Dcéra chce vlastnú izbu...ako jej to splniť?

19. máj 2020

Dobrý večer, mám 15 ročnú dcéru ktorá veľmi chce vlastnú izbu..bývame v rodinnom dome kuchyňa,obývačka (vlastne sú to dve obývačky prepojené klenbou)
Detská izba,spálňa...
Dcéra spáva v obývačke pri dverách ako sa ide do domu najprv je chodba a potom hneď obývačka kde má posteľ...hneď na začiatku pri dverách je z toho veľmi smutná citi sa vraj ako návšteva lebo má len jednu posteľ a jednu polícku nad posteľou chcela by viac súkromia a iné...mám ešte jedno dieťa chlapec 18 ročný on spáva v detskej ako to riešiť?
Veľmi by som dopriala dcére vlastnú izbu ale ako? ...
Ďakujem za všetky reakcie

fokuska
20. máj 2020

@katarinka289 Ano a na dalsich stranach v komentaroch mlada vysvetluje, ze to pise ona, ale ze najprv pisala akoze v mene matky, lebo si myslela, ze ju tu vysmeju ked sa prizna ze ma 15.

katkami123
20. máj 2020

A prečo si nedaju vaši telku do svojej spálne? Keď chce otec pozerať telku do noci, nech ju pozerá vo svojej spálni, dnes aj tak mladi pozerajú telku, tebe chýbať nebude, všetko je na internete, dajú sa stiahnuť filmy atď. A keď povieš vasim, že sa ti nedá soať, lebo je tam telka vždy pustená do noci? Veď aj spánok potrebuješ... vaši mi prídu veľkí sebci. Áno, na začiatku som si myslela, že si matka, preto som písala, že som ju aj chcela zdrbať za to ako sa vôbec mozes v takej izbe učiť, mne by sa tak nedalo, ze mi tam hra telka. Bohužiaľ k tomu všetkému možem napísať iba toľko, že rodičov si nevyberáme. Vaši viac myslia na seba ako na deti, malo by to byť naopak, alebo aspoň rovnocenne. Verím tomu, že s takouto ich divnou náturou nie je problém iba vlastná izba, ale tých problémov tam bude ďaleko viac...

brezza
20. máj 2020

@katarinka289 ano ale dalej v komentaroch sa priznala, ze to pise ona-dcera

deti95060810
20. máj 2020

sprav nákres domu, možno tu niečo vymyslíme...

amelie2017
20. máj 2020

Vy do obyvacky a dcera do izby. My sme byvali v 2 izbaku, nasi v obyvke, my 3 sestry v izbe.

simca06022011
20. máj 2020

Chuda dieťa, tiež nechápem ako si ona vyslúžila že je vyhostenec, ved chalani majú menšie nároky. Nie sú takí citlivi na úložný priestor atď.. .. Nuž, nakresli si pôdorys s približnými rozmermi celého domu, dverami a oknami. Prechodna izba vám nepomôže. To co bude, chodiť do domu cez izby... ? Treba oddeliť chodbu, ktorou sa vojde do domu a z tej sa pôjde do izby a do zvyšku domu. Ako sa to urobí : murár, alebo sadrokartónové priečky. Alebo dajte dcére svoju izbu a vy si zariadte obývačku (v dnešnej dobe to vôbec nie je problém) ...

sashabb
20. máj 2020

Baby ja chápem, že 7 strán na čítanie je dosť, ale fakt to treba čítať, lebo zbytočne píšete príspevky takpovediac odveci 😕

zuzu1304
24. okt 2020

Prosim ta ako to s tebou dopadlo? Mna tak mrzi tvoja situacia....

1342
24. okt 2020

Dala by sa postaviť priečka zo sadrokartónu tým pádom by tam vznikla chodbicka ktorou by sa išlo do obývačky.... Tým pádom by bola síce jej izba menšia ale mala by svoje súkromie....

brezza
24. okt 2020

@1342 nedala hore sme to rozoberali. Jej izba je priechodna snad zo vsetkych stran a v obyvacke nie je okno. Plus rodicia to vobec nechcu riesit, takze tak.

daniela2202
2. feb 2022

Zrušiť obývačku, keď sú dve 😊... a keby bola jedna, aj tak by som dopriala dcére izbu..... veď toľko návštev hádam nechodí a kávu si dáte v kuchyni.... 😊🖐

pazdura
20. aug 2022

Môj muž nepije ale to čo jeho napadne a to triezveho nenapadne ani Imriška s tretiej cenovej 🤣🤣🤣

zuzana76
23. jún 2023

@autor dcera sem uz pisala, tusim

wiktoriamka
15. aug 2023

Mna by zaujimalo ako to všetko dopadlo 😔🙏🏼