Darček pre drahého

leidi21
15. dec 2016

Ahojte chcela by som sa opýtať aký darček idete kupovať svojmu druhému inšpirujte ma ,pretože keď sa opýtam toho môjho čo by chcel tak mi povie že nič 😔

alenka7780
15. dec 2016

U nás pravidelne štandard - pyžamo, spodné prádlo, kozmetika, čiapka, šál, alebo nejaké tričko a pod. Podľa toho čo uprednostňuje - môj je rekreačný športovec - takže podľa toho.

selinnka
15. dec 2016

Ja som za zážitkové darčeky 🙂, vymysli niečo čo má rád. Môj muž chcel napr. hodinky s podsvietením tak ich dostal no ani ich nenosí čo sa bojí že si ich zničí 😂

sykorkauhliarka
15. dec 2016

ja som kupila novesta tenisky,piskacie tricko a dake trenky a ponozky teraz bude mat narodeniny a dostane drevene hodinky..tie si sam zelal .

leidi21
autor
15. dec 2016

Tento môj má problémy len s autom 😀 s nim je ťažko horšie ako zo ženou občas

selinnka
15. dec 2016

Predplatné moto časopisu alebo keď je autíčkar tak potom jazdu niekde na okruhu 🙂

selinnka
15. dec 2016

Na Zľavomate sú také veci že aj veľký chlap sa roztopí😂 ak mu trafíš klinček po hlavičke 😂😉

leidi21
autor
15. dec 2016

@selinnka časopisy ani veľmi nepozerá chcela som kúpiť magický hrnček ale či sa mu to bude páčiť neviem 🙂

leidi21
autor
15. dec 2016

Idem popozerat ten zlavomat

selinnka
15. dec 2016

@leidi21 a bude na hrnčeku tvoja fotka alebo auto? 😂

tyelde
15. dec 2016

Chcel nejaký progran na pc, hru na PS a GoPro, tak niečo z toho 🙂

leidi21
autor
15. dec 2016

Ani jedno ani druhé😂

dominika6
15. dec 2016

@leidi21 však to jak s deckom..daj mu do ruky letáky elektro,lidl,a nech si krúžkuje.. 😀

liesik
15. dec 2016

Na zľavomate a zľavedňa sú také veci, že som až kukala 😀 minule som videla aj nejaké že bágrovanie na pieskovisku alebo niečo také, že zážitkový darček a podobné veci, myslím že to je super, človek to bárkedy nezažije 😀

janickacrazy
15. dec 2016

@leidi21 Tak mu kup niečo do auta, nejakú vonavku, alebo autokozmetiku alebo nejakú dekoráciu, moj vozí v aute pyramídu ako talizman. 😀

googlinqa
15. dec 2016

Penazenka, opasok, kozmeticky balicek, holiaci strojcek, vonavka, osuska, papuce, dvd, cokolada, vit. doplnky napr🙂

jana_eyre
15. dec 2016

Daj mu krabicku v ktorej bude napisane nic 😁

Inak ja som kúpila selfie tyč, elektrickú zuzbnu kefku, pyzamo a ponožky.. A všetko mi objavil 😒

sash37
15. dec 2016

ja som v tchibe kupovala teraz pre svagra podsvietenu mys k pc v dizajne aston martin, tiez ma rad auta.....vyzera to ako model auta aston martin ale je to mys :D a zo spodu je to podsvietene, podla mna super napad...

sash37
15. dec 2016

a mm odomna dostane teto rok x box hru, svetrik a doplnky na bradu kedze je kus narcis :D ale ako hlavny dar dostal novy ram na okuliare, samozrejme si vybral taky drahy ze viac uz mu nekupujem ako to co som napisala :D ako pisem je narcis :D

kocisandrej
15. dec 2016
Používateľ kocisandrej je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kocisandrej.

ako skus mrknut cez http://www.kuponyzdarma.sk/ je tam toho dost, ja som si napriklad dobre oblecenie vybral tu http://www.kuponyzdarma.sk/budchlap-sk/ - fakt trendy to je pre chlapa ;)

tajka1986
15. dec 2016

@leidi21 mojmu som kupila oblecko lepsej znacky lebo sam si pocas roka v takych obchodoch nekupi,opasok,listky na predstavenie kam pojdeme spolu na Silvestra a klasika parfem

danusskaaa
15. dec 2016

Podobný problém som mala s otcom. On nič nepotrebuje (sam si kúpi veci počas roka) a každý rok sme im kupovali aj s mamou dovolenku. Teraz však nevieme nič trafiť keďže je problém s voľnom (kvôli praci) tak po odporúčaniach mojich známych sme mu kúpili jazdu formulou. Má rád auta, aj rýchlosť tak si to vyskúšať... 😉

leidi21
autor
15. dec 2016

Ďakujem baby ste zlaté niečo už vymyslím 😉

janinah
15. dec 2016

najnovšie CD jeho oblubenej skupiny

zuzuliatko18
16. dec 2016

ja som mu okrem všelijakých mašiniek ako pílka a pod nakúpila opasky, lebo to používa denne a inak veci, čo si sám zakrúžkoval, alebo povedal, že chce, ako napr. myš a klávesnicu k TV (pretože pozerá videá na youtube na ňom a s ovládačom to dlho trvá dačo nájsť :D) a k tomu ako prekvapenie pre fanúšika beara gryllsa jednu z tých sád, čo sa predávajú pod jeho značkou :D. myslím, že z toho bude mať radosť a keďže všetky ostatné darčeky sú praktické na denné použitie, tak tento jeden pre radosť môže byť, hoci ho asi nikdy nepoužije :D

babatkoo
16. dec 2016

@leidi21 ja som mojmu 36 rocnemu manzelovi kupila lego technic 😂 vie ze ho ma rad. Sam by si ho nekupil lebo by mu bolo luto penazie na to dat ale jezisko to zariadil 😀

majulino
16. dec 2016

mojmu sveter s norskym vzorom to si pytal sam, k tomu som mu uz aj ponozky rovnake zobrala, este kozenu penazenku a taky uholnikovy box na naradie z tchiba

moni244
16. dec 2016

Ja som mu kupila penazenku, lebo ta jeho je otrasna, ale on si novu nekupi a karafu na whisky

salfusco
16. dec 2016

samozrejme,že nič ,vsak toto su vianoce a nie šaškaren s darčekmi

fokuska
16. dec 2016

tak tipy za mna, ale zalezi na tom napr. ake ma zamestnanie, hobby, povahu:

- kvalitne kozene rukavice, opasok, penazenka, diar v kozi, vizitkar
- luxusne plniace pero
- darcekove balenie ploskacka a stamperliky, kvalitny svajciarsky nozik
- holiaci strojcek, klasicka sada na holenie napr. http://www.holenie.com/premuzov/eshop/49-1-Sety...
- zazitok - jazda veteranom, jazda na Tesle, jazda na rychlostnom okruhu, skola smyku
- ak rad vari tak poriadne sefkucharsky noz, denko, exkluzivne suroviny ako hluzovkovy olej, tekvicovy a pod
- ak rad majstruje tak naradie ake este nema a sam si nekupi
- doplnky ku pc ako nejaka super mys, repraky, headset do auta, sluchatka na hudbu
- poukazka na sluzby: wellness, masaz, specialne panske holicstvo kde upravia aj vlasy aj bradu alebo oholia, urobia masaz hlavy a pod.
- kvalitny alkohol, vino, alebo stojan na vino, karafa na vino, whiskey, sada poharov...

meusicka
16. dec 2016

@leidi21 moj mi vcera doniesol masaznu podlozku na kreslo, mozno take nieco by bolo fajn.