• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
ahojte :slight_smile: my ideme zdobit stromcek az vecer, ked mala zaspi, aj tak je muz este do vecera v robote :slight_smile: a s vianocnym menu si nerobim starost, ideme k mojim rodicom, tam sa zbehneme cela rodina :grinning: a bude sranda :grinning:
mala bude jest asi vsetko, az na salat, ten bude pre nu bez majonezy :wink:
23. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o pol hodku pride muzik z prace a bude s nami 2 tyzdne vkuse :dizzy_face: tak sa uz tesim :slight_smile:
23. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no u nás je fakt vianočná pohoda ja som od rána nezastala mi dookola prala pračka a vešať a podobne pomedzi to som žehlila a Stano je už totla nervný zo Sendy v poslednej dobe je nejaká zlá tak si to viete predstaviť a do toho všetkého pravidelne plače Viky no fakt pohoda akú si len vieme na vianoce predstaviť a mňa už z toho všetkého chytá depka ako to plánujeme zajtra zvládnuť
23. dec 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani neboj, zvladnete :slight_smile: hlavne, ze budete spolu :slight_smile:
23. dec 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru tak Jani, nejako si to podelíte a zvládnete to, neboj sa, ja sa už tiež nestrsujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale jasné zvládneme len to chce pevné nervy čo už obaja moc nemáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani aj mne dnes dochádzali nervy, no drahý mal pri mne pevné nervy, tak sme to zvládli a povedala som si že si nenechám pokaziť vianoce :grinning:
23. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veď to je ten problém že za posledné dni už nemáme nervy na tie cirkusy čo tu Sendy stvára a to už keď moja mama povie že to je nenormálne čo robí tak to už je čo povedať
23. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zajtra ešte doobeda idem do roboty tak tu nebudem ...prajem všetkým krásne a pokojné Vianoce, Lukáškovi všetko naj k narodeninkám a Evičkám a Adamkovi k meninám :wink: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anina, a ako sa darí v práci? aj tebe pekné Vianoce :wink:
23. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anina akde máš vtedy malú?
23. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, dobre aadul :wink:
simka so Sašou alebo s mojou mamou bola :slight_smile:
23. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak to si šikulka že už takto zvládaš aj do robotky, mňa to čaká septembri
23. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak mi sme si urobili stedry rodinny den uz dnes. Lebo zajtra cestujeme k nasim a potom sem k nam muzova rodina a my mame radi ked sme sami :wink: tak som kapustnicu uvarila uz dnes, snazila som sa urobit steak ale nepodaril sa nam :slight_smile: ryba bude az zajtra u nasich. Ale niektore darceky sme uz detom dali :slight_smile: nechcela som, aby si lego rozoberali u nasich, lebo urcite kopec postracaju. tak este aj teraz stavaju dolu vo svojej izbe :slight_smile:
tak zajtra vyrazame. Prajem vam vsetkym krasne a pozehnane vianoce, extra davku lasky a pokoja :slight_smile:
KRASNE VIANOCE :slight_smile:
23. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
abbi podobne aj Vám krásne vianoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja som zas neni taká šikovná simka, ja len na 4 hodiny denne ale bude to zaberák nastúpiť normálne do roboty zase, obdivujem aadulku :slight_smile:
23. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky a kotata :slight_smile:

tak si to zajtra vseky uzite so svojimi blizkymi najlepsie ako sa daaaaa :wink:
23. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

Prajem Všetkým krásne Vianoce, prežité v pokoji v kruhu svojich najmilších :slight_smile:

anina niet čo obdivovať, som vyžmýkaná psychicky aj fyzicky, ale musíme vydržať keď treba :sweat_smile:
24. dec 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym vam prajeme krasne sviatky v kruhu rodiny :slight_smile:
24. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiez sa pripajeme a prajeme kazdemu nech ma pod stromcekom to po com tuzi a hlavne zdravu rodinku :wink:
24. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak aj mi vám prajeme, príjemné prežitie vianočných sviatkov, plné pohody a zdravia, užite si ich v kruhu rodiny a najbližších a detičkám veľa krásnych darčekov
Nám sa už kapustnica varí, šalát hotový, už iba obaliť rybky a mäsko, dnes je celkom pohodový deň
24. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajeme všetkým,,,krááásne,,,pohodove sviatky,,,a hlavne si dnes užie tie iskričky v očkách našich drobcov,,,pri stromceku,,,, :slight_smile: :slight_smile: Sťastné a Veselé
24. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj a aby som nezabudla, tak všetko naj dnešnému vianočno narodeninovému oslávencovi lukymu, dnes má výnimočný deň, tak mu prajeme veľa zdravíčka a nech rastie rodičom do krásy a pre radosť
No a dnešným meninovým takisto všetko naj Evám a Adamkom
24. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lukáškovi všetko najlepšie k dvom rôčkom prajeme a Evičkám a Adamkom tiež :dizzy_face:
24. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte
tak začnem po poriadku kapustnica sa varí (aj keď jesť ju ja asi nebudem :cry: ) rybka sa rozmrazuje aj mäsko (akosi sme to zabudli včera vybrať :grinning: ) ale šaláty hotové (aspoň niečo) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

oslávencom všeeeeetko naj naj naj Lukymu k 2 narodeninám hlavne zdravíčko a šťastíčko

no a nakoniec
Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba: šťastie, láska, pokoj, neha, Ježiško ma rad aj Teba. Každú slzu kvapôčku premení Ti na vločku. Veselé Vianoce!
24. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, poniektori by mali asi riadne nasnezene keby to bola pravda :confused:
24. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vám všetkým prajem požehnané sviatky, plné šťastia a rodinnej pohody a nech vám kosť v krku neostane :sweat_smile: ...detičkám veľa radosti z darčekov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lukáškovi krásne narodeniny a evkám a adamkom krísne meninky :slight_smile:
24. dec 2009 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Krasne vianoce vam vsetkym prajeme!!!

par foto nasej novej malej:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=480530
24. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liluska..no krásna...a aká vlasaňa :astonished: :astonished: :astonished:
24. dec 2009 o 15:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csikike u nás by potom asi boli metrové záveje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mňa ešte aj rozprávka rozplače no hormóny si robia so mnou svoje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

liluska krásna bambuľka :slight_smile:
24. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok