Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
30. jan 2010

ahojte
aj tu krásne sneží možno poobede na chvíľku pôjdeme sa posánkovať uvidíme kedy dorazí tatik išiel dnes niečo robiť a my zatiaľ vegetíme doma len neviem čo variť na porazenie 😀 😀 😀 a bolí ma hlava od rána

aadula
30. jan 2010

ahojte,

bzučko, malý bol aký zlatý 🙂 a Barborka pekná princezná 🙂

u nás tiež syipe..., nie som z toho až taká nadšená...tiež čaká už skôr tú jar

abbi
30. jan 2010

ani take osobne "sklamanie" je dobra vec, to vie motivovat.. horsie je, ked si rodicia myslia, ze to dieta ma na viac a ono povie, no a co 😖 Tobias je z matiky velmi dobry, len je lajdak a neviem ho naucit byt doslednym.

aj u nas snezi, MM isiel so starsimi von, Natan a ja sme doma, lebo Nato neznasa, ked silno snezi, takze von pojdme asi poobede.

Jani u nas budu dnes palacinky, Natanko si ich intenzivne pyta uz par dni 🙂

janka1874
autor
30. jan 2010

my tiež máme palacinky od včera ale náš tatik sa z toho nenaje nám by to stačilo teda mne a Sendy 😀 😀 😀

simka9122008
30. jan 2010

Tak sme doma z pohotovosti, malý dostal ATB, no šiel ku babke sa liečiť, aby sa malá nenakakzila, možno aj my poobede pôjdeme trochu vonku

janka1874
autor
30. jan 2010

simka malému skoré uzdravenie
no uvidíme ako sa dnes dohodneme s drahým či pôjdeme von keď tak husto sneží
jupííííííí obe deti v postieľke chvíľka pre mňa len ani neviem čo robiť ide mi puknúť hlava ale aj variť by niečo bodlo tak ľahnúť si nemôžem na porazenie asi si urobím takú slabšiu kávu

ajula25
30. jan 2010

čafte...
simi to je blbé, že malý je chorý. Nech sa skoro vylieči.
No krásnu perinu už máme...sype a sype....milujem to, keď sneží a všetko je biele. A keď ten sneh nie je ešte porušený a všetko vyzerá tak pokojne akoby spal celý svet....upokojuje ma to! 🙂

aadula
30. jan 2010

simka, Peťkovi skoré uzdravenie, nech atb čím skôr zaberú 🙂

Samčo zaspinkal, ja mám upratané ...teda z časti, ale musela som si na chvíľku sadnúť 😝 ešte sa mi dovárajú zemiaky a máme vyprážaný karfiol 🙂 Samko sa v kuse pýtal von..tak som mu sľúbila, že keď sa vyspinká pôjdeme sa sánkovať...už mi aj suseda klopkala, či nepôjdeme von..ale v tomto snehu sa mi veľmi nechce

ajula25
30. jan 2010

aj my pôjdeme poobede aj keď nejako sa cítim blbo. Zle som spala....vlastne prerývane...Marek sa prikmotril ku mne a ako on príde ku mne spať ja vstanem taká nevyspatá, dolámaná....a Lukáš o 5.50 zasa ganko si pýtal....no proste krátko.
MM išiel pomáhať otcovi na dom, tak zasa som sama. Poobede pôjdeme na sánky, tak aspoň trošinku vypadnem.

janka1874
autor
30. jan 2010

ajula veru to je krásny pohľad z okna 🙂

ja dnes radšej nič nevarím tofu skončilo v záchode a do polievky sa mi podarilo vysypať toľko kmínu že to nebude zeleninová polievka ale kmínová no radosť dnes sa radšej od kuchyne vzďaľujem 🙂

janka1874
autor
30. jan 2010

jani nájdi si ma na skype alebo sa mi ozvi lebo som Vás asi omylom zmazala v tom novom skype a mimochodom neviete mi niekto poradiť ako to rozdelím do dvoch okien teraz mi totiž všetky komunikácie prehadzuje v jednom okne a potom mám v tom bordel s kým si píšem

a teraz mi tá nešťastná polievka ešte aj vykypela no hotovo fakt do kuchyne dnes neidem len neviem čo bude stano jesť keď príde domov

ajula aj ja som sama dnes stano išiel robiť

aadula
30. jan 2010

ajulka, tak to verím, že si sa nevyspala...pri nás spáva Samka a keď sa pregúľa na moju polovicu..tiež som zničená ráno

jani, aspoň budeš mať veľa mliečka...pridaj ešte vajíčko 😀

náš malý sa stal lentilkomaniak..hrozne ich má rád 😀, samozrejme mu ich dávam s mierou, ale ked ich vidí..hneď si pýta cucu

janka1874
autor
30. jan 2010

aadula o tých lentilkách sa porozprávajme ja už neviem kde ich dať aby to nenašla lebo len to by jedla a aj u nás je obľúbené cucu

anina1
30. jan 2010

simka, skoré uzdravenie 😉
aj my sme mali dnes palacinky a to sme sa ani nedohadovali 😀
vonku sme už stihli tiež byť
ajula tak to si sa moc nevyspala, aj tvoj je taký kakavkový?moja predvčerom o druhej v noci že chce kakavko 😀

ajula25
30. jan 2010

ani najperv odmietal všetko mlieko čo len je. Ale asi aj choroba to bola, potom keď z toho vyšiel sme mu vyskúšali dať kakao a od vtedy ideme na kakau. Síce nie vždy to chce, ale som rada, že nejaké mlieko pije. Akurát, že ráno, keď vypije mlieko, tak potom neje doobeda nič len somariny. Ma ide urvať. A keď si pýta pasekom bebik (chlieb s paštekou) tak pašteku zvrchu pooblizuje alebo vyje prstom a chlieb ostane nedotknutý 🙄

aadula
30. jan 2010

anina, vy ste boli vonku? 😕 to snáď nie je pravda 😀 😀 by som sa skôr čudovala keby si napísala, že ste neboli...to by bola Claudika iste nahnevaná na maminu 😉

Luky musí byť podarený...pasekom 😀 ..ale však od chleba sa priberá..to iste preto len pasekom papaá 🙂

janka1874
autor
30. jan 2010

to asi všetky deti si takto strážia postavu potom u nás sa takto vyjedá všetko z chlebíka aj syr aj maslo no proste všetko 🙂

tu stále sneží a sneží no neviem ako dlho sa zdržíme vonku či nebude milostivá revať uvidíme

ajula25
30. jan 2010

hej podarený je....to fakt. hlavne keď o 5-tej ráno si spomenie na pasekom bebik... 🙄

no snehu je hodne, to je fakt. Som zvedavá na kalamitnú situáciu v správach 😅
Ja som bola iba smeti vyniesť a došla som ako snehuliak, tak neviem ako budeme vonku....

simka9122008
30. jan 2010

No tak mne už slečna vstala, tak dopijem kafe a ideme von so sánkami, no netuším ako dlho sa zdržíme 😀 😝 , napadalo neúrekom veľa snehu, teraz došiel otec, bol v robote pratať sneh, no čisto ako snehuliak, fajne nadával, dal si vysušiť veci na radiátor a pôjde zas, škoda, len že malý je chorý, veľmi mi je ho ľúto, určite smutne pozerá cez okno, idem ho zavolať ako sa má, no radšej mu ani nepoviem že ideme von aby mu nebolo ľúto

aadula
30. jan 2010

ajulka poznám to..Samko tiež často vstáva skoro...a noci chytá zas hisáčiky 😅 vo štvrtok som šla úplne zlomená do práce 😝

janka1874
autor
30. jan 2010

tak naša Sendy je už hore ale vkuse len tata tata lebo jej sľúbil že keď vstane bude doma a ešte nie je ale už mu aj stihla volať tak vraj je to na cestách čistá katastrofa kedže stále husto sneží samozrejme čistenie majú na háku veď načo aj tak sa človek ledva z parkoviska vie vyhrabať tak som zvedavá kedy konečne dorazí vraj už je na ceste a potom sa uvidí kam sa pôjde 🙂

centik
30. jan 2010

ahojte
tak ja sedim v robotke
Bibi s tatom sa boli sankovat 😀 mala je hotova zo snehu, hadze sa donho a ked lezi tak namna krici "pomoc co stalo? " 😀
ked nanu zvysim hlas tak sa namna kukne, ze mama places? a ja ze nie, tak mi vravi mama hnevas? 😅

janka1874
autor
30. jan 2010

centik tvoja bibi je tiež číslo

ja som tak včera kričala na Sendy a ona ma vytáčala ešte viac keď začala gúľať očami no som myslela že ma picne od nervov tak ja ju karhám a ona má zo mňa ešte zábavu som zvedavá čo to bude keď začne rozprávať

centik
30. jan 2010

no to je, len nechce ani za svet kakat do nocnika, vzdy ked jej treba tak si vypyta plienku a kaka len v postielke

centik
30. jan 2010

a potom vykrikuje fuj to je smadu a dava si tricko na nos 😀

simka9122008
30. jan 2010

http://www.facebook.com/?ref=home#/album.php?ai...
Pridala som na FB fotky zo zasneženej prechádzky, no ani za svet si nesadla do sániek

ajula25
30. jan 2010

centi 😀 tuším zdedila zmysel pre humor po mamine 😀

ajula25
30. jan 2010

Lukáš tiež bol dnes podarený. Našiel kameru. A že mama kamejova....som mu vysvetlovala, že nedá sa, že je vybitá, že potrebuje nabiť. Tak bežal k šuflíku, vytiahol nabíjačku na foťák, bežal s ňou k zástrčke a maturoval na zapojenie. A potom to tam akosik vopchal a skonštatoval spokojne...taaaaaaak.
Nemám tam poistku, lebo sama vystrelí von. zaujímavééééé 😕

janka1874
autor
30. jan 2010

no ženy ako čítam máte doma veselo pri kecaní
centik biba nemá chybu
my máme o jedno dieťa menej po sánkovačke ostala u babky spať aj tak zajtra tam ideme lebo dedo má narodky a pôjdeme sa aj doobedu sánkovať
aj som pofotila ale stihla som len zasnežené stromy lebo skapal foťák baterka
a Viky je dnes úžasná úplne na spapanie na každého sa pekne usmievala už to je tiež naše pohodové bábo ako bola Sendy aj keď rekordy v spaní nehádže 😀 😀 😀 😀

tatik pečie koláč ja fičím do sprchy a nakúpila som si časopisy kedže je kľud dnes 😀 😀 😀 😀

simka9122008
30. jan 2010

No Jani to som rada že sa to už z Viky upokojilo, v pondelok doobedu idem k tej mojej kamoške čo býva vedľa teba vo vchode, každú chvíľu čaká bábo a ja som ju ešte ani nevidelaod kedy je tehu