• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
no do kelu neviem či budeme doma lebo mám ísť s Viky na kontrolu na ortopédiu a neviem do kedy tam budeme si sa mohla staviť na kafe
30. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to co mas doma, ze tatik pecie kolac :astonished: :astonished: jejda no tak to u nas nehrozi :confounded:
30. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej už tie koliky ustúpili po 2 mesiacoch čo sme aj nasadili probiotika len som sa bála o tom hovoriť nahlas

mimochodom od dnes som doma vyhlásená za bosorku už lek čakať kedy ma upália od rozvodu som nevidela svojho ex a dnes na nákupe ma to celý čas tak nejako divne mátalo ako keby bol niekde ako môj tieň a keď sme odchádzali z obchoďáku skoro sme do seba narazili som skoro odpadla ledva som zakoktala na pozdrav strašne divný pocit a to ešte s nami vôbec neboli deti
30. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani my prídeme k vám inokedy, no ku nej už musím ísť, lebo v pondelok poobede už príde malý od mami domov a musím s ním doma marodovať a k nej už musím ísť kým neporodí
30. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby poviem vám moja malá je iný prípad, ona vôbec nesadne do sánok, nechápem tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani vy ste kolko rozvedeni?
30. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
simi naša sa začala bát bobov raz z nich spadla a konečná (žeby bola po mame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) ale sánky to nepočujeme nič iné len abva to je akože ešte
30. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ona si ešte do nich ani poriadne nesadla, to ani nestihla z nich spadnúť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
centik 4 roky teda v 11/2010 bude 5 rokov
30. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no žienky pochopíte môjho drahého teaz pečie koláč kedže sme neboli doma on tak rád pečie a potom mám držať dietu no on celkovo sladké môže :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aký pečie, Jani?
30. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...ja by som takého brala :wink: , ja pečenie veľmi nemusím :pensive:
ale ten môj M dnes narobil na večeru za vagon placiek, malý sa tak natlačil, tak sa len modlím, nech mu nebude z nich v noci zle :sweat_smile: , ale robil ich na minime oleja, tak hádam nie :wink:
30. jan 2010 o 21:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mandarinkvé kocky sa to volá je to nejaký korpus a na to robí plnku no len tu mixuje a mieša plnky no mám dosť
30. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To teraz večer sa na to dal?
30. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej teraz nech to do zajtra stuhne a prišli sme domov o 20.15 tak skôr nestíhal :slight_smile:
práve som vylízala nádobu z plnky dobráááááááááá tento ešte nerobil tak potom dám hlásenie aký bol :grinning:
bzuco jeho nebavia akurát koláče čo treba vykrajovať a vaľkať cesto ale ostatné to je jeho parketa máme to podelené :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja čo sa týka pečenia, nič moc, nechce sa mi s tým babrať, jedine čo urobím bábovku a nepečenú piškótovú tortu s pochuťkovou smotanou a ovocím
30. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj medovníky robil na vianoce drahý, ja som iba urobila cesto :grinning:
30. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak také presne kôli vykrajovaniu robievam ja :slight_smile:
30. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ze pozdravujem jankinho draheho , ja som teraz skoncila s vykrajovanim :sweat_smile: chystala som zazvorniky pre anusku , ale piect ich budem az zajtra , musia sa do rana vysusit :wink:
30. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to akože prečo tu píšete teraz o koláčikoch? potom len chodím a hľadám, čo by som zjedla :angry: :grinning:
30. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to čo sa tu dnes toľko vypeká :astonished:
30. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo kolaciky....ja ich volam suche pachariny , ale mame ich veeelmi radi a je ich velaaaa to aby mi to moje dite na tom lyziarskom neposlo od hladu :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
telinka odkážem jeho koláčik už odpočíva v chladničke :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáááááááááááj Teli tebe Anuška fičí v pondelok na lyžiarsky, paráda, no tak tam treba zásoby
30. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som pridala nové foto z dnes čo som stihla nafotiť
http://www.facebook.com/photo.php?pid=2788555&id=1544442426
a lúčim sa drahý ma už vyhadzuje od pc
dobrú noc
30. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú Jani aj ja už idem do postele
30. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kočky u nás je tak nenormálne zasnežené, že bude problém sa dostať vonku :astonished: :astonished: :astonished: , to už nie je sranda a furt snežíííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka....no to bude zábava :sweat_smile:

u nás cez noc takmer nesnežilo, ale hlásia cez deň, tak som zvedavá
31. jan 2010 o 08:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :slight_smile:
u nas sa vcera vacsina snehu roztopila :slight_smile: a ani nejaka zima nieje... oproti tomu co bola :slight_smile:
baby super fotky ste popridavali, to len ja som taka leniva, ze skoro rok som nic nepridala :rolling_eyes:
31. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pomooooooooooc moje dieťa mi vysypalo po gauči špendlíky, ja som bola len zamiešať mäso a už mi z kuchyne kričala, mamaaaaaaaaaaa, pik, pik, no jak som to zbadala, skoro mi dupkom stáli vlasy :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok