Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
31. máj 2009

my sme preto dnes radšejneboli nikde v obchoďáku lebo všade bol určite nátresk kôli dňu detí a kedže vonku lialo ani nebudem rozoberať že asi celé Košice boli v obchoďákoch

abetka tak toje dobrá správa že mamine je lepšie

anina1
31. máj 2009

čo spomínaš ruska, kde ten už je 😀

alinka76
31. máj 2009

čaute, aj ja som tu konečne. a som na nervy, auto máme porúchané. dúfam, že sa opraví, kým pôjdeme, lebo ma drbne asi 😠

mne Adela pripadá strašne stuhnutá, môj pocit 😔

anina1
31. máj 2009

ali aj podľa mňa, taká trocha ľavá na tanec
ale Mokrému to celkom ide, aj keď ja ho moc nemusím ale tancovať vie 😉

centik
31. máj 2009

Anina 😀

anina1
31. máj 2009

čo?

centik
31. máj 2009

čo čo? 😅

anina1
31. máj 2009

čomu sa smeješ?

aadula
31. máj 2009

Peťa bola super na tej salse... 🙂

centi pekný makeup 😉 a dobré foto

centik
31. máj 2009

aadul dik, cely den som sa malovala 😀

Anina tomu ruskvovi

centik
31. máj 2009

ruskovi

anina1
31. máj 2009

ruskvovi? ja som písala o Ruskovi 😀

centik
31. máj 2009

keby si pockala pol minuty Anina tak som sa opravila 😝 😀

anina1
31. máj 2009

inokedy nás naháňaš nech píšeme rýchlejšie a teraz zas nie? tak sa rozhodni 😠 😀

centik
31. máj 2009

dnes som spomalenááá 😅 uz ma 3 dni boli hlava, zanechalo to nejake nasledky 😉

alinka76
31. máj 2009

no náhodou, ja mám fotku s Ruskom, asi spred 5 rokov 😎 a aj s Mikim 😎

anina1
31. máj 2009

ali 😀 😀

bocmanka
31. máj 2009

🙂 ali pridaj aj foto s ruskom....alebo s rúškou????....XIXIXI...ktohovie...

alinka76
31. máj 2009

Boc, zajtra, dnes sa mi už nechce skenovať , ale to len za honorár, lebo raz budú mať veľkú cenu 😀 😀 😀

janka1874
autor
31. máj 2009

no žienky máte to dnes debatu 😀 😀 😀 😀 😀

alinka76
31. máj 2009

baby, poraďte mi, ideme mať stretko zo školy, chcem spraviť medovníky, aké mám spraviť, čo tam napísať? Dostávali ste vy niečo také na stretku? Mám toho málo na hlave, ešte aj toto som si uviazala na krk ☹ ☹ ☹

bzuco
31. máj 2009

ali...no že sa vôbec zaťažuješ s niečím takým 😝 😝

alinka76
31. máj 2009

no, keď ja som na to zabudla akosi a už je neskoro objednávať ☹ každý rok máme dačo pre triednu, teraz by som aj babám dačo na pamiatku chcela, keď to organizujem 😉

janka1874
autor
31. máj 2009

no ali škoda že som nechodila s Tebou do školy 😀 😀 😀 taký perník by som si dala
no my sme na stretku nič také nemali

centik
31. máj 2009

Ali ja som nebola ani na stretku, tusim sme ziadne nemali 😝

simka9122008
1. jún 2009

Pekné ránko, tak predsa musím ísť s malou k dokine, soplíky sa nezlepšujú, už začína sem tam aj kašľať, tak idem radšej skôr, no ani ja sa necítim nejako extra, bolí ma celý človek a aj hrdlo, no a o počasí ani nehovorím, no nám to teraz v tejto situácii aj vyhovuje

bzuco
1. jún 2009

dobré ránko.....detičkám krásny MDD a rominke k 1,5 rôčiku tiež blahoželám 😵

my ideme do mesta...do sociálky musím zaniesť papier, na poštu s balíkmi a malému došiel sunar, takže musím bežať či chcem či nie

aadula
1. jún 2009

ahojte, krásne MDD všetkým deťom 😵 😵 😵

my ho máme krásne, Samko od rána rumádzga 😅 už len čakám, že sa hodí o zem, za všetko sa jeduje.

alinka, ja som tiež robila na jeseň stretávku, ale mali sme dohodu, že každá ktorá má chuť donesie niečo napečené a bolo toho dosť 😉 sme z toho ešte aj triednej domov balili, ale pre baby som takéto nič nechystala...akurát sme triednej po stretávke ešte poslali fotky čo mám na FB 🙂

ajula25
1. jún 2009

ahojte
boc inšpirovala si ma. Asi dám Lukymu rúšku, aby už konečne nechorel toľko. som na nervy. ideme k lekárke, len tak leje, že normálne rozmýšľam koho otravovať. Ale asi to skončí tak, že sa naložíme do busu a pocestujeme. Čo už.
ali my sme dostávali na stretku kovových anjelíkov. A triedna tuším kyticu a ... no to neviem 😅
Idem sa nachystať. A aj na dr. Bo keď teraz povie, že vírus, mňa asi šľak už trafí. Všetko je vírus. Chúďatko moje. Ráno som mu dávala sirup proti teplote a vygrckal to...tak teraz ani neviem, či niečo tam ostalo. A náš teplomer furt ukazuje 37.5 😀

csikike
1. jún 2009

ahojte, tak vsetkym detickam (a manzelom ) vsetko naj k MDD 😵 , nas je hore od 6.10, cely minuly tyzden vstaval o 8.30 a neskor 😖 takze super zmena a bol uuuuuuuuuuuuplne precikany, takze moja radost, ze sa coskoro zbavime plienok bola asi marna 😔 , celu noc som nespala co mala tak brutalne kopala... a dnes mam besnu naladu 😠 , asi si pojdem kupit velku coko na ukludnenie 😀
tomik za vsetko reve a reve, ked nie je nieco ako chce on, ale to asi poznate vsetky, no dnes je extremne urevany.