a na nom ladvinku :confounded: . vkus bohuzial ziadny :wink:

a jazyk na teniskach musel byt vystrceny na rifliach, kto ho nemal, nebol in :grinning:

a pamatate si sustakove supravy ? u nas este letelo dat si riflovu bundu, a na to este sustiakovu bundu :confounded: :grinning:
18. júl 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ku vsetkemu biele ponozky :grinning: by som vrazdila :grinning:
18. júl 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko, pamätám tie súpravy... strašný materiál a tie farby a farebné kombinácie :grinning: :grinning: :grinning:
a ešte sa pamätám... biely silonový rolák, na to tričko s krátkym rukávom a flanelka.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula.... :grinning: :grinning: :grinning: to si aj ja pamätám... :grinning:
18. júl 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie účesy... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ani sa nediví,m ,že so mbola vtedy taká škaredá :sweat_smile: :sweat_smile:
18. júl 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som sa na fotke do OP skoro nezmestila do zaberu s tou ofinou :grinning: Inak sranda tie listovacie stare obcianske prekukazy :grinning:
19. júl 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pamatate si eru Saide bundy? mala som fialovu ruzovu ciernu a k tomu Cross rifle :sweat_smile:
19. júl 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok