Darček na stužkovú pre dcéru.

vitez
15. okt 2019

Ahojte...dajte tip čo kúpiť dcére ako darček na stužkovú

lula313
15. okt 2019

Na stuzkovu sa nedavaju darčeky, veď kupuješ šaty, platíš make up, uces, zabavu a v podstate ešte dieťa nič v tom čase nedokázalo, kupuju sa dary až za úspešne zloženú maturitu a to dostali v mojom okoli známi rôzne dary v závislosti od finančných možnosti rodicov od penazi, vodicak až po auto, či byt.

vitez
autor
15. okt 2019

@lula313 viem co sa robi pred stuzkovou...moja otazka..bola aky darcek kupit..a ty pises o celkom inom

vitez
autor
15. okt 2019

@lula313 😉

domka1205
15. okt 2019

@vitez podľa toho, čo má dcéra rada, ja by som sa potešila nejakému šperku,alebo napríklad pekne dámske hodinky, Michael kors už niesu take drahé ako bývali 😊 alebo má potom napadlo, že predsa to bude večer kedy sa chce cítiť krásne,tak možno nejaký parfum kvalitný v peknom flakóniku, napr Carolina Herrera good girl je taký výstavný kúsok 😊

petkaaa
15. okt 2019

Ako darček na stužkovú? Nerozumiem aký darček. A hlavne za čo? Prípadne v akej hodnote sa plánuješ pohybovať, ale primárne teda naozaj neviem, odkedy sa kupujú darčeky na stužkovú.

vitez
autor
15. okt 2019

@domka1205 (sperk)..nausnice prsten hodinky..toto má☺..ale parfum..to je dobry napad...to sa zide stale☺👍 vdaka

domka1205
15. okt 2019

Nechcem zasahovať do témy ale ja na stuzkovu pred 6rokmi som si bohuzial musela zaplatiť všetko sama, šaty , účes som ešte platila aj mame a malovala ma spoluziackina mama za pár korún 😁 otec ani nevedel kedy stuzkovu mám, a mamu som musela prehovárať aby vôbec išla ...trochu ma to zamrzí keď si nato spomeniem, tak nevidim prečo by dcéra nemohla dostať nejaku pozornosť, je to iba raz za život , ja by som tiež niečo kúpila a obzvlášť dcére, myslím že každé dievča sa chce citit vtedy výnimočne ,chalani si až tak nepotrpia 😊

ibrunova
15. okt 2019

To sa niečo kupuje? Pripínam sa..

vitez
autor
15. okt 2019

@domka1205 dcera tak isto plati do spolocneho v triede..sama si kupila saty zo svojich.....uces a make.up..jej robí známa...a más pravdu..je to.len raz v zivote...a si to aj zasluzi..este raz vdaka

kaki3
15. okt 2019

Tak neviem stuzkova to je taka vec, ze by som nic nekupovala, az potom po maturite to ma podla mna zmysel, kupovat nejaky darcek 😉

oila
15. okt 2019

@vitez ja som si tiez platila sama, ale tak teraz by som to svojim detom uz hradila, bez nejakeho daru a k maturite by tiez asi nic nedostala :D ved je to dolezite a pocas roka stale nieco dostava a aj bude :D

lula313
15. okt 2019

@vitez vidis, keď si kupila sama šaty, tak jej ich preplat a máš vyriešenú tuto dilemu.. nechapem, na čo jej kupovat parfem, darčeky, keď podľa mna rodic by mal zabezpecit šaty a platenie stužkovej slávnosti.. nech si dieťa kupuje z vlastného parfumy, šminky, lepší mobil, to je podľa mna nadštandard, ale taká stužková(vrátane obleku, či siat), či lyžiarsky výcvik by mali financovať rodičia a keď si to dieta musí platiť same, tak to pravdepodobne bude brat ako celoživotnú krivdu, že iným spolužiakom to rodičia zaplatili(v našej triede na gympli nás bolo 30 a veru nikto si nekupoval sám šaty a neplatil hostinu), učiteľka každé rodicko od prvej triedy prízvukovala rodičom, ako sa pohybujú ceny a že si majú odkladat alebo si sporiť v rámci triedy, takze nikto v štvrtom ročníku nebol potom prekvapený..

tasticka59
15. okt 2019

Tak stuzokova a celkovo maturita by podla mna uz mali byt taky vstup do dospelosti takze dievcatu mozno nejaky drahsi sperk co si moze dat napriklad na seba aj na tu stuzkovu a potom na maturitu 🙂 To bude nieco co jej zostane na pamiatku roky

monicka144
16. okt 2019

Neviem ja napríklad som k stužkovej nič nedostala, neviem prečo by sa malo niečo dávať a po maturite som dostala peniaze na vodičák 🙂

0silvia0
16. okt 2019

k osemnástke, k maturite, na stužkovú.. nie je tých darčekov nejako aj dosť?
Podľa mňa nejakú drobnosť na pamiatku, ak chceš, žiadne veľké dary. Ale keďže nepoznám tvoju dcéru, neporadím...

adelakom12
16. okt 2019

akoze ja neviem, ja som na stuzkovu nic nedostala, takze asi tak.. ale zase zamoznejsie rodiny, moje spoluziacky dostali aj take, ze prsten od mikus diamonds https://www.mikusdiamonds.sk alebo strieborne retiazky, zlate hodinky a tak aj k maturite, ale ja to neschvalujem, ved predsa to nerobi clovek pre tie sperky.. takze sa mi to nepaci takto, ale ked chcete, tak kludne..

vitez
autor
16. okt 2019

@adelakom12 ceny su tam velmi vysoke..co si poslala link

adelakom12
17. okt 2019

@vitez hm, tak este mi napada obchodne centrum. Niekedy maju dobre zlavy priamo na mieste 🙂 alebo sa jej opytaj co jej chyba, co by si zelala 🙂