Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
24. dec 2009

ahojte kočky
ďakujem v mene LUkyho za blahoželania.
Evkám a Adamkovi všetko naj k meninkám.
Liliska krásna je Zuzanka. 🙂

Krásne sviatky plné pohody, lásky a radosti vám zo srdca prajem 😉

bzuco
24. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak konečne veget...akurát čakám, že pôjdem za hodinku na polnočnú a chce ísť aj B. tak som ju dala spať a potom ju zobudím, lebo do tej pol 2 kým omša skončí...to ´by mi tam zaspala 😅

bzuco
24. dec 2009

darčeky mali úspech...malý odignoroval všetky ostatné hračky 😅 , motorka bola top 😎 a potom ešte u našich malo úspech to "zatĺkatko"...ostatné hračky ani byť nemuseli 🤐
no a Barborka sa najviac potešila gitare..tak teraz ju už len v tom podporovať, nech sa jej nezunuje

luculka
24. dec 2009

cafte tak aj u nas uz je klud,,,my to mame troska take hektickejšie,,,k susedom,,k babke,,,k tete,,potom zase vsetci knám,,,mala isla spinkat o jedenástej 😅 nemohla sa odtrhnut od kuchynky 😀 😀

mala veeeelky uspech,,,vsetko ostatne odignorovala,,,stále nám len vyvára

zajtra este ,,,pride sem 12 lusdi na obed,,,, 🙂 🙂 takze zase bude veselo a hlucno 😀 😀

bocmanka
24. dec 2009

😵 peknú dobrú noc, dodatočne kráásne vianocky a adamkovi všetko naaaj k meninkám
my sme totálne vydochli, total únava...ja som teraz vstala 😀 😀
po večeri prišli naši a decká zaspali až okolo deviatej a my s nimi...
tak a už je 1.sviatok vianočný, užite si ho všetky v kruhu rodiny...

aadula
25. dec 2009

pekné sviatočné ránko prajem, ja som si večer ľahla so Samkom a zaspala som s ním 😅

U nás sa Samino najviac tešil papierom z darčekov 😀 , ale samozrejme autíčkam...dostal dve na diaľkové ..tie ho až tak nezaujímali, to sa skôr Paťka s nimi hrala..., ale také malé do ruky šikovné, s tými jazdil celý večer po stenách a nábytku 🙂 a Paťulin ježiško mu doniesol mobil a kľúče od auta 😀 , tak teraz tie kľúče pchá do dverí na wc..mu vysvetľujem, že to je od autíčka ...ale jemu sa páčia zjavne viac tam 😀 ..dostal aj gitaru od švagrinej ..a tá sa najviac páčila nášmu ocinovi ...takže deti sa vyhrali 😀 Paťka tá dostala viac menej kozmetiku a oblečenie...a od ocina naušnice 😕 normálne som ostala prekvapená 😉 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... zopár fotiek som pridala aj ja, ale nedarilo sa moc fotiť, Samko sa veľmi nechcel

aadula
25. dec 2009

bzučko, Barborke pristane gitara 🙂

simka9122008
25. dec 2009

Ahojte , tak aj u nás mali darčeky úspech, malý dostal skoro všetko čo písal ježiškovi, no najviac mala úspech futbalová hra a malej zase sa najviac páčil psík a poníky a najviac prekvapený boli všetci s kalendáru, už nám aj visí na stene, no ešte nie je koniec darčekom, lebo dnes ideme k našim a zajtra k mojej babke, tak si užite kaľudné sviatky, plné pokoja v kruhu rodiny
Aadula, Bzuco nádherné fotky
Ináč ja v poslednú dobu dsoť skoro odpadnem pri telke na gauči, som total unavená 😝

simka9122008
25. dec 2009

kľudné 😀

janka1874
autor
25. dec 2009

ahojte
tak aj u nás mali darčeky úspech a nemám pocit že by nejaký odignorovala hrá sa na striedačku so všetkými a ja sa tiež vytešujem s darčekov a tatik tiež tak je super že komplet rodinka spokojná a dnes pokračujeme ideme po babkách pre darčeky 😀
no a zajtra to zas bude pokračovať lebo to ešte príde bráško s rodinou pre darčeky a ešte aj Sendy má narodeniny tak bude zas rušno 😀 😀 😀

bocmanka
25. dec 2009

🙂 🙂 🙂
tak aj z martina bohovsky upršaný deň, tiež sme u našich a hádajte, čo chalanov zaujalo najviac?...sú práve so starkým v pivnoci, urobil tam poriadok, tak čosi majstrujú.. 😀 😀

romy tu dostala baby born bábiku a musela som volať s telinkou, lebo my neandrtálci ani neviem čo má robiť, ale manžel povedal, nech poviem teli, že keď sa baby born naje kapustnice a stlačíme jej koleno, tak bude prdieť...hehehehehe, že teli?????? 😀 😀 😀

ja som dostala oblečko na zajtrajšiu štefánsku párty , tak sa teším, že nemusím nič zháňať...

krááásne fotočky, čo som videla, simka, bzuco, aadula..., ja potom pridám na fb

bocmanka
25. dec 2009

🙂 v pivnici

telinka
25. dec 2009

zdraviiiiii vaaaas v tomto vianocnom case 🙂

ja cakam kedy sa peta s petom zobudia a padime ku svokre na obed a pre darceky 🙂 petula bola z kocika uplne nadsenaaaaaa , ani nic ine nepotrebovala 😀 sak kuknite ak chcete na fb...som tam dala aj ten moj darcek 😅

aadula
25. dec 2009

telinka, nááádhernááá linka 😵 😵 po takomto niečom túžim aj ja raz 🙂 a Peťulka je zlatá ..maminka malinká

luculka
25. dec 2009

teli kráááásna kuchyna,,,,, 🙂 🙂 🙂
a baby krááásne foto z vianoc,,,idem aj ja nase hodit,,,,,
dnes uz mame volno,,,,, 🙂 zajtra pokracujeme,,, 😀

janka1874
autor
25. dec 2009

ahojte
tak sme dovliekli ďalšiu obrovskú tašku darčekov pre Sendy a zajtra ďalšie darčeky pomooooooc nám je ten byt fakt malý 😀 😀 😀

simka9122008
25. dec 2009

Jani hovor mi niečo o tom, teraz sú u nás darčeky aj v obývačke aj v detskej 😝 a zajtra ideme ešte k mojej babke 😀

bocmanka
25. dec 2009

😵 😵 a to sú vianoce každý rok kočky...

ja to už vidím, že v dome nám bude naaaj, my máme kopu darčekov ale veľa praktických, zväčša na šport,...
ale romy je hotová z bábik, kočíka...dala som aj ja pár foto na fb, viac mi nejde pridať, stále ma vyhadzuje, tak možno zajtra..

janka1874
autor
25. dec 2009

šialenstvo keď to bude takto pokračovať o pár rokov otvoríme hračkárstvo 😀 😀 😀 😀

bzuco
25. dec 2009

ahojte

ja už preto rozpredávam hračky, s ktorými sa decká nehrajú...by nás už dávno vytlačili z bytu 😉

luculka
25. dec 2009

tak je to aj u nas,,,,preto doma dostala len kuhynu a prislusenstvo do nej,,,,lebo dalsie kvantum dostala po rodine,,,, 😀
ale vari o sto sest,,,sa tesim,,,ze konecne ju nieco zaujima,,,teda snad nie len na pár dni 😒

abbi
25. dec 2009

Ahojte tak ja som dnes ostala sama doma, natanko mal v noci horucku a soplikoval aj kaslal. Uz je ok ale svagrinky sa bali, aby im neochoreli deti a tak som musela ostat s Natkom sama doma ☹ ☹ velmi mi bolo smutno. Ale mali sme s Natankom pokojne poobedie 😉 tak sme si pozreli Janu Eyerovu.
Natanko dostal krasny pracovny stolik. uplne je z neho hotovy 🙂)) velmi sa mu paci a furt sa s nim hra. pridala som zopar fotiek na FB 😉
zajtra budeme doma tak sa tesim na hadam kludne rano 😵 😵

janka1874
autor
26. dec 2009

Ahojte
tak ja som mala úžasnú noc Viky išla spať okolo 23-tej a vstali sme až o 6.50 bez jedného zobudenia 😀 a aj to sa len napapala a spinká ďalej tak ja idem rýchlo popratať tatik so Sendy išli do obchodu dokúpiť maličkosti na jej dnešnú oslavu 🙂

janka1874
autor
26. dec 2009

jaaaaaj telinka skoro by som zas zabudla už dva dni sa chystám ti šte raz poďakovať za čiapočku kedže to bol vianočný darček je v nej neskutočne zlatáááááá potom po sviatkoch by som ťa zas otravovala ale chcela by som takú čiapočku aj pre Viky nemusí byť rovnakej farby ale ten strih je super

simka9122008
26. dec 2009

Ahojte
Jani všetko najlepšie Sendyke ku dnešným krásnym 2 rôčikom, prajeme veľa zdravíčka, nech vám rastie pre radosť a do krásy
No, mi posledný dobu od kedy je doma tatík máme veľmi blbé noci, malá cez deň vôbec nespí a večer kedy ako buď o 20.00 no najčastejšie až okolo 22.00 a ešte sa aj v noci budí, nechce potom byť v detskej, tak s ňou musím ísť do obývačky a tam sa tlačíme na gauči, no ráno som ako vybľutá, nevládzem fungovať 😝

bocmanka
26. dec 2009

🙂 🙂 sendyke všetko naaaj k dnešným 2 rôčkom...

tu konečne neprší, tak ideme zapáliť svičky našim najbližším..

bzuco
26. dec 2009

ahojte

myslíte, že môžem dať kapustnicu do mraziaka??? nejako veľa som jej na šterdý večer uvarila a zjedli sme minimálne, kedže stále sme niekde preč...takýmto tempom ju budemem jesť do silvestra 😅 ...je ju škoda vyhodiť, tak ak sa s ňou nič nestane, šupla by som ju do mraziaka

bzuco
26. dec 2009

sendy všeeeeeeeeeeeeeetko naj, naj, naj 😵

janka1874
autor
26. dec 2009

žienky ďakujeme za gratulácie

bzuco podľa mňa môžeš
ja keby som mala miesto tak to asi tiež urobím kedže ja ju jesť ani nemôžem a tie vône juj je to ťažké 🙂 ale čo neurobím pre malú no nie 🙂