Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
8. jún 2009

no aj hej, ale toto čo vidieť na fotke je melír. No nie šedivý ale akože blond 😀

bzuco
8. jún 2009

centik...nie...tento...len je fotený z inej strany a tam bol vzorkovaný tak ťa to pletie 😉

ajula25
8. jún 2009

centi tak táto bude lepšia? aby som nevyzerala ako babka so šedivými vlasmi 😀

centik
8. jún 2009

ajulka ano tato je lepsie, este by sa mi viac pacila keby si sa nepozerala hore ale niekde rovno 😝 😀 ale inak moze byt 😉

centik
8. jún 2009

bzuco a to je ten o ktorom si pisala v jednej teme ze ti ho poslala v hroznom stave?

ajula25
8. jún 2009

no ta knabudúce sa odfotím odpredu 😀

bzuco
8. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

🙂

centik ano...ale manžel mi ho opravil a je ok...

janka1874
autor
8. jún 2009

asi aj ja pohľadám nejaú takú foto ešte uvidím 😀 😀 😀

centik
8. jún 2009

Jani ale sa ti to krati, kedy ides na utzv?

janka1874
autor
8. jún 2009

vo štvrtok o 13.15

janka1874
autor
8. jún 2009

ajula už som na to prišla že to v novembrovkách ma poblbli lebo tam furt pre niečo stresujú buď zdravotne a potom samozrejme aj ja dom alebo aj z váhou a keď vidím tie ich foto tak si pripadám ako slon no a takto sa zbytočne stresujem ako taká šiša

janka1874
autor
8. jún 2009

tak žienky idem ja piecť tú rybu tak držte palce (to tom totiž ešte ja nerobila na to je odborník môj drahý) no už som aj popratala a tá malá kukučka stále kukučkuje v postieľke 😀 😀 😀 😀

csikike
8. jún 2009

ahojte, jani, ty len nestresuj, urcite si krasna maminka 😉 a rybu ja moc nemusim 😝 , aj ked treba tak ju spravim, ale na grile heika zjem, to mi chuti 😀
prave sa obliekame a padame plavat, juchuuuuuuuuuu 😵

tinyleaf
8. jún 2009

ahojte, ja Vas teraz moc nestiham citat, lebo sme vacsinou vonku, konecne sme sa pustili do zahrady, uz mam vacsinu krickov vysadenu, este urobit travnik.
Pred 3 dnami sme maleho dali do vlastnej izby a skusam tu metodu podla knihy o spani, no tak som super nevyspana, lebo k malemu chodim aj 20krat za noc, on totizto dokaze vytvalo revat aj 3 hodiny v kuse. Samozrejme s prestavkami, ked ho idem pozriet, vtedy je ticho, ale akonahle spravim krok od postielky, uz vrieska. Ale dnes konecne o tretej v noci sam prestal plakat, ked som ho bola pozriet az po 15 minutovom intervale. Som zvedava, ci teraz to uz bude len lepsie a lepsie.

abetka
8. jún 2009

Babulky / mamulky dakujem krasne za typy.
Bzucoten tvoj je velmi pekny , veru sa mi paci , ale zial je nad moju financnu moznu hranicu a ten co JAnka pisala od demy dalsi, ten sa mi tiez celkom paci. Myslite, ze by mali nieco take aj v Polsku?

zrzulka
8. jún 2009

Boc tak ti dakujem za tu reklamu....🙂))) a fotku chcem aj s tebou. ty mas narok na to ze nemas 45 aj s botami. ved mas tri deti🙂))))Co by si chcela???

A nezabudli ste na Lilusku???? Lilus vy nejdete?:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Ozaj a ko to vlastne bude prebiehat? Velmi diskusie nesledujem tak nejaky suhrn by bodol. Ubytujeme sa o 15 a co dalej?

zrzulka
8. jún 2009

Co sa tyka prekvapeni tak neblaznite ani ja nic nestiham:(((Ani mi nenapada co by sa tak hodilo:( co sa tyka napadov takehoto druhu tak 0 bodov.

telinka
8. jún 2009

zrzul....pokial viem ziadny program nieje...to sa vymysli az na mieste podla situacie asi 🙂

tiny...to skusas tu plakaciu metodu ☹ no ja by som na to veru nervy nemala

centi...pekne ze si si vsimla......inak podla mna tiez bzuco kdesi vzadu pisala o kociku tako a nie dema sa mi mari 😕

telinka
8. jún 2009

centiiiiiiiiiiiiii...ani ked ti upecem pixlu susienok nedojdeeees?????

bzuco
8. jún 2009

abetka...skús ho kúpiť na inzerát 😉 tak ako ja

a v PL určite niečo budú mať

alinka76
8. jún 2009

abetka, moja susedka v polsku kupila pekný šporťáčik a bola hotová, že veľmi málo zaň dali, určite menej ako 2000Sk.

Telinka, ani ja by som nevládala v noci vstávať k malému, dám si ho k sebe a hotovo. Však to nebude do puberty 😀 Teraz zaspávame tak, že ho uspím v Lenkinej posteli, Lenka sa šuchne o 9-tej k nemu a keď ideme my spať, tak ho prenášam do jeho postieľky. Okolo 3-tej ho preberie a vtedy ho dám k nám na dospatie. Našťastie malý nekope tak, že by som sa nevyspala.
A čo ideš napiecť? Dones trdelníky, také ozajstné tam od vás, to tam pečú, nie?

telinka
8. jún 2009

ali ja som myslela ze ten rev by som nevydrzala pocuvat 😒

no u nas pecu trdelniky ale len tie plnene snehom , no mohla by som doniest ale to by asi bolo aj so salmonelou po tej ceste v tom teple 😅

bocmanka
8. jún 2009

🙂 🙂
ja by som navrhla, že každá z nás si pripravte nejakú kravinu, buď hru alebo niečo také, na čom sa upučíme...niečo origoš aby sme sa spoznali...
ja už mám na papieri niečo celkom konrétne.....xixixix
že či sa navzájom poznáme...
prosím vás zhrňte každá jedna samu seba 8-mimi bodmi, také aby to boli pikošky o vás, nič vážne..
a pleas pošlite mi to cez ip poštu...
napr.1.v noci chodím rada v pyžame po balkóne....
2.mám zvláštnu schopnosť vyhrať každú hádku s perfiš argumentami...
atď.
fantázii a čo najväčším kravinám sa medze nekladúúúúúúú

alinka76
8. jún 2009

plnené snehom? to nepoznám. ja milujem klasické s orechami navrchu , mňam.

boc, čo teba nenapadne 😵 a to mám napísať naozaj, alebo si vymýšľať?

janka1874
autor
8. jún 2009

boc ty si fakt dobrá tak moja fantázia dostala už teraz zabrať 😀 😀 😀
ale ja kľudne na seba prezradíme že aj keď ma nevidno (to nie že by som bola maličká alebo tak) tak počuť ma určite budeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
8. jún 2009

🙂 🙂 🙂
alinka naozaj....ale aby to bolo origináááááááálne...
napr. že keď urobíš chleba vo vajci, odložíš si do vrecka na zlé časy....alebo že keď si smädná, tak sa napiješ aj z potoka....xixixi, príp. keď chceš romantikuš večer manželík ťa môže prekvapiť sviečkami a good vínkom...

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

centik
8. jún 2009

Telinkaááá rada by som prisla fnuuuuk ☹ ☹ ☹ ☹

centik
8. jún 2009

Jani pekná fotos 😉

janka1874
autor
8. jún 2009

boc to čo som ja napísala nestačí? 😀 😀 😀

bocmanka
8. jún 2009

🙂 🙂
baby ale zapojte sa každá, nech je sranda....okej????

povinne.....budete na nástenke..xixixi