• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
no MM uz spi aj s malou :grinning: a to on spal aj 2hod. poobede ked sme prisli :confounded: aspon budem mat klud
14. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
aj my sme neuveritelne rychlo dorazili domov....nedela na obed...cesty prazdne....pohodicka :slight_smile:
takze mile damy ....bolo mi potesenim vas spoznat na vlastne oci...super som sa zabavila...hadam uz aj roky som sa tak nenasmiala a ti nasi chlapi sa tiez zabavili nad ocakavanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesime sa na repete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teli, ja som sa tiez takdlho nenasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :wink: a chlapi ma naozaj prekvapili, toho som sa bala ako sa budu citit a vyslo to super :wink:
14. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte
veru veru tá cesta naspoň nejako moc rýchlo prešla a pritom Sendy spala len od lesnej po Poprad cca 2 hodiny (asi polovičku cesty) išli sme ju ešte akože unaviť na Štrbu tak sme sa aspoň poprechádzali a najedli ale už do Ke nespala ale celkom dobre to zvládala horšie to bolo doma takže už dávno spííííí a drahý uvažuje že sa ide pridať

my máme okolo 200 fotiek pouvažujem kam ich mám dať

ale fakt bolo super a na naše prekvapenie sa aj chali náramne zabávali možno sa stretneme teraz ana nejakom ich stretku

boc a rifle sú supeeeeeeeer juj tak sa tešííííííííííííííííííííím jupíííííííííííííí budem kočka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj MM mal obavy, že čo a ako...sa ma pýtal, koľkoroční tam budú :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...ale páčilo sa mu...a to on je brutálne náročný, tak to je čo povedať :wink: :wink:

už zmenšujem fotky, takže čoskoro nahádžem :wink:
14. jún 2009 o 20:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, no my sme sa na dobru cestu dostali okolo 12tej a o 14.45 sme bolo doma, isli sme bez zastavky, teda okrem tankovacej a tomik spal az po na nitru, takze vyse 2 hodiny,
ja mam ledva hlas, prehltam len horko-tazko, hlavu mi ide roztrhnut a som taka ospala, ze ledva vidm, zato moje dieta... ma energie za 4, ale uz aspon netara furt o tych fiktivnych sliepkach :grinning:
a vazne bolo super, uuuuuuuuuplne uvolnena atmosfera.
Horsie to bolo doma, bracho sa priznal, ze vcera vecer rozbil svoje auto na srot a ze keby nebol zapasany, tak to nerozchodi, zajtra idu s drahy pre auto a donesu ho do garaze... nasi to este nevedia, lebo vcera odisli do madarska a vratia sa az v utorok :zipper_mouth:
14. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso, ked to po sebe citam, no cisty madar :grinning:
az po zjaz na nitru
14. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mam aj dobru spravu, sesterke sa narodil chlapcek, sice nakoniec CR, ale su obaja v poriadku, ma 47 cm a 3250g :dizzy_face:
14. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzučo, nemá význam tu dávať fotky a zmenšovať, lebo sa pokazia na kvalite.ak máš možnosť, tak ich ulož do picassa, nezmenšuješ, vložíš koľko chceš a keď si stiahneš ten program, tak ich naraz všetky prenesieš.
14. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj môj muž bol spokojný, tiež si myslel že bude len do počtu, ale fakt si to užil.

sranda, som volala s mojim ocinom a pýtal sa, že kedy sa zase stretneme. vravím že najneskôr za rok a on že či nám nestačí raz za 5 rokov :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco, pozerala som tvoje fotky, vy ste isli inym vlacikom :confused: asi preto, ze bolo pekne pocasie :sunglasses: tak ste si to viac uzili
14. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dačo je tam :wink:
14. jún 2009 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco krásne foto,,,tak lutujem ze sme nesli na vlácik,,,,

inak som az na dvoch fotkách :pensive:
14. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja sa pridavam, bolo uzasne,

Ajulka tebe by sme sa chceli velmi podakovat zato ze si vsetko vybavila, DAKUJeméééééé
14. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt ajul,,,velká vdaka,,, :wink: :dizzy_face:
14. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..kukla som fotky a uz z nich sa da citat ze vam bolo uzasne...tisko zavidim, snad na buduci rok privitate aj nas co sme nemohli ist.O)
14. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky...kraaasne fotecky...az na ten natalkin nosanek :frowning2:

ajul...pekne si nam to pripravila :dizzy_face:
14. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak som sa chcela opytat ze co sa stalo natalke ked som videla foto:o(
14. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huleni v sobota sa prevrátila na odrázatku,,,, :unamused: :unamused: ,,priniesla si darcek z oravy,,,,

k tej foto by sa hodilo,,,naj noťák na Orave,,, :grinning:
14. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huleni vy nemate tricko,,,nenapisala si meno :unamused: :unamused:
14. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudiatko:o((( no ste jej nalievali a potom to tak dopadlo:o)))
14. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne ten picaso blbne kam maám dať fotky je ich 219 bože to sa mi ani za svet nechce dávať ani na blog a ani tu poradte
na FB sa dajú dať naraz nejako?
ahojte. Jaj ako vam v dobrom zavidim stretkko. Uz aj MM ochoel. Chudak. Inak a ako ste boli spokojne so sluzbami, ubytovanim a pod. ?
lucul nevadi ja som si aj myslela..moja chyba :wink:
14. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani na picaso musis priamo cez program picaso,,,webový album :wink:

ozaj veja este raz ma mrzi to tricko,,,,som si to teraz pozerala a pisala si mi :pensive:
14. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz dva dni boli hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: to asi z toho horskeho vzduchu :grinning:
14. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne ide puknut,,,, :unamused: ,,uz som si aj brufen dala,,,a nezabral,,, :rolling_eyes:
14. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, na FB sa dajú, ak si stiahneš javu, ináč by si musela po 3 fotkách. ale mne picasa išla dobre

luculka, náhodou na dosť fotkách si, tých spoločných určite :slight_smile: a neboj, hádam druhé baby fotili. ja ani neviem, koho všetko som fotila.
14. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali no na tých urcite som :slight_smile: ,,,dnes Natus zaspala konecne v postielke,,,, :slight_smile:

inak tu je hrozne teplo,,,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok