Darček pre kamarátku, poraďte čo darovať

elizme
14. nov 2019

Baby, možno vám niečo napadne, lebo ja už neviem 😅 hľadám darček pre kamarátku, nechcem jej dávať šálky, kvety, uteráky, vtipné papuče (všetko už asi dostala)horná hranica je nejakých 200 e. Takisto som ja od nej minule dostala poukážku do môjho obľúbeného obchodu tak sa nechcem po nej opakovať. Má rada aj drahšie značky na ktoré ja nechcem vyhodiť až tak veľa peňazí. Takisto neviem či by som sa v oblečení, kabelkami trafila do jej vkusu pretože ja sa až tak do módy nevyznám ako ona. Ach jaj kozmetiku od mňa už tiež má, šperk takisto... a keďže teraz bývame v rozdielnych mestách je ťažšie zistiť čo jej doma chýba, čo by sa jej zišlo, jej vlastný priateľ nevedel poradit. ďakujem za každý napad. 🙂

rebeca89
14. nov 2019

@elizme Nejaký kvalitný wellness pobyt alebo pár dňový pobyt v zahraničí (poznávací)?

patriccia1
14. nov 2019

Urcite nejaky dobry wellness vikend cez zlavomat

patriccia1
14. nov 2019

Alebo https://www.instagram.com/myluxbazar/?hl=es mozno tu najdes nieco do tych 200e značkove 🙂) niesu to fejky

elizme
autor
14. nov 2019

@patriccia1 to je super stránka, ďakujem 🙂

elizme
autor
14. nov 2019

@patriccia1 bývame obe v zahraničí a tu tie pobyty stoja oveľa viac ... Na Slovensku keď jej kúpim sa asi neoplatí keďže vtedy ma ona málo času a je rada s rodinou. Tak preto na pobytmi až tak nepremýšľam

patriccia1
14. nov 2019

@elizme a kde ked sa mozem spytat? Lebo aj ja zijem v zahranici tak by som ti vedela mozno ajtak poradit

elizme
autor
14. nov 2019

@patriccia1 vo Švajčiarsku

2057
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cawes
14. nov 2019

@elizme 😂😂😂😂 aj ja zijem vo Svajciarsku, tak jej kup zalando gutschein? Alebo chodte spolu von a objednaj nails bar

penelope11
14. nov 2019

Podla mna by si ju niekam mohla vziat alebo nejaku masaz alebo nieco take by si jej mohla zaplatit, nech si oddychne, pripadne nieco adrenalinove 🙂

elizme
autor
14. nov 2019

@cawes vieš čo práve som jej kúpila jeden parfum a niečo ako foreo na čistenie pleti. Tak som zvedavá dúfam že bude spokojná, hah...problem je v Tom že my uz spolu von nechodíme , žijeme momentálne v rozdielnych mestách a máme rozdielnu pracovnú dobu, čo by sa malo zmeniť niekedy v polovici budúceho roka, takže zobrať ju niekam je ťažko pre nás sa zosúladiť čo i len na jeden deň. A Gutschein mi dala ona hah prednedavnom na narodky tak nechcem opakovať. :D

adelakom12
26. dec 2019

@elizme daniel wellington hodinky su do 200e, pekny dearcek podla mna, nosi hodinky? alebo este mi napada, ak ma priatela, tak nejaky wellness pobyt, poukaz na zazitok alebo do domacnosti nieco, co sa zide na 100%. Este sa tu vyskytuje moznost, ze sa jej narovinu opyytaj co potrebuje a co si zela. :D ze nechces kupit blbost.

basullinka
26. dec 2019

Pripadne poukazka na kozmetiku, vlasy, nechty a pod. by nebolo zle 🙂

lenkamamalenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz