• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
no dúfam že nie, musím na ňu dohliadnuť, lebo zistila že sa dá kresliť aj na stenu :angry: , toto mi malý vôbec nerobil, ona je ako čert :grinning:
6. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi ja tiež hovorím, že toto ja si u Mareka nepamätám. Lukáš mi vylezie aj na luster kebyže vedel ako...MArek bol kludnejší. A hračky? To iba na to aby rozhádzal. Všetko je na 5 minút. Teraz sa trošku začína hrať s autíčkami. Dá na kreslo a pustí to dole a dramaticky pri tom kričíííííí. :grinning:
No a farbičky a ceruzky ja mám z jeho dosahu. On totižto vyjedá tuhy. Okusuje a mňamká.... :angry:
6. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no u nás farbičky ešte nejako nefičia takže zatiaľ steny nie sú ohrozené :grinning:
6. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani to máš dobré a myslím že u Sendy ani nehrozí
6. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čo ty vieš na blbiny je ona expert aj keď niekedy oneskorene ale vie vystrájať a najlepšie tak aby ju nikto nevidel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veď si videla ako na teba gúľala očami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tichá voda? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No s tým gúľaním je fakt špicová :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: a kde ste kto???..ja žehlím a zohrievam sa pri žehličke..
6. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to si tu píšeme iba mi košičanky :astonished:
6. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hurááááááááá Boc tak ako sa máte?
6. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne je dajaká kosa, no žehliť sa mi dnes nechce, tak asi sa pôjdem zohriať do vane
6. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi to je ťažké zohrievať sa sama, nie? :wink:

Boc a to v Martine ešte nebolo chladno? JA som minulý týždeň v ponožkách aj spala, čo taká kosa mi bola. :fearful:
6. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale veď už kúria aspoň teda u nás no aspoň včera to tak bolo dnes som už všetko zrušila nám je teplo

no ajula asi tak nejako ona sa len zdá aká je nevinná

boc a nechce sa ti prísť požehliť aj ku nám ja sa k tomu nejako neviem dokopať až sa tomu sama čudujem lebo ináč žehlím celkom rada ale v poslednej dobe tá lenivosť nejako vyhráva asi jesenná depka :slight_smile:
6. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no nám už kúria....
:slight_smile:
ale teraz ma vymenil manžel..v žehlení....povedal, že aj on sa chce zohriať,...tak sa tu šúľam
6. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kúria aj tu, ale ešte minulý týždeň bola kosaaaaaaaa. Hlavne k večeru.

Boc to máš dobre. Aspoň na niečozima je dobrá, nie? Aj manžel požehlí :sweat_smile:
6. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: boc tak sa zastavte obaja ale mám len jednu žehličku no žehlenia aj pre troch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa majte. Idem s Marekom do spania. Musím ho vyduriť od telky. Americký drak ide, tak čumí do bedne. :rolling_eyes:
Dobrú noc :wink:
6. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: janííííííííííí, už idem...
6. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nás ešte nekúrili :angry:
mne je tu tiež kosa
6. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: anna šak máš doma manželíka...požehlite spoločne...xixixixixi :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som už zohriata z fajne teplej vane, tak sa idem šuchnúť pod perinku, pa zajtra
6. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boc super tešííííííím sa aspoň pokecáme :grinning: :grinning: aj nejaké vínečko sa nájde

anina ty sa sťažuješ na zimu? teda to by som pochopila keby ste boli doma samé :grinning:
6. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja som tu uz podriemkavala na gauci , ked ma prebrala SMSka....napisem vam obsah....jednoznacne pisatel je zahorak......"milacku prepac ale nejde net. heh dnes bola sranda :wink: a strasne moc ta lubim a sem strasne rad ze sem s tebu uz 2 mesiace.cmuk"tak teraz nemvim ci mu mam napisat ze cmuka na spatnem cisle , alebo ne??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: xixixi, teli to je zlatéééééééé
6. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=396340
toto je nejaka srandistka...si mysli ze jej niekto tolko da za stary kocik po 2 detoch :sweat_smile:
6. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teli dobréééééé
no ja by som asi odpísala že sa trošku sekol v číslach nech potom nie je zaľúbenec sklamaný :slight_smile:
6. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
telinka nádej umiera posledná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no idem ja do hajan majte sa a dobrú noc :grinning:
6. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teli :grinning: asi by som mu odpisala nech sa pride pozriet na moje 3 deti, ze sa velmi tesim :grinning:
6. okt 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
vcera to tu nejak viazlo :angry: uz 2 dni sa snazime chodit von bez plienok... 1.den si 2x cvrkla a vcera sme boli dlhsie v obchode, tak sa komplet pocikala :angry: neviem ako to zvladneme, doma nemame najmensi problem a takto mimo je to otras...
dnes idem poobede na morfologicky UTZ, tak snad sa dozvieme co to cakame :slight_smile: a ze je OK :dizzy_face:
7. okt 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok