Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
9. júl 2009

Dobré ránko, tak u nás sa zatiaľ nekuše, neštípe, sem tam keď sa už príliš rozčertí tak nás capne, ináč chválabohu nič a do obchodu chodím pre istotu s ňou keď je v kočíku 😝 😀

alinka76
9. júl 2009

dobré ránko. tak ste tu mali takú tému fajnú, škoda že som nebola. ale do všetkých vašich tém zapadáme aj my, je to možné? všetky tie deti sú akoby kopírované, akoby chodili na nejaký kurz ako sa správať, alebo čo. ja už som tiež včera vrieskala aj pre jednu vec na stole, čo mi zavadzala.

krpec dnes zase od 6-tej buntošil a o po deviatej zalomil na polhodinku ku mne do postele, som sa tam ešte vyvaľovala. teraz už sme vo švungu, rozmýšľam, čo ideme dnes podniknúť, počasie je chladnejšie, ale von sa bude dať hádam ísť.

martinaj
9. júl 2009

dobre ranko 😉
jani gratulujeme k tehu 🙂 nech vsetko dobre dopadne 😵
baby dam vam taku na telo otazku..... vy ste prve 3 mesiace tehotenstva nesexovali? 😅

alinka76
9. júl 2009

maťa, takéto otázky poránu 😀 😀 😀 asi hej, to by som nevydržala 😀

janka1874
autor
9. júl 2009

baby na kúsanie mám jeden super trik a fakt to pomáha kusnite naspäť a u nás to zatiaľ super zaberá normálne vidím na nej že ma chce kusnúťale normálne sa zastaví a potom si to rozmyslí a to isté aj s bitím a ťahaním vlasov napr dnes ráno mi len tak z nudy ťahala vlasy tak som jej tak jemne potiahla aj ja a hneď bol pokoj
aspoň teda zatiaľ nám to tak funguje

martinaj pokiaľ nemáš žiadne zdravotné problémy tak kľudne môžte

janka1874
autor
9. júl 2009

kedže tu je dnes relatívne prázdno idem sa ja pustiť do žehlenia mám toho do bludu 😀

martinaj
9. júl 2009

no ved to, kto to ma vydrzat 😀
ale teraz sa na mna z kazdej strany vali, ze to sa nesmie......

janka1874
autor
9. júl 2009

a to už akože prečo sa to nesmie? no ja som o ničom takom nevedela a podľa toho čo písali aj novembrovky aj sa pýtali lekárov a tým im tiež povedali že pokiaľ nemajú s tým nejaký problém že by ich niečo bolelo tak prečo nie

alinka76
9. júl 2009

martina, pokiaľ nebudete robiť cirkusové čísla, prečo nie? ak máš na gynde všetko ok, tak by som sa nebála.

martinaj
9. júl 2009

no ked som bola u dokiho, tak bolo ok, najblizsie idem o tyzden.......
ako my sme..... ale teraz furt pocuvam , ze sa to nema, tak snad je male ok... 😉

janka1874
autor
9. júl 2009

veď ak ideš o týždeň k lekárovi tak sa opýtaj a máš istotu a pokoj

martinaj
9. júl 2009

no jo 😀

bzuco
9. júl 2009

ahojte

huleni...no nepoteším ťa 😒 ...až okolo 3 rokov 😝

janka1874
autor
9. júl 2009

bzuco to faaaaaakt? moje nervy to bude iná makačka

bzuco
9. júl 2009

jani... 😒 😒 😒 ...s barborkou som si užila svoje....a teraz to mám doma dvojmo 🙄 🙄 ...malý vzdoruje a krpatá je asi v predčasnej puberteeeeeee 😲 😲 😲 😲 🙄 🙄 🙄 🙄 pomoooooooooooooooooooooooooooooooc

alinka76
9. júl 2009

bzuco ja tiež hovorím, že na tie naše staršie akási predpuberta ide, odvráva, zazerá po mne. čo potom za 4 roky? si to asi hodím a zavrú ma na psychiatriu 😝

luculka
9. júl 2009

cafte,,cafte,,,,tu je hic,,,ale dnes sa nám nechcelo ist von,,teda iba na dvore,,potom sme boli u susedov,,len tam chalanom vsetko brala,,rozoberala,,, 😀 😀 ,,,tak sa s nou nechcu hrat

luculka
9. júl 2009

od vcera mam dilemu,,meriam,,,spekulujem,,,stale neviem ci dat malu do velkej izby kde mame teraz spálnu,,a nás do takej malinkatej,,,vsetko tu bude len tak tak,,aj s postielkou ked rátam pre druhe,,,

silvika
9. júl 2009

marti my sme tiez urcite leeen sa mi zda ze "geneticky material siel mimo mojho tela" to som kdesi pocula ze sa neodporuca 😎

silvika
9. júl 2009

luc sak mala bude ja tak s tebou prevazne nie? ja si myslim ze jej bude stacit aj mensia meistnost podla toho asi kde sa rada hra

bzuco
9. júl 2009

alinka..ja mám pocit že totálne zlyhávam ☹
dosť že B. neposlúcha...ešte aj pre všetko hned mrnčí, reve...ja už neviem kedy bolo to moje dieťa veselé aspoň 1 celý deň bez toho aby nerevala 😖

silvika
9. júl 2009

a ze ma niekto oznacil zle u lucky na fotkach z oravy, ste si ma pomylili s tinyleaf. 😝

alinka76
9. júl 2009

bzučo, moja zase Samka niekedy vyslovene provokuje, vie, že nemá rád, keď sa ho pri relaxovaní dotýka a just ho bude dráždiť. alebo príde ku mne a začne ma stískať, to je ok, ale potom upriami pozornosť, aby si to Samko všimol a ten dobehne, začne ju biť, vrieskať, a ona ešte viac do toho mňa začne stískať. no kolabujem 😠 😠 😠

a o robení poriadku, to ani nemusím opakovať, ale už ju zavolám aj keď je na dvore, nech sa vráti a urobí si poriadok, aj jeden tanier odniesť do kuchyne. lebo už nevládzem furt chodím ako popoluška a upratujem za nimi. jesť nechce poriadne, zobe ako vrabec, ale sladkostí, to by zjedla na kilá.

počuj, nedošla mi zásielka, doporučená, ideme robiť reklamáciu. stalo sa ti to dakedy? ma to štve, lebo tam bola taká krásna vestička na jeseň 😢

janka1874
autor
9. júl 2009

luculka ak plánujete druhé tak by som si určite nechala väčšiu spálňu a do tej menšej izbičky bi som dala malú a potom keď už budú obe detičky tak sa presťahujete vy do malej izby a detičky pôjdu spolu do veľkej
aspoň ja by som to tak riešila

bzuco
9. júl 2009

ali....aj naša provikujem martinka...by som ju vtedy.....

ak nedošla tebe, čo si si ty kúpila, tak reklamáciu musí spísať tá, čo ti ju posielala
ja som to ešte nerobila

alinka76
9. júl 2009

Silvika, aj ja som si to všimla. normálne som dumala, že kto to tam ešte je a nesedelo mi to nejako 😒 ja vlastne doteraz neviem ako sa tinyleaf volá svojim menom 😅

Lucul, my sme tiež deťom pripravili dve menšie detské izby a my sme si nechali veľkú. predsa len my dospelí viac skríň potrebujeme, a čo ak ešte postieľku tam budem musieť dať? a konečne si idem užiť veľký priestor, doteraz sme sa tlačili ako sardinky. 😝

silvika
9. júl 2009

tiny sa vola rovnako ako ja, len priezvisko predpokladam je ine 😝 uz som to tam zmenila, ja som stala tusim pri janke a tebe hlavne som, vzdy stala,

alinka76
9. júl 2009

hej, tam na tej fotke to je dosť zle vidieť, máme aj krajšiu, kde nám viac tváre vidieť. ale tinyleaf na FB nie je, však?

luculka
9. júl 2009

ali este jednu postielku plánujes??? 😉

no ja neviem,,,potom uz snad pojdeme do násho,,, 🙄
len pri tom mnozstve hraciek,,ju do tej malej ani nenatrepem,,a to bude mat len postel skrine,,a priestor na hranie uz nezostane 😒

ozaj musim nasu herecku pochválit,,,cele doobedie sme boli bez plienky,,,,ked isla haji sa vyikala do velkeho záchoda,,,a teraz sama zaspinkala 🙂 🙂 🙂
len susedia vonku strasne vrieskaju,,,doteraz boli vnútri,,, 😠

luculka
9. júl 2009

malo byt vycikala,,, 😉