Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
10. jún 2009

jasné. jani a keď auto zastane Sendy sa zobudí? Lebo tam je to taký malý akoby motorestik a velké parkovisko. fakt nič veliké

bocmanka
10. jún 2009

😵 😵
no ja nem radšej nič hovorím...
mne sa dnes manželík vracia po 5 dňoch a viete čo sme si preskákali, virózy...horúčky...ja som nestíhala nič, iba koníka...xixixix

ajula25
10. jún 2009

zrzul však tak ako píšeš. Možno pomohlo a stále pomáha 😉
No ale fakt už idem spať. Zajtra budíček o 6.00 a to ťažko sa vstávajkklmlô 😉

janka1874
autor
10. jún 2009

ajula zobudí proste keď zastane auto tak kukadlá otvorené a je po spaní

janka1874
autor
10. jún 2009

no veru ide sa spať 😀 😀 😀 😀 pa pa dobrú noc

bocmanka
10. jún 2009

😵
brú nôcku... 😵 😵 😵

bzuco
10. jún 2009

tot sledujte

http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgra...

vychádza to na 99% 😉
v sobotu by nám nemalo pršať...možno 2-3 kvapky spadnú...ale piatok bude upršaný 😒

zrzulka
10. jún 2009

Boc ale ved konik je to najdolezitejsie nie??? ved to je spojenie s rovnakym svetom🙂 A s tym ze nie si jedina na svete unavena, vycerpana, vynervovana. Samozrejme obcas.
To pise ta prava co sa tu ukaze raz za uhorsky rok ze jo?este ze ste ku mne take tolerantne. to si vazim....

jani my mame to iste. ked si s muzom ideme dat kavu tak mala je hned hore...

zrzulka
10. jún 2009

No a buduci tyzden maju byt opat tropicke horka... tesime sa. ja to nemusim.

martinaj
11. jún 2009

ahojte 😉
no dnes mam na plane balenie 🙂, zoznam uz mam, len ci bude tolko tasiek 😀
my berieme kocik a trojkolku 🙂 to je vsetko zo sportoveho vybavenia.....

bocmanka
11. jún 2009

🙂 tak nám sa konečne vrátil ocko po piatich dňoch na kongrese, v noc tu bol výbuch, máme druhé vianoce, darčekyyyyyyy....
a maminka dostala ako prvá, že ju veľmi ľúbi.....

janka1874
autor
11. jún 2009

Dobré ránko
tak ja dúfam, že dnes stihnem pobaliť 😀 toľko toho mám drahý si robil srandu či má zobrať malú s ním do práce lebo keď počul čo všetko chcem stíhať tak ma vyháňal už o 5-tej ráno z postele 😀 😀 😀 😀 😀

csikike
11. jún 2009

ahojte, tak u nas to vyzera divne 😖 , malemu ide ocny zubok, kazdu chvilku bol hore a teraz sa mi zda, ze sa mu kazdu chvilku spusti soplik 😢

martinaj
11. jún 2009

no ja som s balenim zvyknuta 🙂 keby sa stopli cestoviny tak za 10 minut mozem ist 😀 a to naozaj 😉

bocmanka
11. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a u nás je klídek...klop klop...
pridala som nové fotos zo včera, ocko nakúpil romy oblečka jak keby sa šla vydávať, chalanom hračky, tak teraz od úžasu zaspala a chalanom som sľúbila, že po nich prídem skôr, aby "sa stihli" pohrať...

ja mám len balenie v pláne... 😀

martinaj
11. jún 2009

aj ja mam len balenie, ale necham to na vecer az..... musim zbehnut na nakupy,.....

bocmanka
11. jún 2009

🙂 🙂 🙂

a čo nakupuješ maťka?...čo beriete so sebou?..ja ani neviem čo nakupovať..manželík v noci prišiel z waršavy, teraz je na ceste do ba,ale mamina si dnes berie voľno, tak sem aj s ocinom nabehnú, aby mi postrážili romy, tak nechávam všetko napotom....večer som ani nežehlila 😒

ajula25
11. jún 2009

čaute.
ja tiež iba baliť idem, ale aj nakúpiť musíme. Mne sa tak nič nechce! A ešte aj prší... No super.
Boc pekné fotky....
csiki ja tiež rozmýšľam, že čo mám robiť. Toto moje malé dieťa ešte stále kašle. Teda pokašliva, ale si budete myslieť, že má nejakú chorobu a vraj to je iba alergia....neviem, či ísť či čo. ☹

martinaj
11. jún 2009

no potraviny dake len 🙂
berieme akurat to co dame na seba, kocik, malej postielku a trojkolku.... stravu brat nebudeme, max. nieco pre malu ..... snad tam bude daky schopny obchod 😖 aspon v okoli ...

ajula25
11. jún 2009

mati neviem ako s obchodmi tam, ale reštika tam je ...

bocmanka
11. jún 2009

🙂 ajula, inštrukcie k vyšetreniam ti dá mm na mieste....
bol 5 dní preč, rooming síce mal, ale telefonicky sme to neriešili, to len aby si vedela, že som nezabudla...

martinaj
11. jún 2009

no ved dako to prestravujeme 😀 aj ja mam alergiu, tak ked budem smrkat, nieje to z choroby 😅

janka1874
autor
11. jún 2009

no my z jedenia berieme len nejaké blbiny na raňajky ostatné spoliehame na reštiku
ja mám toho fakt dosť dnes a ešte ten dážď do toho moje nervy ma porazí v daždi obiehať ale čo už keď opatrocateľsaká čata nabehne až poobede 😀 😀 😀 😀

centik
11. jún 2009

dobre ranko,

ajulka ale co by si nesla??? 😠 😠 okremt toho manzela si musim omrknut ci ho beriem ci nie 😀

Boc prisli ti tie body?

bocmanka
11. jún 2009

🙂 🙂
tak dnes je to naopak, v martine máme slnečno, ale sem nezabehnite, aby ste stihlii zbaliť... 😝 😝 😝

martinaj
11. jún 2009

jani, presne tak aj my 😉

janka1874
autor
11. jún 2009

ja len dúfam, že do poobedia sa vyčasí lebo ináč v daždi obiehať lekára, poštu, banku, nákup a podobne no neviem to bude iná sranda

bocmanka
11. jún 2009

🙂 a centík ideš v sobotu s aninou, či prídete už v piatok?

martinaj
11. jún 2009

baby a ktory vecer bude ten zur? 😀 😀 😀

bocmanka
11. jún 2009

checking je o 15h ,ale urobili ústupok a môže sa už o 12h..teda hovorím o sobote,
tí ktorí prídu v piatok si to užijú o deň dlhšie...xixixix