• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
liluska ak si myslela mna tak my uz mame tomaska doma :grinning:
2. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ani neviem či som ti už gratulovala k malému zázraku...tak dodatočne gratulujem a prajem mu krásny život :wink:
2. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aadul...
2. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aadula ja som na ňu nezabudla ňou sa zatiaľ končí v decembrovkách :slight_smile:
2. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
Aadula aj tvoj |Samko je castejsie soplavy???
2. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka, no v kuse máme hlieniky...ale skôr kašle ako soplíkuje...a hlavne v noci..cez deň veľmi ani nie
2. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas to vcera prislo kaslom a rano uz mal nadchu :angry:
Dva tyzdne sme mali pokoj a teraz znova. Stopem ho stale imunoglukanom a aj homeopatikamia a ma aj ribomunyl a mam pocit, ze to vobec nepomaha. Vraj sa mam s tym zmierit, ale uz mam toho dost. :frowning2:
2. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme rybomunil..začíname ho brať od pondelka... to vieš..oni si tými chorôbkami musia prejsť...teraz čí o rok..či o dva...vhupli zrazu do kolektívu a ešte aj jesenné obdobie nie je bohvie čo ..je to veľká zmena...neboj vydržíme to..aj ked ja to všetko zvládam ťažko..chcem ísť späť na md :frowning2:
2. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda som tým chcela napísať, že buď to nejak zvládnem...alebo skončím na psychiatrii :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka prepac...jasne ze nie teba!!! myslela som kiku25...neviem preco som napisala teba :grinning: :wink:
Nejako sa mi tie mena pletu...asi ma to napadlo lebo ja som lenka :sweat_smile:
2. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ti verim. Ja idem pravdepodobne od januara na plny uvazok a uz teraz sa toho obavam. K tomu domacnost, deti, mala v skole, stavba a MM bud na stavbe alebo v praci. Ma slahne :grinning: Ale snad to zvladneme. :wink:
2. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč by mohli už aj prikúriť večer, celkom má byť kosa :unamused:
moje dieťa dnes objavilo nový spôsob jazdy na motorke, už jazdí bez rúk a má z toho hroznú srandu a ešte aj plot chcela podliezť, lebo tam boli kamienky a asi 15 cm miesto, myslela, že sa vojde asi :grinning:
2. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anina- tyy mas riadnu akrobatku. Aj starsia bola taky zivan????
2. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vôbec, tá sa hádam aj teraz bojí preliezok :grinning:
2. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: . Tak to mas nahradu :wink:
2. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
anina sak tato dojde coskoro , tak si potom chvilu aj posedis :sweat_smile:
2. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuulky dobru nocku. JA som dnes nejaka moc unavena.
pekny vecer vsetkym :slight_smile:
2. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo abetka , kazdy to vola nejako :grinning:
2. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

anina...podrypnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nám kúria od včera...hned je v byte lepšie...už bola fakt kosa a ráno som sa budila so studeným čumákom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. okt 2009 o 21:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bud. týždeň má byť zasa 23 stup. :wink:
2. okt 2009 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anina....ja ta zase ukludnim...dnes k nam dosla jedna baba ze ci uz kurime....ze jak mame teplo...a ja ze cosi...sak mame drevodom....tak tam sa potom ohrejes :wink:
2. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na noc hlásili okolo 4 stupňov tuším, to by sa aj patrilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko
tak naša noc bola taká všelijaká neviem čo sa Sendy snívalo ale najprvna nás vykrikovala zo sna a potom nesjkôr si aj poplakala no vstali sme celkom v super čase o 7.20 no nemám pocit že by sme boli nejaké super vyspaté :unamused: :slight_smile:
3. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilus nic sa nestalo :grinning:
3. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tym kurenim aj ja podrypnem - my sme este neklesli pod 24,5 stupna... ale aby som sa tak nechvalila tak v lete sme mavali v pohode aj 30 - ziadna vyhra... Minuly rok sme zacali kurit na konci novembra a prestavali na konci januara, ktovie ako to bude tento rok :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute. JA som sa celkom dobre vyspala, ale v podvedomi som pocuvala akko sa Tomaskovi dycha a potom sa Alzbeta zobudila strasnym revom, ze sa boji, tak som ju zobrala ku nam .
Nam sa nekuri, ale mame svoju vymenicku, tak som volala kotolnikovi, nech zapne pec. Mi mame v byte 23 stupnov, ale severne a prizemne byty maju kosu
Mne sa nic nechce, ale neporiadok tu je neskutocny a aj nakup by sa zisiel, tak idem poriadit trosku a potom poobede zbehnem do obchodu.
pekny dnik vsetkym
3. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
abetka keď sa rozbehneš v upratovaní tak sa kľudne zastav aj u nás :slight_smile:
3. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak ja somj do zajtra sama doma :slight_smile:
upratujem odusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mame taky bordel doma......
a vecer mam stretavku zo zakladky, tak sa snad zabavim :grinning:
3. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este k tej tabulke s bruskami, ja som zatial posledna :wink: kto sa prida? :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru martinaj ty končíš a to si vezmi že už polovičku máš aj ty za sebou neskutočne to letí

uži si stretávku u nás ja zkaždý lenivý niečo také zorganizovať :grinning:
3. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok