Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
13. nov 2009

no Boc tak to by ma určite porazilo, ja niekedy mám dosť moje dve, ale to asi preto že som s nimi neustále a nemám sa kedy od nich odventilovať 😝

abetka
13. nov 2009

boc- to si malaa ako v MC 😉
nam dnes hapruje net, ide ma slahnut.

lenka85
13. nov 2009

boc takze zajtra upratujes🙂))

simka9122008
13. nov 2009

tak bola u mňa suseda, tak sme sa navzájom vykecali, posťažovali, doniesla vínko, tak ma tá depka trochu prešla 😀 😀 😀

janka1874
autor
13. nov 2009

tak snáď už obe deti budú konečne spať a ja sa o chvíľu plánujem pridať ku nim
Viki si totiž spala celé poobede od 15-tej až do 19-tej tak sme tu mali trošku rušno teraz 😀 😀 😀 a prd už plače ma porazí dnes asi bude rušná noc

simka9122008
13. nov 2009

Jani, držím palce nech to nie je až také rušné

simka9122008
13. nov 2009

Kočky, mne už 5 deň mešká mrcha, no keby tu bol drahý, tak by možno bol dôvod, ale takto? 😲

abetka
13. nov 2009

simka ja som dnes dostala

simka9122008
13. nov 2009

Už tu nikto nie je? 😲

ajula25
13. nov 2009

ahojte.
Jani super že ste boli trocha vonku.
Simi tak vidíš 😉 mysli pozitívne, aj keď na všetko sama a myslieť pozitívne je ťažké.
Boc 7 detí? však to je už Materská škola. Síce taká menšia, ale je.

bocmanka
14. nov 2009

🙂 no dobré sobotné ránko dievčatá...
😒 my tu máme hmlu, žeby sa dala krájať..
večer som sa tu už nedostala, piatok trinásteho sme zavŕšili ...romy si ešte pred kúpaním /poskakovala ako zajačik a spadla../ rozťala spodnú peričku, to bolo plaču a krvi, ocko ešte nebol doma...
ale našťastie som jej držala studený a mokrý uterák na pere a sa jej to zavrelo, aj keď keď šla spinkať,mala ju opuchnutúúú až strach..
teli čo si nakúpila v rakúsku????????,
😉
dávajte bacha na tie nákupné centrá a uzavreté priestory kvôli chrípke...
a aadulka....samkovi posielame samú pozitívnu energiu, prebrali po nás štafetu, samuľko je v nemocnici, s chrípkou..
😒 😒 😒
fakt ju netreba podceňovať.....aadulka držte saaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a nech ste čím skôr doma...

janka1874
autor
14. nov 2009

no noc bola náročná slečna si dobre pospala na čerstvom vzduchu a v noci do 23.50 vystrájala už som si aj ja s ňou porevala lebo som nechápala prečo stále plače čo jej je na porazenie a potom hore každé 3 hodiny ja teda fakt neviem ako budem takto fungovať lebo o 6.09 už vstala aj Sendy a aj keď sa Stano snažil ju odpútať nech ešte chvíľu môžem spať ale nedalo sa a zas som na ne dnes sama ma porazí z takého života keď sa človek musí len za tými euráčmi naháňať a čo z toho poplatíš šeky a nič ti neostane na porazenie

simi to možno aj preto lebo si chorá a možno si aj niekde prechladla na ženské veci

bocmanka
14. nov 2009

😵 jani vydrž, ja som takto fungovala celú zimu, marko sa narodil v januári a matej mal v decembri 2 roky..
bolo to ťažké, ja každému hovorím, že deti s rozdielom 1-2 roky je úžasná vec...ale prvý rok je náročný..
šak zavolaj vašim, možno dôjdu na pomoc...naši takto fungovali tiež..

náš ocko vstal už o piatej a už je na ceste dolu z Martinských holí...tiež došiel večer o 22h z blavy a šiel si vyvetrať hlavu, ešteže som stihla po návšteve upratať..

idem kuk na dnešné akcie, čo budeme s deťmi robiť...vyzerá, že fakt pršať nebude

janka1874
autor
14. nov 2009

fu ha aadula držte sa až teraz som si to prečítala skoré uzdravenie Samkovi

boc veľmi si ma nepotešila ale čo už narobím nejako to musíme vydržať toto bude fakt zaujímavý rok skončím ako kulturistka po tom vláčení sa po schodoch a ešte k tomu statočne nevyspatá to zjavne zostarnem na výzor o 10rokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
14. nov 2009

😵 jani, budeš vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým

a asi ťa nepoteším ,asi už nedospíš...to sa nedá 😀

a s týmti schodami je to cool, my sme mali výťah, ale zato romy som uspávala pri otvorenom balkóne večer v kombinéze, lebo zaspávala až po polnoci prvé 4 mesiace a furt plakala...potom to prešlo a teraz ako ju nekojím spí celú noc..

bocmanka
14. nov 2009

😵 😵 a jani teš sa z bambuliek

peťo keď večer došiel domov z ba, bol smutný...

jeho kolegyňa porodila dievčatko, všetko bezproblémové, tehotenstvo aj pôrod a dievčatko prišlo na svet malinké a s toľkými genetickými vadami, že jej zastavili laktáciu a poslali domov a má byť pripravená na to najhoršie...je to nespravodlivé... ☹ ☹ ☹

janka1874
autor
14. nov 2009

bože boc to je strašné

a ja sa teším niekedy až veľmi mňa len to plakanie privádza do zúfalstva že neviem prečo toľko plače pri Sendy som také nepoznala tak sa stresujem že čo to chce byť ale ináč sa nevieme vynatešiť z tých babuliek našich aj s tatikom a moji rodičia sú neskutoční pomocnici len už aj oni majú za posledné týždne dosť tak sa snažím trošku to prevziať na seba nech si oddýchnu aj oni lebo posledné týždne sme tam boli každý deň a pomáhali so Sendy lebo ja s tým bruškom som už moc nevládala potom som chodilu tu ku nám ale moja mamina ešte pracuje a má dosť aj v práci koniec roka kadejaké uzávierky a kolegyňa vypísaná s deťmi na PN no radosť
ale zvládneme hlavne nech sme zdraví

to ja len tak sa tu prídem posťažovať a fungujeme ďalej 😀 😀 😀

janka1874
autor
14. nov 2009

boc veru budem vyzerať úplne perfektne zadara fitko mám na schodoch s dvomi deťmi 😀 😀 😀 😀 😀 ale hlavne nech je zábava 😀 😀 😀

simka9122008
14. nov 2009

fúha tu sa tak skoro rozbehla diskusia, mi sme nedávno vstali

simka9122008
14. nov 2009

Bože Boc to je strašné s tým novorodeniatkom
A čo Aadulin Samko je v nemocnici? 😲
Jani, verím ti že to máš ťažké, aj ja mávam blbé dni ako napríklad ten včerajší, ale už to prešlo, vykecala som sa, vyplakala, zapila pohárom červeného a vyspala som sa z toho 😀 😀 😀
Teraz ma najviac trápi že od kedy mi je malá chorá, tak mi skoro nič neje, už aj na tváričke vidno že pochudla, chúďatko moje, čo jej mám dať, aby som do nej niečo dostala?

janka1874
autor
14. nov 2009

simka ona si to potom dobehne neboj ber to tak že aj ty keď si chorá tak ti nechutí papať tak asi do nej ťažko niečo dostaneš
každá z nás má niekedy blbý deň ale faktom je klobúk dole pred maminami čo sú samé na viac ako jedno dieťa iná fuška to je

simka9122008
14. nov 2009

No to ti poviem Jani, ja som sa už nemohla pozerať na ten bordel, tak som poskladala postele, povysávala, pozametala, a ani som si neuvedomila že nie som ešte celkom fit, normálne som to nevládala, som ešte predsa po chorobe slabá a ja ťava sprostá chcem všetko urobiť naraz 😠

martinaj
14. nov 2009

ahojte, tak ja mam nakupene, upratane, idem robit 1.x marlenku, ideme na oslavu vecer 🙂 tak si pozurujem 😀

simka9122008
14. nov 2009

Mati, uži si to, u nás sa to už dáva do starých koľají, v podstate sa už všetci cítime oveľa lepšie, len trochu kašleme, no to už sú dozvuky, celej choroby, len teraz bojujeme s malou v jedení 😒 , aj keď po trošku, ale predsa
Ja som si nedala pokoj a pokračovala som v prataní, idem si dať pauzu a najesť sa
Malá už spí konečne vo svojej postieľke

bocmanka
14. nov 2009

😵 martinaj šimon je krááásne meno, známy ho majú a volajú ho pekne šimon, šimonko, a aj šimi je chutné..
tak hoď recept na marlenku..
my sme boli doobeda von, teraz až obedujeme, každý čosi iné.. 😀 😀 😀 , malá spí a keď sa zobudí, pôjdeme odvoliť a ešte dáme dajakú prechádzočku.. 😵

tinyleaf
14. nov 2009

caute maminy 🙂 Dnes doobeda som nevarila mali sme odvcera, tak sme boli v nakupnom centre. Boc by ma teraz urcite vyhresila 😀 😀 Ale my sme boli vsetci chori cely tyzden, uz to trochu prechadza, len deti este trochu soplia. Takze dufam ze tak skoro zase nic nechytime. Maly sa tam s ocinom hral a ja som bola v knihkupectve minut poukazky, co muz dostal pre maleho k narodeninam. To maju ako zamestnanecky bonus, aspon nieco v tejto dobe. Boli sme pozriet aj v nabytku, chceme pre matka kupit postel, ale nic vhodne sme nenasli. Teraz cela rodinka spi, len ja tu konikujem 🙂

luculka
14. nov 2009

cafte tak vcera sme mali piatok 13teho,,,,,,malá sa vecer celá dovracla,,,ja som mala toho plnu podprdu 😝 😝

nezisla hajat sa pocikala tak som ju nechcela na ruky...hrozne plakala,,,nervacila,,,,,tak asi z toho lebo hned nato mala plnú flasu mlieka,,,a potom plakala ze ju boli brusko,,,tak som ju zdvihla,,,a uz to bolo 😝 🙄

ale uz v pohode tak asi z toho placu,,,KLOP klop

inak vcera sme si kupili vianocný darcek,,,,notebook,,, 🙂 akurat ho testujem,

janka1874
autor
14. nov 2009

no tak u nás sa spalo od Sendy od 11-tej a my s malou od 13-tej do 14-tej teda najmenšia ešte spí a to sme mali v pláne ísť von no neviem neviem čakáme tatika ten síce tvrdí že vonku je príjemne
asi to budem musieť zmeniť a von sa bude chodiť doobedu to bude asi najlepšie riešenie teraz v zime lebo takto poobede mám už teraz pocit že je večer taká nejaká tma tu je

čo je to marlenka?

janka1874
autor
14. nov 2009

už som si to našla aj som si myslela že je to niečo také ale ja nie som odborník na pečernie

martinaj
14. nov 2009

inak som zabudla podotknut, mala ide prvy krat spat k mojim rodicom 😀 snad to navzajom preziju 😀