Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zucha
8. júl 2009

ja tu tiez nakukam a fakt ste vsetky prec. Uzivate si prazdniny?

simka9122008
8. júl 2009

Ja idem momentálne do sprchy, potom ešte nakuknem

telinka
8. júl 2009

jeeeej zucha..teraz som kuk na tvoje krasky a ana je hotova vlasatica uz 🙂

bocmanka
8. júl 2009

🙂 tak ja píšem pravidlá....
moji chalani už nevedia čo so sebou, keby to bolo "iba o škádlení", tak nepoviem nič, ale oni trucujú, robia si zle, odvrkujú...no otras!!!!, som total mimo, do toho má romy celý deň hnačku, tak plače....
a pravidlá píšem, vyvesím na dvere a zajtra ich budeme preberať, len ešte musím poštudírovať nejakú motiváciu, aby ich aj plnili..
ajula..nie si sama, čo kričíš, ja som taká istá a možno by stačilo im šuchnúť po zadku, ked ma vytáčajú do nepríčetnosti...

telinka
8. júl 2009

boc , aj nam by sa asi nejake zisli , lebo tie pubertacky sa tiez stale doberaju ako male decka 😠 ale v ich pripade by ma to s tou motivaciou asi vyslo draho 😅
dnes bola misa s petou vonku a ked sa vratili mali nacvicene prekvapko..........petu naucila povedat "lubim ta" tak mi to drobusik hned povedal , no bola som namako 😵

aadula
8. júl 2009

jani gratulujem aj ja 🙂 nech tehulkovanie prebieha bez problémov

boc, dlho im je...a to je bratská láska 😉

janka1874
autor
8. júl 2009

zucha tak sme sa dočkali ďalšej a máme už tým pádom aj moarcové bábo 2010 😀 😀 😀 😀 😀
gratulujeme jani 🙂

luculka
8. júl 2009

cafte tak to nakoniec niesom ja,,, 🙂

jani gratulujem,,,
no Lenka maju náááádherne fotky,,,,ma navnadila,,ideme hladat pole,,,, 😀
cakám z ebay mi má dojst taký ten cepcek na hlavu ,,saticky biele lanove mame,,, 😵

aadula
8. júl 2009

teli, moja pubiška sa hašterí len so mnou..teda skôr gúľa očami ked jej niečo poviem, alebo papuľuje 😅 tak vy už takto krásne rozrpávate... 🙂 Paťka včera malého donemoty učila..pa-ta... on to síce opakoval...krkolomne...ale sám od seba nehovorí..len tou jeho hatlaninou..a už ani havo nepovie 😅 však načo

simka9122008
8. júl 2009

No začali prázdniny, tak naše ratolesti nevedia čo so sebou, poznám to, u nás keď je spolu Simi s Peťom, tak maximálne 5 minút a potom je krik, rev atd, no a vtedy už musím zakročiť, oddeliť ich na nejakú dobu, lebo to on začne do nej vŕtať, ona sa nenechá tak ho plesne po tvári, no hotová kovbojka
Dnes sa po mne obidvaja váľali, no poviem vám som samá modrina 😀

bocmanka
8. júl 2009

😵 tak ste ma trošku ukľudnili, ale som z toho v kríze...

ajula25
8. júl 2009

ahojte
simi to poznám.Marek Lukáša len objíma, nasilu ho bozkáva a ten ho odstrkuje a vreštííííííííí...no hlava ide prasknúť. A dnes ho tak ťahal po rukách až spadli. No som na neho navrešťala riadne. Chudák si uzlízol aj neporiadok, aj všetko..... 😅 no dúfam, že zajtra bude lepšie.
Jani gratulujem k tehu...nech všetko prebieha ako má 😉

aadula
8. júl 2009

tak moji sú zatiaľ ok 😀 , ale asi to bude tým vekovým rozdielom, dnes sme boli vonku na ihrisku kde bola aj Paťka s kamoškami, tak mu tam hádzali loptu, taký bol šťastný, rýchlo nevedel ku ktorej sa má rozbehnúť 😀

ajula25
8. júl 2009

ulízol = zlízol 😝

bocmanka
8. júl 2009

😉

simka9122008
8. júl 2009

Adi tvoja je už trochu rozumnejšia, mne sa vidí že ten môj na malú žiarli no a opačne ani nehovorím, ku mne sa nemôže ani malý pritúliť, lebo zasranká, hneď spustí žalostný rev, dovtedy kým jej malý neuvolní miesto, ona musí byť bližšie ku mne ako on, no normálne sa o mňa pobijú 😀

aadula
8. júl 2009

no ono ten vekový rozdiel má svoje výhody a nevýhody..výhodou je asi to, že sa nehádajú ... ale zas ked sú v rovnakom veku spolu vyrastú..ja som skôr zvedavá ako si budú rozumieť tak o 10r 😝

simka9122008
8. júl 2009

Adi o 10 rokov budeš možno aj babka

janka1874
autor
8. júl 2009

simi to je tým že nemáš drahého doma a malá to nepozná

no ako tak čítam asi sa mám na čo tešiť pri dvoch 😀

bocmanka
8. júl 2009

😒 resne to ma štve, každý si plus mínus iná veková kategória a každý z nich ma potrebuje a ja sa neviem rozkrájať, keď som s nimi často sama...

simka9122008
8. júl 2009

No to je pravda, len kým si zase na seba zvyknú, tak aj drahý pôjde späť 😝

janka1874
autor
8. júl 2009

aadula tak o 10 rokov si budú rozumieť tomu ver lebo Paťa už bude mať 22 a to je už na dievča dosť rozumný vek

aadula
8. júl 2009

simi jeminenko neplaš...nech má rozum a užíva si 🙂

jani, bude žiarliť na jej frajerov 😀

boc, ono to pominie..mm oni sú traja súrodenci a s bratom si super rozumie..ked boli malí tiež sa často bili, ale to bolo normálne 😉 so sestrou si viac rozumie mladší brat mm a ja..oni si až taký vzťah nevybudovali

janka1874
autor
8. júl 2009

aadula neboj nebude

aadula
8. júl 2009

som to trošku skomolila...mm si až tak so sestrou nerozumejú...tak som to myslela..., ale zas sú v pohode...on to bral skôr tak, že ju musí vychovávať 😝 on hovorí, že bola taká vzpurná ...a šups..sa mu to vrátilo..naša dcéra je celá po jeho sestre..povahou, vyzážou ... 😀

huleni
8. júl 2009

ahojte tak ja som taktiez na nervy...dnes sme boli v tescu a niki sa rozhodla ze chce vsetky vyzivy kupit ( keby ich papa tak jej ich aj kupim) ale normalne chytila nervy zacala ma fackat ked som jej vysvetlila ze to nekupujeme az mi ztrhla nausnicu co sa zahanala tymi rukami a baby ja som fakt nevedela co robit, skoro som sa rozplakala...som ju skludnovala, taky mlady par s takym mimcom na mna kukali a krutili hlavou asi ze aka som neschopna a potom som 10min. hladala nausnicu uz som fakt nevladala kedze mi ich kupila mamina by ma to inak stvalo keby som nenasla ale ked som nasla som si vydychla a na druhej strane som bola zufala co robim zle ☹ a potom sme isli kuknut k nasim a maminu moju pohryzla z nicoho nic ako sa blaznili doruky tak ze jej normalne tiekla krv..ja neviem ci je besna 😒 boc som sa chcela spytat kde to idete do CHorvatska ze ci sa niekde stretneme my nakoniec asi do OMisu ci ako sa to vola 🙂

silvika
8. júl 2009

dobru predpolnoc, huleni nas toto robi vzdy ked nieco chce a nedostane ze reve myka sa na rukach a bije nas uplne nervoza cerveny od jedov, ziape, ja si ludi ani nevsimam, naco ked maju kludne dieta nech si ho uziju nas je hold takyto besny - ma byt po kom. ja mam dost starosti udrzat ho na rukach potom mu nieco bachnem do ruky na odputanie pozornosti a ficim prec z inkriminovaneho miesta. a aj my sme doma kusani, stipani, buchani on ma take nervy ze by som neverila ze to dokaze mat a on aj od radosti taketo veci robi ked sa jasii 😉

huleni
8. júl 2009

silvika ani neuveris ako si ma "potesila"..ja uz niekedy mam pocit ze to len nikola takto nenormalne vystraja 😒

bzuco
8. júl 2009

baby...začína obdobie vzdoru...to je normálka

mne sa tiež malý takto správa, pokiaľ mu nedám alebo nedovolím to, čo on chce 😝
minule mi tak priťal - čo sa rozhadzoval rukami - okuliare leteli cez celú izbu, som myslela, že len črepy budem zbierať 😔
a niekedy úplne hnusne zákerácky nás chce uhryznúť 😒

huleni
8. júl 2009

bzucko a kedy skonci to obdobie vzdoru?...alebo skor skoncim ja niekde na psychiatrii 😀 ?