Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
7. jún 2009

xafte tak som tu len na skok,,,nasa ucast na stretku je ohrozená 😒 😒 😒 ,,malá chrchle,,ja tiez...aj smoklím,,dnes celý den lezim a potim sa,,,,,,no snad to prejde do stvrtka,,,ak nie,,,,,,porazi ma 😠 😠

csikike
7. jún 2009

bzuco, tak nas ma 92 iba bodynka a pyzamka (overaly), ostatne ma vselico, od 68-92 😀 (68ka su kratasy)
lucul, urcite sa vyliecite dovtedy 😉

luculka
7. jún 2009

csiki dufam...ja som KO,,,nastastie je doma mamina zajtra,,takze bude s malou a ja mozem pokracovat v poteni,,,teraz MM uspáva malu,,,

vcera sme boli na grilovacke,,hroooozne tam fucalo takze to mi este pomohlo 😖 😒

aadula
7. jún 2009

bzučko, Maťkovi sa iste páčili zvieratká...ja som chcela ísť dnes na Počúvadlo..aj tam sú zvieratá...ale nevedela som či nás nezastihne dážď, tak sme ostali doma

luculka
7. jún 2009

bzuco ,,,teli,,,kráásne foto,,, 🙂 🙂

aadula
7. jún 2009

lucul aj ty si teraz nedávno bola chorá že? tak skoré uzdravenie 😉

Samkovi kupujem ako kedy..niektoré veci 86 a zopár má aj 92 a napr. krátke riflové gaťuše sú mu dobré od vlani a tie sú len 74 🙂

bzuco
7. jún 2009

no tak kraťasky do pása má aj maťko ešte z minulého leta - to mu boli veľké v páse a teraz sú mu dobré 😀 ...ale kraťasky na traky už 92 😅

bocmanka
7. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
my sme sa natrápili cez víkend, ale dnes to u nás vyzeralo takto...

janka1874
autor
7. jún 2009

tak u nás sú kraťasy a tričká na leto ešte z minulého roku ale nohavice už aj ja asi začnem kupovať 92 lebo Sendy má asi po mne dlhé nohy ale vrch 86 je jej zas dlhý rukác

abbi tak čo sa týka tých očákov ja som skôr ten spodný čakala že bude vonku ako ten vrchný a tiež to mala hodne dlho biele a až bolo cítiť ten zub pod ďasienkom

boc asi by si už mala uvažovať o odstavení bude to pre teba aj romy určite to lepšie riešenie

bocmanka
7. jún 2009

😀 😀
a tiež nám nám zazvonila igelitka pri dverách z nemecka...xixixix, sa smejem...kamoška sa bála k nám vojsť keď sme mali tú virózu, chodia domov každý štvrťrok z nemecka a z čoho jej mia vyrastie, to "zdedí" romy....tak sa vytešujeme, leto môže začať...

bocmanka
7. jún 2009

😵 😵
jani tentokrát nás pri viróze to kojenie zachránilo...ale v podstate, je už veľká a mohla by to zvládnuť...

janka1874
autor
7. jún 2009

no boc to je super dostaávať tak po niekom veci

juj žienky zabudla som dodať tak až po dnes mám teda fakt depku z toho že som ako slon dnes som totiž videla drahého sestru čo má termín pôrodu týždeň po mne a ja pri nej vyzerám ako keby som už prenášala ona ešte ani brucho nemá 😢 😢 😢 ja sa normálne až obávam ako budem vyzerať na konci som si totiž myslela ke´d tak skoro vybehlo že to na nejaký čas zastane ale prdlajs stále rastie

bocmanka
7. jún 2009

😉 janíííííííííí..ona určite čaká prvé...
ja ešte aj teraz vyzerám ako prvý trimester tehotenstva, však uvidíte na stretku..no zabijem sa???????????

janka1874
autor
7. jún 2009

no ja ti verím že to niekedy pomôže ja som tak ľutovala v nemocke lebo by som sa nemusela tak šibnuto stále prosiť o mlieko každé ráno a večer a pritom svoje si mať nemohla no na nervy
ale určite je už veľká ja napr keby som teraz kojila tak už by ma Sendy určite vyzliekala lebo v poslednej dobe mi prsia moc obdivuje no tie jediné nerastú čo už je dosť smiešne 😀

janka1874
autor
7. jún 2009

boc áno je to jej prvé ale dosť smiešne to vyzerá keď obe rodíme v jednom mesiaci z rozdielom ledva 7 dní

janka1874
autor
7. jún 2009

no ja som práve všetko dožehlila no riadna kopa to bola a drahý sa snaží upiecť koláč čerešňovú bublaninu 😅

glorita
7. jún 2009

cafte..mna porzai,leo chodi uz cely tyzden spat okolo 22.. 😔 som ho ulozila o 2030 a ja som uz skoro spala a on len kukal na mna na porazenie.....neviem cim to je,ale nic neurobim ani pracaovne ,ani v byte......poobede sice spinka do 3 ci 4 ale zeby chodil spavat az take neskoro????? 😅
inak my sme boli cely den v trnave u svagrovcov,na zahrade ,sme sa komplet vsetci ojedli ceresnii,niekto aj s kostkami 😀

a nestraste s tym stretkom,lebo to vyzera fakt hrozivo s tou ucastou 😖

aadula
7. jún 2009

boc, ja som Samka odstavila 2.3. a od vtedy sa mu spanie o veľmi veľa polepšilo..prvé dva týždne nechcel vôbec síce nič piť..to sme sa natrápili..papali ráno o piatej jogurt..., skúšali sme nutrilon a bebu..nechutili mu, tak som mu dala plnotučné mlieko a v pohode to pije teraz, najskôr pil mliečko v noci aj 3x 😝 to asi preto, že bol zvyknutý pri kojení a postupne sme do zredukovali...teraz zo 5 nocí pil mliečko už len nad ránom..akurát túto noc sme mu museli urobiť skôr lebo sa toooľko prehadzoval...a veru ju scuckal 😀

aadula
7. jún 2009

jani veď si tehu...netráp sa váhou... neboj budeš sa mať čo obracať pri dvoch deťoch, potom schudneš.... Ja som ako slon a už nekojím a nie som tehu a mohla by som už konečne niečo so sebou robiť .... len sa dobre nahnevať už na seba 😀

aadula
7. jún 2009

glor, Samko dnes tiež neskôr zaspal ako zvykne, ale to preto, že veľa spinkal poobede a vstal až o 15.00, vtedy nehrozí aby zaspal skôr ako po 21 😝

janka1874
autor
7. jún 2009

no aadula najhoršie je že už teraz mi dosť to brucho zavadzia pri hraní sa so Sendy a podobných aktivitách a to som si myslela že bude až niekedy ku koncu keď už bude zas o niečo viac samostatnejšia na váhe som totiž pribrala len 3kg tak to nie je až také strašné

glor Sendy chodila po záhrade ako pravá čerešnička na uškách mala kráááásne čerešničkové náušničky a keby ste ju videli ako krásne ypľävala kôstky sme sa až smiali z nej len škoda že nie sú foto lebo neporedpokladala som že príde tam nakoniec aj ona tak som foťáka ni nebrala že čo už sa ja budem fotiť s drahým

glorita
7. jún 2009

adul,co znamena ze spal vela poobede,kolko?
boc,my ked sme odstavili,od vtedy v noci neservirujeme ani mliecko,ani vodu,ked sa nahodou prebudi,tak len lahnem na minutku a hned spinka,takze u nas plati to,ze sa to zlepsilo. 😵

bocmanka
7. jún 2009

😵 a je to o cvičení a o makačke....šak kuknite ako zhodila polnišová v lets dance, určite nie veľa kíl, ale na postave to sakramensky vidno...
takže ja idem dokojiť a drahý dostane rozpis na nástenku, kedy budem potiť krv vo fitku...
za 1,5 mesiaca do dovolenky by som chcela byť tiež so sebou ako tak spokojná, čo nie som, ale stááále to pripisujem kojeniu....

aadula
7. jún 2009

jani tak to je Sendy šikulka..naša Paťa jedla kôstky ešte v škôlke 😝 😀 Ja som dnes malého odfotila..som hodila aj do albumu...si hádzali vonku tanier deti s ockom a on sa na tom hrooozne bavil ..taký bol zlatý 😵

glor, spinkal od 12. do 15.00

aadula
7. jún 2009

boc, perfektne sa vyformovala..hlavne v tých šatách čo mala pri prvom tanci to bolo vidno .. aj ja chceeeem

bocmanka
7. jún 2009

http://www.dotykyaspojenia.sk/
kto miluje divadlo, ste v martine vítaní..milujem túto akciu...

bocmanka
7. jún 2009

romy napríklad zaspala o 20h a už reveeeeeeee..a takto to ide dokola každú noc...

aadula
7. jún 2009

aj samino sa budí..ale nie je to tak často ako keď chcel byť na cecíku...to bolo už na nevydržanie

janka1874
autor
7. jún 2009

tak k spaniu sa ja radšej ani vyjadroať nebudem lebo zas budem len provokovať ale obávam sa že druhé mi to spočíta lebo neverím že by som v živote mala toško sťasťia mať dve dobre spiace deti 😅 😅 😅

glorita
7. jún 2009

leo si sice rano pisinka do 8,ale vecerne zaspavanie je horor teraz posledne dni....uznajte o 10 vecer 1,5 rocne dieta???????som nastvanaaa na nho ,jojjjj.... 🙄