• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
Dobré ránko
no martinaj tak ten problém riešim aj ja a ešte aj návštevy je mi to také divné chodiť na návštevu s nočníkom ale nám sa v poslednej dobe nedarí ano doma cikať normálne do nočníka
a tešíme sa na správy že čo to bude

včera sme sa tu bavili o kreslení tak Sendy začalo baviť kresliť na stôl nie na papier tak asi tak dopadnúaj naše steny :slight_smile:

no dnešné počasie je u nás otrasné a to potrebujem vybavovať úrad a škôlku a ešte potom aj na poradňu ísť :unamused:
7. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

u nás tiež po daždi... :rolling_eyes:
a kreslenie - pastelkami sa mu nepáči...len fixami aĺebo perom...no a frčia u nás pečiatky :wink:
7. okt 2009 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu tiez prsalo, ale asi nad ranom..... verca kresli po stole a na papier :slight_smile: ale na steny zatial nastastie nie :grinning:
7. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak toto počasie ja fakt nemusím, ešte že som včera vybavila veci čo som chcela, dnes prídu novomanželia na návštevu, moja mamina s manželom, sa na nich už veeeeeeeeeeľmi teším, trochu pokeckáme s maminou, lebo poslednú dobu pred a po svadbe nebol čas, mala frmol
Teli tá sms bola suprováááááááá
Jani no nezávidím ti v takom nečase vybavovať veci :unamused:
Martinaj tak potom daj vedieť čo to bude, ja typujem na dievča
A net mi zase štrajkuje aj telka :angry:
7. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj no my ame komplet steny uz "popisane" este ked si nevsimneme ze ho aj vyhresime, tak sa nam sam pochvali ze ako pisal a furt by cital ... este ze su tie steny aj tak spinave neni nam aspon luto ze su v takom stave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvi ani mňa by to tak nevytáčalo keby to nebolo toho roku maľované
7. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi to verim, mne by to tiez asi trosku nahnevalo v tvojom pripade bratranec radil malovat ich umyvatelnou farbou ze oni maju aspon do vysky maleho cloveka
7. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Tak to kreslenie ani nekomentujem. Vcera dostal po zadku, lebo mi popisal zlty koberec ciernou fixou a zltu sedacku cervenou. Mna skoro slahlo :angry:
7. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuhaa abet aj to prezil? :wink: aj sa ti da dat dolu z toho?
7. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
baby tak idem si tipovat?
Mata podla mna chlapcek :slight_smile:
7. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaa jelikoz sa mi velice v tipovani "dari" tak ja to svoje . ze dievcatko alebo chlapcek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
úrad vybavený a aj škôlka tak od septembra máme doma veľkú škôlkarku neuveriteľné ako to letí som normálne zaskočená že len nedávno sa narodila a už vybavujeme papiere do škôlky :slight_smile:
simi nie je to taký problém obehať autom horšie je že som chcela aby aj Sendy bola trošku vonku no v tomto počasí ďakujem pekne

ja tipujem dievčatko

juj žienky poradte nejaký rýchly obed ja už fakt nemám fantáziu
7. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som taka zvedava, ze sa mi to vlecie kym pojdem :grinning: radsej by som dievca, ale uz mi to zacina byt trochu jedno :slight_smile: aj ked mam plne skrine babskych veci :grinning:
7. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinaj a na ktorú tam idete
7. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti a keedy ides?
7. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mame spolocne myslienky
7. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az na 15.00 :angry: dovtedy ma slahne :rolling_eyes:
7. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fu ha tak to mám aj ja poradňu skôr no nič musíš vydržať :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a ty sa ako citis? :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti a kedy budes na konikovi ? nech sa to aj babky tipovacky dozvedia ako sa im darilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kedy ako ale pravdu povediac už mi je riadne ťažko bruško dosť veľké ledva sa viem zohnúť a podobne ale už nejako dobojujeme ináč pohodička :slight_smile: no teraz mi už veľa pomáhajú naši chodia častejšie aby sa hrali s malou a aj vonku a tak nech sa ja nemusím namáhať
7. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak budem vediet, tak vecer urcite pridem :slight_smile: teda aj ked vediet nebudem, tak to pridem oznamit :grinning:
7. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdraviiiim vas......u nas je naaadherne slnecne , teplucko...26stupnov v tieni a cely dom mi smrdi od cesnakovych trojuholnikov co sa prave dopiekli :sweat_smile:
7. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj u nás je vonku ako v lete :slight_smile:
a ja tipujem chlapca :wink:
7. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su ake trojuholniky teli? sak tipy daj ja lubim take pecivkate vselico
7. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja supem zemiaky na sulance prip. paholkov ako sa u nas hovori
7. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne kysnute cesto slane , potom natries....herou rozmiesanou so solou a cesnakom , zvinies ako zavim , nakrajas na trojuholniky , potries vajcom posypes rascou a upecies.....ja to robim k sosovicovej polievke
7. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake je tvoje normalne kysnute? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no 1/2kg muky hladkej,1vajce,sol,1/2dl oleja,drozdie , trocha cukru , mlieko podla potreby a ten cesnakovy krem....1/2hery aj 8-10 strucikov cesnaku , sol
ale ked je vas doma viac treba urobit aspon z 1,5 davky lebo je to straaasne dobre aj len tak s pivkom :wink:
7. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok