DEDRA - ekologická drogéria. Máte skúsenosti?

leniciatko
10. jún 2010

Ahojte, máte skúsenosti s týmito výrobkami- ekologickej drogérie? Pracujete niekto pre ňu, alebo predávate jej výrobky? Chcem sa spýtať: ste spokojné s výrobkami, alebo s predajnou činnosťou?
......veľmi pekne ďakujem za vaše odpovede. 🙂

leniciatko
autor
10. júl 2010

@alca85 no šak, to je vlastne popredu - peniaze musíš mať nachystané doma.

alca85
10. júl 2010

ja to ani tak neberiem,, že je to dopredu, keďže viem, že vždy v piatok musím nachystaná.....no ale horšie je keď nemám kde naškrábať peniaze 😕 😵

leniciatko
autor
10. júl 2010

@alca85 presne toto, prvú som mala za 55€ a teraz druhú skoro za 160€. toje pekná suma, že?

alca85
10. júl 2010

@leniciatko tak to teda je...a objednávala si len pre seba?

alca85
10. júl 2010

za mňa to musela akurát včera svokra zaplatiť 😅

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leniciatko
autor
11. júl 2010

@alca85 nie, preboha... to je len pre baby do roboty, ja mám tak za 10 euráčov.

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leena24
27. aug 2010

Obchod pre vaše zdravie, prevenciu, krásu aj čistotu domácnosti 😉 http://dikulka.pise.cz/42622-novy-obchod-pre-va...

kometa
27. aug 2010

u nás doma, v každučkej miestnosti je cítiť a vidieť len DEDRU 🙂 Ja s ňou pracujem, upratujem, žijem, ja ju milujem ... 😵

lentilka321
27. aug 2010

ja mám výhrady zatiaľ len k výrobku, ktorý má odstraňovať nálepky, použila som ho presne podľa návodu a to lepidlo po nálepke sa mi len pekne rozmazalo na pohári ( chcela som odstrániť nálepku z toho zeleného pohára z dedry)

gumkacka1
31. aug 2010

ahojte, a su to naozaj ekologicke vyrobky? Lebo my mame v septiku "dobre" bakterie, ktore by som znicila, keby som pouzivala napr. Domestos, Savo a tak. Mate niekto aj katalog, alebo ako by som si mohla pozriet vyrobky na cistenie?

kometa
31. aug 2010

@gumkacka1 jednoznačne sú 😉 😉 neobsahujú chlór a sú 100% vhodné do ČOV ....

crysmile
31. aug 2010

@lentilka321 ja ked chcem odstranit lepidlo od nalepky, tak to miesto potriem olejom, trosku "pomasirujem" a potom umyjem saponatom, ide to dobre dole, vyskusaj..

baby a ten katalog z dedry si kde mozem pozriet?

lentilka321
1. sep 2010

crysmile
jeeej ďakujem za radu, o oleji som ešte nepočula, ale keď to takto funguje tak vyskúšam 🙂

bellada
2. sep 2010

@crysmile vyrobky najdes na ich web stranke 😉
vcera som akurat prvy krat pouzila ich odmastovac na kuchyne, cistila som kuchynsku dosku a super vsetko lahucko islo dole a nadherne to vonalo 😉

ciciatko
5. sep 2010

ahoj crysmile katalog si mozes prezriet na www.dedra.cz da sa tam v nom listovat. ak budes nieco potrebovat kludne sa ozvi ja som z okresu Brezno, nie tak daleko od ZV.

ivanate
8. okt 2010

Ahoj holky, vím, že tu je diskuse na téma Dedra, já jsem také Dedruška..a mám ji moc ráda. Omlouvám se - doufám, že nebude vadit, když vám tady nabídnu něco jiného, hledám na Slovensku a Dedrušky jsou nejlepší.. Jedná se o spolupráci s novou kyslíkovou kosmetiku Faberlic. Je to vše na začátku..a je skvělý čas na vstup do této kosmetiky. Kdyby některá měla zájem, napište mi, poradím. Registrace je zdarma a probíhá přes sponzora, vše bych zařídila a vysvětlila
Hezký den
i-faberlic@seznam.cz

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alca85
15. okt 2010

@michaelamaranesi už mám doma a len rozmýšľam čo skôr objednať 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kometa
16. okt 2010

obdivujem, že Vám stačí jeden katalóg 😀 -ja fungujem aspoň s 10timi 😀 😀 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kometa
17. okt 2010

@michaelamaranesi ja viem o čom píšeš 😉
Ja robím dedru už tretí rok 😵 😵 😵

kattarinkaa
20. okt 2010

Dobry, ahojte...chcela by som sa opytat, hlavne vas, co uz ste s dedrou dlhsie, co hovorite na ponuku obrazov v toho rocnom katalogu. Mala by som zaujem o jeden (3obraz) do obyvacky, ale neviem si uplne predstavit ako to bude vyzerat a ci nebudem velmi nespokojna. Nekupovali ste nieco, alebo nevideli ste nieco podobne? Dakujem.

leniciatko
autor
22. okt 2010

@kattarinkaa tie obrazy sú ozaj krásne. ale ved oni sa dajú vrátiť, ked sa nebudú hodiť. myslím, že tam je kratšia reklamačná doba...

martinex
26. okt 2010

Ahojte dievcata..Ja sa prave s Dedrou chystam zacat a normalne ste ma tak navnadili,zeby som hned poobjednavala vsetko a isla upratovat 😀

leniciatko
autor
27. okt 2010

@martinex určite začni, sú tam výrobky čo stoja ozaj za to

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinex
28. okt 2010

@michaelamaranesi ano, uz to mam preluskane 😀 cakam kym sa nazbieraju objednavky a idem na to 😅