Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
14. jún 2009

no MM uz spi aj s malou 😀 a to on spal aj 2hod. poobede ked sme prisli 😖 aspon budem mat klud

telinka
14. jún 2009

caute 🙂
aj my sme neuveritelne rychlo dorazili domov....nedela na obed...cesty prazdne....pohodicka 🙂
takze mile damy ....bolo mi potesenim vas spoznat na vlastne oci...super som sa zabavila...hadam uz aj roky som sa tak nenasmiala a ti nasi chlapi sa tiez zabavili nad ocakavanie 😵 😵 😵 tesime sa na repete 😵 😵 😵

martinaj
14. jún 2009

no teli, ja som sa tiez takdlho nenasmiala 😀 😀 😀 😉 a chlapi ma naozaj prekvapili, toho som sa bala ako sa budu citit a vyslo to super 😉

janka1874
autor
14. jún 2009

Ahojte
veru veru tá cesta naspoň nejako moc rýchlo prešla a pritom Sendy spala len od lesnej po Poprad cca 2 hodiny (asi polovičku cesty) išli sme ju ešte akože unaviť na Štrbu tak sme sa aspoň poprechádzali a najedli ale už do Ke nespala ale celkom dobre to zvládala horšie to bolo doma takže už dávno spííííí a drahý uvažuje že sa ide pridať

my máme okolo 200 fotiek pouvažujem kam ich mám dať

ale fakt bolo super a na naše prekvapenie sa aj chali náramne zabávali možno sa stretneme teraz ana nejakom ich stretku

boc a rifle sú supeeeeeeeer juj tak sa tešííííííííííííííííííííím jupíííííííííííííí budem kočka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
14. jún 2009

aj MM mal obavy, že čo a ako...sa ma pýtal, koľkoroční tam budú 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 ...ale páčilo sa mu...a to on je brutálne náročný, tak to je čo povedať 😉 😉

už zmenšujem fotky, takže čoskoro nahádžem 😉

csikike
14. jún 2009

veji, no my sme sa na dobru cestu dostali okolo 12tej a o 14.45 sme bolo doma, isli sme bez zastavky, teda okrem tankovacej a tomik spal az po na nitru, takze vyse 2 hodiny,
ja mam ledva hlas, prehltam len horko-tazko, hlavu mi ide roztrhnut a som taka ospala, ze ledva vidm, zato moje dieta... ma energie za 4, ale uz aspon netara furt o tych fiktivnych sliepkach 😀
a vazne bolo super, uuuuuuuuuplne uvolnena atmosfera.
Horsie to bolo doma, bracho sa priznal, ze vcera vecer rozbil svoje auto na srot a ze keby nebol zapasany, tak to nerozchodi, zajtra idu s drahy pre auto a donesu ho do garaze... nasi to este nevedia, lebo vcera odisli do madarska a vratia sa az v utorok 🤐

csikike
14. jún 2009

kokso, ked to po sebe citam, no cisty madar 😀
az po zjaz na nitru

csikike
14. jún 2009

ale mam aj dobru spravu, sesterke sa narodil chlapcek, sice nakoniec CR, ale su obaja v poriadku, ma 47 cm a 3250g 😵

alinka76
14. jún 2009

Bzučo, nemá význam tu dávať fotky a zmenšovať, lebo sa pokazia na kvalite.ak máš možnosť, tak ich ulož do picassa, nezmenšuješ, vložíš koľko chceš a keď si stiahneš ten program, tak ich naraz všetky prenesieš.

alinka76
14. jún 2009

aj môj muž bol spokojný, tiež si myslel že bude len do počtu, ale fakt si to užil.

sranda, som volala s mojim ocinom a pýtal sa, že kedy sa zase stretneme. vravím že najneskôr za rok a on že či nám nestačí raz za 5 rokov 😀 😀 😀

martinaj
14. jún 2009

bzuco, pozerala som tvoje fotky, vy ste isli inym vlacikom 😕 asi preto, ze bolo pekne pocasie 😎 tak ste si to viac uzili

bzuco
14. jún 2009

tak dačo je tam 😉

luculka
14. jún 2009

bzuco krásne foto,,,tak lutujem ze sme nesli na vlácik,,,,

inak som az na dvoch fotkách 😔

centik
14. jún 2009

ahojte,
ja sa pridavam, bolo uzasne,

Ajulka tebe by sme sa chceli velmi podakovat zato ze si vsetko vybavila, DAKUJeméééééé

luculka
14. jún 2009

fakt ajul,,,velká vdaka,,, 😉 😵

huleni
14. jún 2009

ahojte..kukla som fotky a uz z nich sa da citat ze vam bolo uzasne...tisko zavidim, snad na buduci rok privitate aj nas co sme nemohli ist.O)

telinka
14. jún 2009

kocky...kraaasne fotecky...az na ten natalkin nosanek ☹

ajul...pekne si nam to pripravila 😵

huleni
14. jún 2009

no inak som sa chcela opytat ze co sa stalo natalke ked som videla foto:o(

luculka
14. jún 2009

huleni v sobota sa prevrátila na odrázatku,,,, 😒 😒 ,,priniesla si darcek z oravy,,,,

k tej foto by sa hodilo,,,naj noťák na Orave,,, 😀

luculka
14. jún 2009

huleni vy nemate tricko,,,nenapisala si meno 😒 😒

huleni
14. jún 2009

chudiatko:o((( no ste jej nalievali a potom to tak dopadlo:o)))

janka1874
autor
14. jún 2009

mne ten picaso blbne kam maám dať fotky je ich 219 bože to sa mi ani za svet nechce dávať ani na blog a ani tu poradte
na FB sa dajú dať naraz nejako?

abetka
14. jún 2009

ahojte. Jaj ako vam v dobrom zavidim stretkko. Uz aj MM ochoel. Chudak. Inak a ako ste boli spokojne so sluzbami, ubytovanim a pod. ?

huleni
14. jún 2009

lucul nevadi ja som si aj myslela..moja chyba 😉

luculka
14. jún 2009

jani na picaso musis priamo cez program picaso,,,webový album 😉

ozaj veja este raz ma mrzi to tricko,,,,som si to teraz pozerala a pisala si mi 😔

centik
14. jún 2009

mna uz dva dni boli hlava 😝 to asi z toho horskeho vzduchu 😀

luculka
14. jún 2009

aj mne ide puknut,,,, 😒 ,,uz som si aj brufen dala,,,a nezabral,,, 🙄

alinka76
14. jún 2009

janka, na FB sa dajú, ak si stiahneš javu, ináč by si musela po 3 fotkách. ale mne picasa išla dobre

luculka, náhodou na dosť fotkách si, tých spoločných určite 🙂 a neboj, hádam druhé baby fotili. ja ani neviem, koho všetko som fotila.

luculka
14. jún 2009

ali no na tých urcite som 🙂 ,,,dnes Natus zaspala konecne v postielke,,,, 🙂

inak tu je hrozne teplo,,,, 😝