Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
6. jún 2009

babule to už je toľko hodín fu ha
no asi by to chcelo ísť spať lebo sendy mi asi nedá na zajtra voľno aby som to dospala

janka1874
autor
6. jún 2009

no musím uznať celkom ste mi urobili náladu pri mojich depkách v posledných dňoch 😀 😀 😀

telinka
6. jún 2009

no uz šecky spite tak teda bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

janka1874
autor
6. jún 2009

ja ešte nespím ale asi by som mala ísť
a všetky sa sprchujú teda aspoň anina, centik a ajula 😀 😀 😀 😀 😀

csikike
7. jún 2009

jeeeeeeej, tu bolo vcera hromadne sprchovanie? 😀
tomik hned ako dopil potom flasu uz zaspal, ja som sedela pri postielke a zufalo som sa na neho pozerala, vobec nevyzera, ze by ho nieco trapilo 😕
a dnes od rana je ako vzdy, vesely ukecany (aj tak mu nie je rozumiet) a akoby sa nic nestalo 🤐

anina1
7. jún 2009

ahojte, tak malá od rána zatiaľ 2x vracala 😝
mlieko asi neni dobré, že? boc, čo dávaš proti vracaniu?

ajula25
7. jún 2009

jemine baby to čo sa tu zasa šíri? Chudák claudinka.....nech jej to rýchlo pominie....
anina tuším boc spomínala hylak, nie? Alebo sa mi marí?

anina1
7. jún 2009

už má ja teplotu po odpočítaní 38,7 zatiaľ, tak radosť 😝

csikike
7. jún 2009

jeskovi oci, to snad nie, ja len dufam, ze to nie je viroza, teda u nas urcite nie, ale u ostatnych 🤐 , ale prajem vsetkym choruckym rychle uzdravenie 😔

janka1874
autor
7. jún 2009

no super nejaká viróza žalúdočná sa šíri

žienky neviemte mi niečo poradiť my sme mali tiež rušné ráno Sendy vstala okolo 6-tej ale s takým plačom že hrúza to sa u nás nestáva a aj potom také záchvaty plaču nakoniec som zistila že chcela kakať ale mala takú tuhú stolicu že začala tlačiť ale nedokázala do dotlačiť tak som jej musela pomôcť a také mala tvrdé bruško že hrúza ale neviem z čoho to mala lebo nič také nejedla
neviete mi niečo poradiť už sme síce od babyk pozháňali slivkový kompót ale je ešte niečo také dobré overené
prosím poradte

csikike
7. jún 2009

jani, nam zabral najviac ten slivkovy kompot, pripadne ale to je dlhodobo aktivia denne, a vraj pomahaju aj ovsene vlocky do jogurtu alebo do polievky...

ajula25
7. jún 2009

jani a vy tuším dávate sunar, nie? ten zvykne zapekať....aspoň nám robil šarapatu. ale čo by pohlo črevá.....no neviem. prednedávnom ste mne radili a som aj zabudla čo ....

bocmanka
7. jún 2009

🙂 anina, no mlj manžel sa bránil hylaku, tvrdil, že je iba pri hnačkách, ale je aj pri akýchkoľvek potiažach so žalúdkom, teda aj pri vracaní...
ja som dávala 1kvapku na kilo váhy...stratila som letáčik z lieku totiž..
🙂
ráno romy trhla rekord, s mojou maminou spala v spálni do 9h,
môj ocino pripravil chalanom dnes "sledičský deň", markovi je už podstatne lepšie, teda nemá teplotu a zatiaľ ani nezvracal a ani nehnačkoval....
boli na streche domu pozerať hromozvod, lebo ocino spal s chalanmi v detskej na matraci a keďže bola tá hroznáááá búrka , hromy-blesky, tak im vysvetľoval, že máme hromozvod..atď....tak ho teraz maľujú, boli si ho nafotiť...no zlatí súúúúú 🙂
romy mala ešte ráno teplotu, dosť vysokú..
a ja som mala živý sen, že som porodila dievčatko marušku...no nechápem, asi mi šibeeeeeeeeee

aadula
7. jún 2009

ahojte 🙂 som vás čítala a že kto, kde koho byť či biť 😀 😀 😀 a potom spoločná sprcha 😀 😀

to fakt je tu už veľa choručkých ...sa rýchlo uzdravte 😉

ja som Samkovi našla ďalší zúbok, tak je 10 na svete, nejak sa mu teraz naraz prerezávajú, však je aj dostatočne umrnčaný 😝

silvika
7. jún 2009

janka ja davam mojmu do kazdeho vareneho obedu vacsinou ovsene vlocky, activiu my nedavame udajne je to pripravovane technologiou pri kotej zive bifidobakterie zostat nevladzu tak davam madeta jogurt dostat v bille alebo kauflande. inac je dobre aj hned rano zacat stavou ovocnou alebo ovocim podla toho co chuti, my ked sme mavali problemy, som nedaval nikde mrkvu ani ryzu. a mliecne dostaval len v jogurte a davala som aj celozrnne piskotky, graham roztek a ranajky ovocne, vecere ako kedy co mu chutilo, ale tie ovsene myslim su fajn. vzdy za hrst dve hodim nech sa dobre rozvaria.

aida
7. jún 2009

ahojte
My sa dnes chystame na hody mala od rana vykrikuje kolotoce kolotoce o pol 12 sa sama vypytala hajat a kym som si spravila vlasy uz bola tvrda. 🙂

simka9122008
7. jún 2009

Ahojte baby, ja som prišla domov na kontrolu aj zároveň som doniesla ocovi obed, malá my spinká tak ju stráži babka a už to tu pomaly vyzerá krásne, sa veľmi teším a vy čo máte nového, my sa už pomaly z tej hnusnej choroby dostávame, zajtra odprevádzam malého do škôlky v prírode ☹ 😢

telinka
7. jún 2009

no pani som sa vas na druhej strane nahladalaaaaaa 😅

my sme dnes boli na hostine....krsnatko angelika mala 1.sv.prijmanie tak som prejedena , presladena a presedena , este ze som robila soferku a nemusim pisat ze prechlastana 😀

telinka
7. jún 2009
ajula25
7. jún 2009

Ahojte
Boc tak to je super, že Markovi je už fajn. Ešte nech Rominke klesnú teploty a pomaly vyzdravejú obaja...držte sa.

Teli krásne hviezdičky....my sme boli tiež v kostole a bolo 1. sv. prijímanie. No páni, tie kočky ako nevesty boli. Fakt krásne šaty....také princezné malé. 🙂

telinka
7. jún 2009

ajul tak tie nase uz maju treti rok vsetky rovnake saty ale hlavu kazda inu 😉

janka1874
autor
7. jún 2009

Ahojte
tak sme doma dnes bol čerešňový deň no teda ráno to začalo síce plačom ale nakoniec sme naordinovali ten slivkový kompót a už poobede sa aspoň sama vykakala síce to bolo dosť tvrdé ale aspoň netrepela ako ráno takže už lepšie išla doobedu spať ku babke a my sme išli oberať čerešne ku jednénu známemu na záíhradu no radosť len keby nebolo kolo toho toľko roboty potom
teraz už slečna spí a u nás sa ide piecť koláč samozrejme ako ináč čerešňový a ak bude dobrý asi aj na stretko urobíme

juuuj a skoro som zabudla tak máme ďalší očný zub na svete tak preto včera aj tá teplota večer no ak to takto pôjde ďalej tak bude mať všetky zúbky do stretka 😀 😀 😀 😀 už len posledné 2 očné a hotovo no a potom asi až v tých 2 rokoch tie úplne posledné stoličky

janka1874
autor
7. jún 2009

telinka pekná je Peťka v tej čiapočke kočica je

abbi
7. jún 2009

Teli krasna je Petuska 🙂)))) a kludne napis aj prechlastana.,,, ved nikto nemusi vediet, ze nie alkoholu 😀

abbi
7. jún 2009

jani nam ide posledny ocny ... ale uz vyse mesiaca 😝 😝 nie a nie vyjst... no nechapem. ale uz je to totalne biele a tvrde.. take spicateeee

bocmanka
7. jún 2009

🙂 🙂 🙂
baby, tak tento víkend bol nekonečnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
nekonečnýýýýýýýýýýýýýýý
ja sa len bojím na stretko, spania...romy stááále zle spinká v noci, či je zdravá a či nemocná furt to istééé, asi budem musieť vzdať sa toho kojenia, lebo jednak ja som nevyspatáááááááááááááá
a jednak romy podľa mňa na mňa moooooooc naviazanáááááááááá...
marko je už ako tak v kope, zajtra uvidíme, či bude úplne fit a bude môcť do škôlky, lebo tri deti zvládnuť bez manžela cez víkend a ešte k tomu dve choré, tak to je aj na koňa dosť...
tak sa cítim roztrojená totálne....

bocmanka
7. jún 2009

:- 😀 ) 🙂
teli a peťulka je na spapanie a angelika inak zvláštne meno...
😵 a prechľastaná ešte budeš na stretku, my už máme vínotéku nachystanú...
😀 😀 😀
😀 akurát sa mam mamina pýta, že načo sú nám dva apartmány...
predsa deti rozdelíme do oboch..xixixixi, k starkým a k nám...xixix

bzuco
7. jún 2009

ahojte

tak pekný deň za nami 😉
pozrite fotky ako sme sa mali 🙂

csikike
7. jún 2009

ahojte, bzuco, super fotky, a matko je strasne vysoky, som si vsimla, ze predavas veci vel. 86. tak nas su este aj 80ky dobre 😅

bzuco
7. jún 2009

csiki ahoj

no...už sú mu ltt...na mikinách hlavne rukáve a nohavice detto...už vymieňam garderobu za 92ku 😝 ...nám to tak presne sedí - 92 - teda na 18-24 mesiacov...doteraz sme mali na 12-18m
ale už mi povedalo niekoľko ľudí, že je vysoký...ved je takmer rovnaký ako jeho sesternica staršia o skoro 14 mesiacov
😅 😅 ....