Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ivana26
18. nov 2009

jasne silvi 😀 😀 😀 ale sa mi naozaj zda vela dat 50 euro za postovne za 4 knihy.

zrzulka
18. nov 2009

...o postovnom ani nepiste sme objednavali nieco z ciech. ta vec stala nejakych 150czk a postovne 300czk takze super... my z anglicka posielame po kamionistoch vyjde to podstatne menej ako by to malo ist postou... len neviem ci to funguje aj z madarska....

Jani aj Michaela je teraz taka "ockova" ked je ocko na obzore tak vsetci naokolo su vzduch.... snad je to len take obdobie lebo ocko i ked si tych par minut slavy uziva zacina byt z toho unaveny🙂))))))))))))))Ja zase trosku oddychujem lebo ona je neustale v pohybe na 5 sekund sa nezastavi.....

zrzulka
18. nov 2009

mala som inak super typ na darcek pre deti ale mi to uplne vyfucalo z hlavy.... ja uz darceky neriesim. na kazdy sviatok dostane jednu vec a vybavene.... ked ona este aj tak nechape ze tu vec dostane preto ze ma narodky ci su Vianoce. My jej kupime mnohokrat len tak nieco co nas oslovi... Aj teraz dostala laptop (akoze k narodeninam) tak sa z neho vytesuje. Ani by som neverila ze ju to zaujme...

simka9122008
18. nov 2009

Centi, jasné zvyknem ju dávať doma bez plienky, no ani toho nám nechce sadnúť na nočník a furt to skončí na koberci 😠
Ten záchod som neskúšala, no ona celkovo do záchodu ani nevojde a uteká keď sa spláchne, neviem čoho sa bojká, tak to odúčanie bude ťažký oriešok, no jasné že ju nenútim, ešte je ďaleko do septembra, tak dovtedy snáď maximálne cez leto sa vonku naučí

ivana26
18. nov 2009

zrzul, nie si sama, aj adam, ked zbada otca tak to len "apaaaaaa" a ja som vzduch 😀

abbi
18. nov 2009

jeeeej zrzul velmi sa tesim a gratulujem k babatku 😵 😵 😵 😵 😵 uzasne. Velmi sa tesim.

Teli veru na druhe dieta je tu vela adeptov ale na 4 🤐 🤐 nie nie... aspon dufam 😅 😅

luculka
18. nov 2009

ja som si objednala 16GB,,,USB kluc z Ebay,,,z irska,,,kluc stál 1,90 eur,,,a postovne 10 eur 😀 😀

no ale stale sa to oplatilo tu taký stoji od 40,,,hore 😉

glorita
18. nov 2009

zrzulka tak este raz verejne graukujemmmm 😵 😵 😵 nech sa babetku aj Tebe dari a vydrzite pekne do terminu. 🙂

simka9122008
18. nov 2009

Haloooooooooooooo kočky, kde ste, mne ešte malá nespí 😠

centik
18. nov 2009

ani moja este nespi 😀

simka9122008
18. nov 2009

No super, ja neviem čo to poslednú dobu má za fanty nespať 😠

janka1874
autor
18. nov 2009

tak tu sa už hodinku aj niečo spí ja som si dala sprchu a teraz uvažujem či sa mi oplatí ísť spať 🙂 ale asi ani nie kedže mladšia bude určite vstávať okolo 22-23.00 no uvidím ako dlho vydržím

simka9122008
18. nov 2009

tak to už asi radšej Jani vydrž a potom zaľahneš aj s maličkou

janka1874
autor
18. nov 2009

no asi tak no uvidím lebo ja by som už aj spala 😀 😀 😀 no dnes som toho stihla až nad limit super zajtra vegetím a keď sa bude dať tak spím s edťmi cez deň uvidíme 😀 😀 😀

simka9122008
18. nov 2009

no už by sa aj patrilo aby si si s nimi tiež cez deň schrupla, nech naberieš energiu

janka1874
autor
18. nov 2009

veru stále niečo robím ako šibnutá ako keby robota nepočkala 😀 😀 😀 ale dnes tu bola sesterka tak to tu bolo potrebné trošku dať do poriadku ale kuchyňa je ako po výbuchu zas

simka9122008
18. nov 2009

No už sa musíme aj mi niekedy stretnúť, aj keď na doobedňajšiu prechádzku s kočkami

centik
18. nov 2009

jani ako ste to vyriesili so spanim? mate dve postielky alebo sendy spi s vami? ci ma postel?

janka1874
autor
18. nov 2009

centik máme dve postieľky aj keď tá čo sme kúpili Sendy sa dá časom prerobiť na posteľ

luculka
18. nov 2009

tak u nas sa predchvilou zaspalo,,,, 😝 😝 a stiahla kasu a dve flase vody,,,, 😠 😠 to je des,,,,potom ju musim v noci prebalovat ako male babo,,,,inak je ráno totálne precurana 😖 😖

simka9122008
18. nov 2009

Luci, ja som takto v noci musela malú prebaľovať keď bola chorá, lebo aj v noci popíjala čajík
No rozhodla som sa že sa ide spať, šupnem ju do postieľky, tak dúfam že slečna zaspí, nejaká je plná energie 😠

janka1874
autor
18. nov 2009

fu ha o tomto čase si ani neviem predstaviť že by ešte Sendy bola hore

bzuco
18. nov 2009

ahojte

zrzulka...jeeeej 😵 😵 😵 😵 ...blahoželám k miminku 😵 😵

simka9122008
19. nov 2009

Dobré ránko, tak dnes som tu prvá 😲

simka9122008
19. nov 2009

idem niečo navariť, asi vyskúšam nejakú syrovú polievku na skúšku, už mi dochádza fantázia, čo variť 😒

janka1874
autor
19. nov 2009

Ahojte
tak noc sme mali total úžasnú len 2 krát bola hore za to od rána len reve totiž slečinka sa nám rozmaznáva len na rukách by sa vláčila a to sa fakt nedá lebo potom ani na wc neviem ísť a to nehovorím o iných veciach mám už fakt dosť od rána už ma hlava bolí pomoooooc a samozrejme Sendy to využíva na debiliny

silvika
19. nov 2009

no janka ono pri tych plackavych detoch to tak je, nas tiez musel byt na rukach inac plakal a nedal sa vyplakat ako vravia "mudre" knihy lebo to sa potom tak zaplakal ze som ho este polhodinu tisila uz aj ked bol na rukach

silvika
19. nov 2009

a hlava boli aj mna od vcera vzdy rano ... to mavam v zime ked je slnecne pekne pocasie tak mne na to takto lebena reaguje - cudne

janka1874
autor
19. nov 2009

silvika to máš dobré mňa tiež totiž bolí hlava už od včera a jediné čo pomáha je slnko lenže tu v Ke sa už dávno poriadne neukázalo tu je v poslednej dobe len hmla a dážď na porazenie

anina1
19. nov 2009

dobré ránko, u nás bolo včera ako na jar a aj dnes to tak vyzerá 🙂
Alžbetke všetko najlepšie k meninkám prajeme 😵