Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
4. júl 2009

simi ja som tu...
asi išli všetky k maťke žúrovať 😀

aadula
4. júl 2009

ahojte

simi tak sme podobne trávili deň, tiež sme grilovali, gulášovali, kúpali a teraz som taká unavená, že neviem či zaspím...ten náš malý dáva zabrať... toľko sa motkal 😝 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aadula
4. júl 2009

simi a odkiaľ máš tú informáciu?

ajula25
4. júl 2009

jáj baby ste sa mali dobre...

simi to čím sa malá namazala na tej poslednej fotke?

aadula
4. júl 2009

my sme sa mali fajn..konečne nejaká poriadna rodinná akcia 😀 len ten náš Samulo je hrozne zvedavý...sem tam za ním pobehol aj niekto iný..., ale badám..že väčšinou ostane na mne 😅

ajula25
4. júl 2009

aadul to poznám. sa tiež nalietam ako blázon za tým malým mojim...stále je niekde inde 😅

aadula
4. júl 2009

ajulka...a keby som aspoň schudla 😝

simka9122008
4. júl 2009

Bol tam jeden pes a ten mal tam svoju vodu naliatu, tak to malá objavila a máčala sa v tom 😀 😀 😀

huleni
4. júl 2009

ahojte tak ja nejak v tychto peknych dnoch nestiham...my sme dnes s MM "odlozili" niki k svokrovcom a isli sme na basket..teda MM s kamoskou a jej muzom a kamartom hral a ja som sedela uzivala si ticho a mudrovala do nich:o) no a niki sa prehrala na zahrade, v bazene a aj si pospala..musim popridavat foto na fb ale nejaka som zlomena:o) no pisete o menach ja som vzdy chcela Taru ale to u nikoho nepreslo a paci sa mi aj nella:o) ozik som vam minule pisala ako niki rada nakupuje? si prirovnavala v tescu tricka a ked som sa otocila ich pchala do tasky a este sa kukaala ci sa nikto nepozera:o))) skoro som umrela ze straka moja mala by normlane kradla a ta hanba keby si ju nevsimnem:o)) co tie deti este vymyslia.o)

ajula25
4. júl 2009

aadul no mi hovor dačo...zasa som pribrala ☹
simi dobréééééé 😀
huleni no to by bola sranda, keby že ťa načapú s vecami pre dieťa v taške 😝 asi by ti do smiechu nebolo 🤐

ajula25
4. júl 2009

no teda dnes je tu ticho....to čo? 😲

huleni
4. júl 2009

no ajula si to ani neviem predstavit, ale odvtedy si kontrolujem tasku skor ako idem platit:o)

janka1874
autor
4. júl 2009

ahojte
všetky sú unavené zo slniečka asi podobne ako ja aj keď ja skôr z niečoho iného ako slniečka ja som pratala ako šišnutá kedže som napakovala na obed Sendy k našim a kedže ideme ráno k tomu dr. tak sme sa nakoniec rozhodli že by bolo lepšie tam ísť bez nej aj tak by z toho nič nemala len by sa tam nudila tak ostala spať u našich a hneď ráno si pre ňu od dr. pôjdeme no a potom ak bude pekne tiež ideme na celodennú opekačku
ale poobede sme boli aj s malou na jedno pivko (teda ja kofolu) a idem asi rovno do postele som polomŕtva na dnes stačilo

glorita
4. júl 2009

caute...
tak my sme spat z grecka....bolo super,ale co budem hovorit! 😉 😵 ved na akej dovci je zle,ze ano? 😀

ake news tu mame???

jani,krajsie meno sko Leonard ste vybrat nemohli 😀 😀 je to fakt najkrajsie meno,ja kebyze sa zblaznim a mam druhe deta a je to chalan,normalne ani neviem ake meno by som uz dala,vsetky popri Leonardovi sa mi zdaju take obycko....

inak Leonardo uspava okolo 10 vecer,sa to naucil tam na rhodose,ved mini disco koncila o skoro pol 10 ,potom frtan v bare pri bazene a potom preto tak chodil neskoro spinkat.Zato rano pekne potiahol,niekedy aj do 830 a na obed spinkal krasne.A tiez vecer sa ani raz nebudil,sme chodili s vysielackami na discu,vysedavali len tak na tesake a popijali a,elbo pri bare ...no morksy vzduch hold by sa zisiel veru aj na slovensko,clovek by aspon co to stihol 😀 😀 😀

abetka
4. júl 2009

glor. vitaj 🙂 .Super, ze ste si tak oddychli. JA by som to brala hned, uz vcera bolo neskoro 😀

ajula25
4. júl 2009

ahoj glor. vitaj doma 😉 tak to je paráda, že ste sa mali dobre..... 🙂

huleni
4. júl 2009

glor vitaj domka, verim ze bolo super:o) ja uz tiez odratava mdni nech vycestujeme do Chorvatska a snad sa nic nezmeni a pojdeme.o)

huleni
4. júl 2009

....asi som tu sama tak bru noc:o)

janka1874
autor
5. júl 2009

vitaj glor
žienky som tu len na skok oznámiť že Leonard to nebude bude to dievčatko a my ani netušíme aké meno jej dáme
musím priznať že som tak trošku sklamaná som strašne chcela chlapčeka kedže viac detí určite nebude 😢 😢 😢 no čo už hlavne nech je zdravá

simka9122008
5. júl 2009

Jani, aj tak ti gratuluje, tak som čakala na tú informáciu, škoda priala som vám chlapčeka, ale nevadí hlavne že je zdravé a všetko je vporiadku a je to na 100 %?

lenka85
5. júl 2009

jani aspon nemas problemy s vybavickou 😀 😀 😀 aj ked, viem si predstavit, ze je tam malinke sklalmanie..

bocmanka
5. júl 2009

😵 no jani, to bolo jasné hneď odzačiatku...ten chlapček bola len taká mini nádej, bude to super, zucha ti dá rady a rady..
lenka...ty aj žiješ?..veď tebe už svieti 31tt..uau 🙂
glor...tak ste si to užili, a aj vďaka tebe tu máme celý týžden ako tak slnečný, ale poobedné búrky hlásia stále..
🙂 zrzulka..pekné fotočky, kde ste to boli?
🙂 ja som včera bola celý deň sama s tromi deťmi, no poviem vám večer som už mala taaaaaaak dosť, a romy čo spala za celý deň ledva 2hodiny a aj to doobeda sa rozhodla, že bude revať 1,5h celý večer, zaspala až o pol desiatej, ja neviem či sa prestavuje na letný režim, ale je taaaaaaaak unavená a reve, neviem či zuby alebo odstavovanie..no asi s tým budem musieť počkať po dovolenke, lebo bude len revať za cici a za mnou stále
😉 huleni....nella je fakt pekné meno, aj zdrobnene nelinka...a ajula....johanka je tiež netradičné, má ho aj dalila s mravcom /tí moderátori../ a tiež čakajú teraz druhé dievčatko, tak ktohovie aké dajú teraz meno...
😖 😖 😖 u nás sa celý víkend lakujú dlážky na dome, budú schnúť celý týžden, potom sa dorobí asi 6 m2 dlažby kde chýba a môžeme začať sťahovať...

alinka76
5. júl 2009

janka, blahoželám, veď aj dievčatko je super, a baby to sú takí maznožkovia tatkovi 🙂 a mne sa hrozne páči meno Karolínka 😵

my sme boli včera vo Východnej na folklornych slávnostiach a bolo super, ale malý bol furt nervný, len behal, lietal, my za ním. ale do 9-tej sme potiahli, potom už sme išli domov. a dnes pokračujeme znovu. lebo program sme videli asi 5 minút, väčšinou sme boli pri šenku 😀

abetka
5. júl 2009

ahojte. TAk mame o hrcu na hlavicke viac. Maly stiahol na seba flasu vina, co som mala otvorenu na varenie.
Jani, gratulujem. Ja som chcela druhe dievcatko a moja mam je Johanka 😉
Boc a kde sa to vlastne idete stahovat?
Ja varim a je tu total blazinec a MM je prec, tak to je zase krasny den

csikike
5. júl 2009

jani, jeeeej, tak siidem obnovit licenciu bosoractva 😀 ale nie, vazne aspon mas vybavicku a nemusis kupovat a zhanat nove... noja som zvedava co mi doki povie, idem na velky usg 22.7, 😵
my cakame navstevu a pritom varim a upratjem ako besna, vcera som sa pustila do umyvania kocika, lebo po tych burkach bol ako z rally zajeskany, fuj, cely od blata, ale teraz je cistucky a vytesujem sa, ze nemusime kupit novy, lebo nam pasuje to sedatko k tomu 😵

bzuco
5. júl 2009

ahojte

zasa sme mali vypadnutý net...tak som nenakukla....a ani to tak často už nebude...začala som sa učiť na štátnice, tak budem sedieť nad knihami a nie nad koňom 😝

jani...gratko k dievčatku...budú sestričky parťáčky, neboj 😉
a meno?...my sme mali pre druhé - keby bolo dievčatko - Michaela alebo ešte sme rozmýšľali nad Lenkou, Simonkou

😉

obed máme ešte niečo zo včera a pôjdeme na pizzu - sme sa rozhodli, lebo sa mi variť nechce, dostala som mrchu, tak som nemrdom 🙄 🙄 🙄

glorita
5. júl 2009

janiiii wauu 😎 ja som tipovala babu 😀 viem,ze parik by sa ti pacil viac,ale takto budu aspon so Sendy kamosky,takze to je superrrrr....a mne sa pacilo babske meno LARA,Stela ...joj a mam ich este viac 😀

boc,no s tym slknom som pocula ako to tu chodii...ze vraj typicke aprilove pocko,ale som sa snazila,fakt 😀a co prerabate na dome?aj nasi menie okna,tak radsej ani nejdem za nimi,lebo vtedy su strasne podrazdenii 😀

ali,tak ste si zatrsali..medvede ste nestretli? 😀no a ako to vyzera s tou vasou predpripravou na merchenpark?kuk zruzul tam teraz boli..my sme vlani nevyskusali vsetko,kedze leusko bol este malinky,ale teraz sa uz tesim z jeho radosti 😵

glorita
5. júl 2009

joj a dakujem vam za privitanie,ozaj 😵

abetka
5. júl 2009

bzuco a z coho mas starnice?

aadula
5. júl 2009

ahojte,

jani to je super, tak môj typ bol nakoniec správny 😉 naša paťka chcela veľmi segru...a má bráchu ... tak som bola vtedy ňou nainfikovaná dievčatkom ... , ale toto drobča by som nevymenila..a tak budeš na tom iste aj ty 😉 a máš pravdu, hlavne nech je zdravé

glor, tak dovolenka ubehla rýchlo... a hors sa do bežného života slováka 😀 😝

boc, ma napadlo...ako sa má Radka? si ju dávno nespomínala