Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

lenka85
2. okt 2009

liluska ak si myslela mna tak my uz mame tomaska doma 😀

aadula
2. okt 2009

leni ani neviem či som ti už gratulovala k malému zázraku...tak dodatočne gratulujem a prajem mu krásny život 😉

lenka85
2. okt 2009

dakujem aadul...

janka1874
autor
2. okt 2009

aadula ja som na ňu nezabudla ňou sa zatiaľ končí v decembrovkách 🙂

abetka
2. okt 2009

ahojte 😉
Aadula aj tvoj |Samko je castejsie soplavy???

aadula
2. okt 2009

abetka, no v kuse máme hlieniky...ale skôr kašle ako soplíkuje...a hlavne v noci..cez deň veľmi ani nie

abetka
2. okt 2009

tak u nas to vcera prislo kaslom a rano uz mal nadchu 😠
Dva tyzdne sme mali pokoj a teraz znova. Stopem ho stale imunoglukanom a aj homeopatikamia a ma aj ribomunyl a mam pocit, ze to vobec nepomaha. Vraj sa mam s tym zmierit, ale uz mam toho dost. ☹

aadula
2. okt 2009

my máme rybomunil..začíname ho brať od pondelka... to vieš..oni si tými chorôbkami musia prejsť...teraz čí o rok..či o dva...vhupli zrazu do kolektívu a ešte aj jesenné obdobie nie je bohvie čo ..je to veľká zmena...neboj vydržíme to..aj ked ja to všetko zvládam ťažko..chcem ísť späť na md ☹

aadula
2. okt 2009

teda som tým chcela napísať, že buď to nejak zvládnem...alebo skončím na psychiatrii 😀 😀 😀

liluska
2. okt 2009

Lenka prepac...jasne ze nie teba!!! myslela som kiku25...neviem preco som napisala teba 😀 😉
Nejako sa mi tie mena pletu...asi ma to napadlo lebo ja som lenka 😅

abetka
2. okt 2009

no tak to ti verim. Ja idem pravdepodobne od januara na plny uvazok a uz teraz sa toho obavam. K tomu domacnost, deti, mala v skole, stavba a MM bud na stavbe alebo v praci. Ma slahne 😀 Ale snad to zvladneme. 😉

anina1
2. okt 2009

ináč by mohli už aj prikúriť večer, celkom má byť kosa 😒
moje dieťa dnes objavilo nový spôsob jazdy na motorke, už jazdí bez rúk a má z toho hroznú srandu a ešte aj plot chcela podliezť, lebo tam boli kamienky a asi 15 cm miesto, myslela, že sa vojde asi 😀

abetka
2. okt 2009

anina- tyy mas riadnu akrobatku. Aj starsia bola taky zivan????

anina1
2. okt 2009

vôbec, tá sa hádam aj teraz bojí preliezok 😀

abetka
2. okt 2009

😀 😀 . Tak to mas nahradu 😉

telinka
2. okt 2009

ahojte 🙂
anina sak tato dojde coskoro , tak si potom chvilu aj posedis 😅

abetka
2. okt 2009

babuulky dobru nocku. JA som dnes nejaka moc unavena.
pekny vecer vsetkym 🙂

telinka
2. okt 2009

nooo abetka , kazdy to vola nejako 😀

bzuco
2. okt 2009

ahojte

anina...podrypnem 😝 😝 ...nám kúria od včera...hned je v byte lepšie...už bola fakt kosa a ráno som sa budila so studeným čumákom 😅 😅 😅

bzuco
2. okt 2009

ale bud. týždeň má byť zasa 23 stup. 😉

telinka
2. okt 2009

anina....ja ta zase ukludnim...dnes k nam dosla jedna baba ze ci uz kurime....ze jak mame teplo...a ja ze cosi...sak mame drevodom....tak tam sa potom ohrejes 😉

anina1
2. okt 2009

na noc hlásili okolo 4 stupňov tuším, to by sa aj patrilo 😝

janka1874
autor
3. okt 2009

Dobré ránko
tak naša noc bola taká všelijaká neviem čo sa Sendy snívalo ale najprvna nás vykrikovala zo sna a potom nesjkôr si aj poplakala no vstali sme celkom v super čase o 7.20 no nemám pocit že by sme boli nejaké super vyspaté 😒 🙂

lenka85
3. okt 2009

lilus nic sa nestalo 😀

lenka85
3. okt 2009

s tym kurenim aj ja podrypnem - my sme este neklesli pod 24,5 stupna... ale aby som sa tak nechvalila tak v lete sme mavali v pohode aj 30 - ziadna vyhra... Minuly rok sme zacali kurit na konci novembra a prestavali na konci januara, ktovie ako to bude tento rok 😀 😀

abetka
3. okt 2009

caute. JA som sa celkom dobre vyspala, ale v podvedomi som pocuvala akko sa Tomaskovi dycha a potom sa Alzbeta zobudila strasnym revom, ze sa boji, tak som ju zobrala ku nam .
Nam sa nekuri, ale mame svoju vymenicku, tak som volala kotolnikovi, nech zapne pec. Mi mame v byte 23 stupnov, ale severne a prizemne byty maju kosu
Mne sa nic nechce, ale neporiadok tu je neskutocny a aj nakup by sa zisiel, tak idem poriadit trosku a potom poobede zbehnem do obchodu.
pekny dnik vsetkym

janka1874
autor
3. okt 2009

abetka keď sa rozbehneš v upratovaní tak sa kľudne zastav aj u nás 🙂

martinaj
3. okt 2009

ahojte 🙂 tak ja somj do zajtra sama doma 🙂
upratujem odusu 😝 mame taky bordel doma......
a vecer mam stretavku zo zakladky, tak sa snad zabavim 😀

martinaj
3. okt 2009

este k tej tabulke s bruskami, ja som zatial posledna 😉 kto sa prida? 😀 😀 😀

janka1874
autor
3. okt 2009

veru martinaj ty končíš a to si vezmi že už polovičku máš aj ty za sebou neskutočne to letí

uži si stretávku u nás ja zkaždý lenivý niečo také zorganizovať 😀