Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abbi
4. feb 2010

aj my sme uz hore a ideme von 😉 😉
krasne tu je aj u vas? slniecko svieti a je prijemne

silvika
4. feb 2010

zeny nas dneska spal tri hodiny, aj to som ho uz zobudila, pred chvilou vstal som zvedava dokedy bude tahat nocnu 😝

abbi
4. feb 2010

no my sme uz doma. boli sme sa sankovat a mam dost. dosla som cela mokra a unavena 😉 natan cely cerveny 😵
tak pekny vecer 😉 😉

aadula
4. feb 2010

ahojte, som len nakukla...Samko akurát vykrikuje pri dverách do detskej ..Pati..Pati!!! 😅 tak ho musím ísť zabaviť 😉

Veronike prajeme aj my všetko najlepšie 🙂

abbi aj tm všetko dobré k sviatku 🙂

martinaj
4. feb 2010

dakujeme za gratulacie 🙂
verca ma dnes otrasny den, furt zuri a robi zle.....

aadula
4. feb 2010

martinka ma napadol ten film kde hrá také malé dievčatko Veronika..a spieva tam ..Veronika...Veronika 😉

ajula25
4. feb 2010

mati ale dnes má odpustené.... 😉

centik
4. feb 2010

ahojte
vsetko najlspsie veronke 🙂

abbi
4. feb 2010

ja som skoro zabudla : vsetko naj veronika 😉

janka1874
autor
4. feb 2010

ahojte
tak všetko naj Veronike
naše vyšetreniendopadlo asi ako som čakala nič nové som sa nedozvedela len to že jej brali krv z hlávky a skorosom aj ja revala akomalé decko lebo ja na odber nemôžem pozerať tak to moja bojovníčka musela zvládnuť sama keby som to aspoň tušila tak ide aj tata s nami no o týždeň mám volať ohľadom výsledkov takdúfajme že bude všetko o.k.

bocmanka
4. feb 2010

🙂 juj baby mám dosť,
cesta do jasenskej total zamrznutá, som mala čo robiť , aby ma nešmyklo..
toto totálne nezvládam, cesty na tréningy a späť...
ale na martinky ma nikto nenahovorí,
ani sa nechcem naučiť nahadzovať snežné reťaze !!!!!
pôjdem asi do vane sa hriať...
pozerám na prime tie plastiky, mne by mohli odrezať kus brucha, nech robím čo robím furt tam je...

janka1874
autor
4. feb 2010

boc potom nech dobehnú aj mňa orezať 🙂

bocmanka
4. feb 2010

🙂 jani teba?...veď ty si štíhla, z oravského stretka si ťa pamätám len tehu bruško a inak kočka prútiková..

bzuco
4. feb 2010

boc...aj ja to pozerám 😉
perfektne to tam vedia tie ženy "prerobiť"

bocmanka
4. feb 2010

🙂 že bzuci?...
ja hovorí, že keď sú peniaze a čas tak ide všetko...
akurát zdravie sa kúpiť nedá..
ale treba sa o seba starať, to jednoznačne !!!
a ja nemáááááááááám čas...

bocmanka
4. feb 2010

🙂 no krásne ju urobili...
to aj zo mňa urobia heidi klum?....keď si ľahnem pod skalpel??

bzuco
4. feb 2010

fakt - krásna žena z nej 😵

bzuco
4. feb 2010

baby-----radte!!!!
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7766575

chcem trochen otravovať telinku, len neviem akú farbu zvoliť...teda viem, čo chcem, ale vraj na obrázok krtka na čiapke si teli netrúfne 😢 ...a malý je krtkomaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

abetka
5. feb 2010

Dobre ranko.
NAs Tomas stale teplotuje a stara sa o neho mama a vyzera to tak, ye tie ATB mu nezaberaju, tak budeme musiet skusit ine zrejme ☹

simka9122008
5. feb 2010

Abet skoré uzdravenie Tomáškovi, moje deti sú našťastie bez teplôt, no malá ešte dosť kašle
Mám na vás takú podotázku, môžem dať plnku do lístkového cesta a zapiecť do rúry, asi na ako dlho poradte, skúsené kuchárky, vopred ďakujem

ajula25
5. feb 2010

ahojte
abetka to je blbé. No nech čím skôr je Tomi fit 😉
simi akú plnku? ale určite to už máš aj na tanieri, nie?

simka9122008
5. feb 2010

To chcem robiť až v nedeľu, myslím klasickú plnku do kurčaťa, no ja ju zvyknem robiť zvlásť, no pýtam sa či sa tá plnka, ešte za surova dá zabaliť do lístkového cesta a zapiecť

ajula25
5. feb 2010

simi podla mňa áno. tú plnku máš nejako zmixovanú alebo niečo podobné, nie? myslím si že určite, alebo predom trocha na panvičke a cibulke podusiť a tak to šupnúť do cesta a upiecť. Skús niekde popozerať recepty. Veď keď sa dá urobiť zeleninový závin, tak prečo nie toto?

simka9122008
5. feb 2010

Dík za radu

telinka
5. feb 2010

simi veru ja som to este neskusala ale teoreticky by to malo byt ok....ja ju varim v sackoch na salamu a potom sa z toho daju nakrajat uhladne kolieska 😉 jaaaaaj ale si mi narobila chute , zajtra si asi urobim 😅

simka9122008
5. feb 2010

No ja to robím tiež ako ty, no chcem na nedeľu niečo iné, idem robiť aj kuracinu nejak inak ako vo všedné dni, lebo prídu ku mne naši na obed, tak chcem niečo eňo, ňuňo 😀

bocmanka
5. feb 2010

🙂 🙂 simka, plnku môžeš v pohode zapekať v lístkovom ceste, ja som to už aj myslím robila a je to celkom mňam...
tak marko dnes úspešne zavŕšil lyžiarsky výcvik, aj som ho musela brať domov autom, lebo chytil nostalgiu, že on nejde s deťmi do busu, tak sa aj najedol s romy naobed, aj išiel povinne spať a
spali sme nakoniec všetci traja...
ja som romy obula lyžiarky a chcela ju ťahať na lyžiach, ale dnes asi nemala svoj deň, len mraučala ako mača, že nieeeeeeeee....
marko nevyhral, ja neviem či jazdil naschvál zle, pluhoval jak šiši, to zas bude manžel zúriť, dnes dôjde po 3 dňoch domov, mám aj dosť..!!!!
a keďže sú plus 3 stupne, sneh je ťažký a v jasenskej mali tri úrazy, jedna gymnazistka spadla veľmi nešťastne, musela prísť záchranka, na nosítkach mala normálne šok, chúďa..
a markov spolužiak zo škôlky pri poslednej jazde spadol tak nešťastne, že je v nemocnici, musia ho uspať a napraviť mu nožičku a dať do sádry...uf!!!!!
samá smola....

silvika
5. feb 2010

no tu je aktualne rozbirit - poladovica - jak hovado, takze co sa este postava bude tiez zaujimave

aadula
5. feb 2010

ahojte,

boc, chúďatko malé...si to bude pamätať do konca života, že takto padol..u nás sa to tiež topí a chodníky sú samá kaša..ledva som prišla domov teraz pred večerom 😅

simka9122008
5. feb 2010

Boc díky za radu, robím takú fajnú špecialitku na nedeľu, tak dúfam že bude našim chutiť