• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
strasne rychlo to leti :wink: mali by sme spravit novy tehotensky nabor :grinning:
3. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, zachvilu nam to v teme tehotenstva zacne nejako stagnovat :frowning2:
3. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka, to sa aj 6-rocne deti este budia s placom? A ja ze cim starsie, tym to bude lepsie a lepsie :wink:
3. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiny, aj ja sa niekedy budim s placom :wink:
3. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiny kráááásne fotky máte
juj mne sa taaaak nič nechce robiť ale už sa na ten bodel nedá pozerať a ešte aj variť niečo treba pomooooc tak sa mi nechce
3. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, to fakt? :slight_smile: Mne sa take este nestalo...ktovie ci by ma muz zacal uetsovat ako maleho :grinning:
3. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem janka, mala dost plakala, tak nie vsetky vysli dobre, ale par sa ich naslo :slight_smile:
3. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam casto nocne mory :angry:
konecne som doupratovala :grinning: :grinning: :grinning: a asi odpadnem od vycerpania teraz :sweat_smile:
3. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

my sme chorí :frowning2: ..maťko má horúčku od noci stále 38...netuším, čo ho zdraplo :cry:
3. okt 2009 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati...my máme stretávku zo zš 21.10.- teším sa tiež :dizzy_face:
3. okt 2009 o 11:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco skoro sa vyzdravte :slight_smile:
tiny krasne forky, aj ja sa tesim, ked sa takto pojdeme fotit :slight_smile:
3. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco :frowning2: Skore uzdravenie.
JA som uz stihla malemu trepnut po zadku, lebo vcera mi hodil kvapky do nosa do kosa a to som ich hladala cely vecer a on si to poriesil, kedze kvapky do kosa neznasa a rano som ich mala na stoliku , tak ich zobral a povylievala to detailne, ze do kazdej izby troska. :angry: :angry: :angry:
Potriedila som veci maleho a tolko toho ma. Je na tom lepsie ako Alzbeta so satnikom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bzuco skoré uzdravenie

martinaj ja mám ešte len časť upratovania za sebou samozrejme tú menšiu :grinning: :grinning: :grinning: ale vážne sa do toho idem pustiť lebo to je už hrúza sa na to pozerať
3. okt 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze kvapky do kosa neznasa :grinning: :grinning: :grinning: . Uz pisem blboviny :grinning:
3. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka...pochopili sme :grinning: :grinning: :grinning:

ja nejdem malému zohnať oteplovačky a také hrubé lyžiarske rukavice :unamused: (teda sú, ale nie v takej farbe, ako potrebujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...inak už máme všetko na zimu :wink:
3. okt 2009 o 11:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda bzuco ty si v riadnom predstihu ja som ešte nestihla ani na jeseň také zateplené nohavice pozháňať pre Sendy nie to ešte zima :grinning: ale už by sa asi patrilo :grinning:

juj už mám hotovú kúpelňu, wc, kuchyňu len ešte všetko pozametať a zmyť ale už mám dosť a aj obed by bodlo variť už aj keď je to rýchlovka no patrilo by sa už začať :slight_smile:
3. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučko Maťkovi posielame cmuk na uzdravenie :wink: a si šikulka, že si pokúpila už...ja som doobeda akurát skriňu vypratala a vytriedila mu veci ...bude u nás jarmok, tak možno aj tam niečo pokúpime :slight_smile:

jani, tebe sa to tak už blíži, však už len mesiac a kúsok a už nebudeš kinderko :wink:

abetka... :grinning: :grinning: :grinning: náš robí to isté...včera som hľadala jeho fľašu s čajom....a bola v koši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
ja varim dnes oooobrovsky hrnec kapustnice , kto chce moze dojst :wink:
dievcata uz popratali , este musim kolacik volajaky upiect bo zajtra dojde svokra so svagrinou gratulovat miske :slight_smile:
3. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved popíšte čo potrebujeme....vyňuchám na MMB :wink:
3. okt 2009 o 12:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapustnica mnam
bzuco nasi uz maju vsetko, ale Alzbetke by som rada ciapku so salom na zimu. Sice ma nejake, ale bojim , aby jej to nebolo male, tak ak nieco uvidis :wink:
3. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a veľkosť? :wink: 122?
3. okt 2009 o 12:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2009 o 12:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
telinka :dizzy_face: ja si prosím za tenierik :grinning:
3. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2009 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2009 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučko ja tam akurát tiež snorím...pár kúskov už aj mám vykukaných, ale stále váham či to kúpiť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pozerám hlavne vetrovky a overaly
3. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a barborka ma aku velkost. JA neviem ci 122 alebo 128 :confused:
3. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6634883

boba nosí aj 122 čiapky....daj si pomerať výšku a max. obvod...ja to tak robím
3. okt 2009 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka...ak ti môžem poradiť kúp...lebo zákon schválnosti - ked budeš chcieť, už bude popreberané
3. okt 2009 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok