Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
6. jan 2010

šak on vie čo robí, načo by si bral toľko voľna?kto by to s tebou vydržal?

martinaj
6. jan 2010

no a teraz bude najblizsie doma po porode, tak to dufam, ze aspon 2 tyzdne 😀 potom si to neviem s 2 drobcami predstavit, hlavne ked ma Verca teraz velmi divne obdobie zurivosti a hnevu 😠 tak snad ju to prejde, ked budeme mat doma zivu babiku 😀

centik
6. jan 2010

vidis anina, zeby to bolo tym? 😀

Mati neboj zladnete to 🙂

martinaj
6. jan 2010

no nejak urcite 🙂 prinajhorsom si zacnem castejsie farbit vlasy koli sedinam 😀 😀 😀

centik
6. jan 2010

mati ak budes mat nato vobec cas 😝 😀

martinaj
6. jan 2010

jaj to ma nenapadlo 🙄

centik
6. jan 2010

neber to tak tragicky, ludia ti budu na ulici hovorit ze nato ze si uz babka velmi dobre vyzeras 😀

centik
6. jan 2010

alebo mi posli na tyzden Vercu, pride Anina s claudiou, neboj ako ti ju prevychovame este len potom bude vymyslat 😀

martinaj
6. jan 2010

😀 aka odvaha Vercu na tyzden 😀

centik
6. jan 2010

no odvahu by si musela mat ty , coze ja 😀

martinaj
6. jan 2010

mozno budem v takom stave vycerpanosti na pokraji sialenstva, ze by som sa aj certovi krvou upisala 😀 😀 😀

martinaj
6. jan 2010

no dievky moje idem ja 🙂 poctivo sa ideme mojim rodicom nasackovat na obed 😀 😀 😀
zatial papa a pekny usnezeny den 😵

centik
6. jan 2010

tak dobru chut Mata a stastnu cestu 😅

lucia79
6. jan 2010

dnes sa ide po 125 rokoch do kinaaaa, niežeby by som nemala čo robiť, učenia vyše hlavy... 🙂

veva1
6. jan 2010
ajula25
6. jan 2010

ahojte
aj tu snežííííí. Celkom pekné. Môj malý dnes pre istotu vstal o 4.30 a piťo a piťo a piťo a potom asi ešte zadriemal, keď som mu nedovolila isť bon (von) z postielky. Ale teda o 6.30 už sa nedal prehovoriť. Vstal precikaný total....neviem či aj susedia nemali mokro doma 😀 ja neviem čo toto je. Marek mi to nerobil. Ten vypil fľašu mlieka, "ponechoval" mi a spal do rána. Lukáš kým zaspí tak snáď 4x má otočí kvôli pitiu, 2x kvôli záchodu a potom ešte mudruje a chce ísť bon a podobné somariny. Neviem si predstaviť, keď bude spávať v klasika posteli ako to bude.

centik
6. jan 2010

veva a ktory je tomik?

janka1874
autor
6. jan 2010

pozerám že ste sa činili v písaní tak to už asi nemám šancu prečítať ☹

veva1
6. jan 2010

tomo je ten v pancuskach asi najmensi

silvika
6. jan 2010

janka precitaj stoji to za namahu 😉 😀

silvika
6. jan 2010

veva ten pasikavy vsak? ja som uhadla nebolo to az take tazke, dve su tusim dievky, a dvojicky zostal tomik 😉

veva1
6. jan 2010

ano on 🙂

aadula
6. jan 2010

ahojte 🙂 u nás je tiež snehu..zatiaľ! boli sme sa aj posánkovať...pustila som malého dole kopcom..teda ledva sa pohli sánky a už letel dole hlavou do snehu...som ho rýchlo zvrtla a on mal otvorené ústa a v nich sneh..som sa začala smiať..a malý tiež..podarený bol..., ale teraz ako zaspával..tak to bolo cirkusu..neviem čo mu bolo, ale vrieskal statočne...

ajulka, aj Samko sa už asi tretiu noc úplne precikal. U nás je to tak, že cez deň ledva pije vodu a v noci by to chcel dohnať 😠

veva, zlatý je tomko

veva1
6. jan 2010

diky ale tu je lepsi
http://www.facebook.com/lucia.vankova?ref=mf#/v...

no keby sa tomo vysypal do snehu to by bol hisak. On je nejaka citlivka na vodu,blato sneh vonka. On neskoci skoro ani do mlaky

aadula
6. jan 2010

nášmu mláky nevadia 😅 , hrozne rád sa v ním zahrá..., aj keď som bola prekvapená, že aj v snehu dokonca chodil, lebo doma reval, že chce ísť kočíkom..horko ťažko som ho na sánky prehovorila a potom vonku sa mu sneh zapáčil a chodil v ňom..väčšie hrudky rozdupkával...a hral sa so snehom...len potom si dal dole rukavičky a zistil, že sneh je nejaký studený 😀 tak hupol späť na sánky

veva..asi to vedia pozrie len tí, čo sú priatelia 😉

veva1
6. jan 2010

a s pitim rovnako ibaze tomo nechce vodu ale cicat mna . A kedze ho uz nechcem v noci kojit,tak sme prevazne hore. A ako nahle ide cikat tak sa preberie a sme hore aj 2 hodky.

aadula
6. jan 2010

ešte sa kojíte? to si dobrá 🙂

veva1
6. jan 2010

aha ,tak potom vam prdosa nepredstavim 😀

veva1
6. jan 2010

no kojime,aj ked z mojej strany je to uz ako za trest,len neviem nejako vyliecit tohto mojho zavislaka. Som vcera videla ako mi normalne zo spanku zacal natahovat tricko a smatrat po cicikoch. 🤐

csikike
6. jan 2010

ahojte, tak ja som dnes skusala novy adrenalinovy sport 😀
bola som vonku s detmi od 8,30 do 10,30 mala v kociku a maly na sankach 😀 ludia na mna kukali ako keby som bola tazne zviera
tomi sa boji vseteho noveho, rano som otvorila okno a capla som mu ruku do snehu, kokso, to bolo revu, potom som zo snehu spravila gulu a hodila som mu ju, ze to je studena lopta, tak ju chvilku drzal a potom mi ju hodil spat, ze mokra 😀
bracho mu doniesol rano sanky (mame este jedny pozicane) ale tie nechce, on sa nechcel ani sankovat, len ked ich uvidel tak reval... a teraz ich nosil po byte a rumadzgal, ze von sankovat... a domov ani nechcel ist, ledva som ho vedela zosadit zo sanok 😔 kym sme prisli hore vytahom tak reval, ze on sa chce este sankovat, ze nechodme este domov 😖 a ked som sanky nechala pred bytom tak sme ich museli kazdu pol hodinu kontrolovat ci tam este su, teraz spi ale iba preto, lebo som mu povedala, ze ked sa zobudi tak pojdeme zase von... hm, skoda, ze mozno sa nebude na com sankovat, lebo sa to totalne rozpusta ☹ a zase zostane iba dzabanica