• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deň otcov. Ktoré ste naň nezabudli?

21. júna 2015 
No pochvalte sa , ktora ste si spomenuli a povedali manzelovi vsetko najlepsie :grinning: :grinning:
Moju manzelku musim pochvalit, nezabudla :slight_smile: .
17. jún 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak ani ja som nezabudla aj darcek sme mu dali :grinning:
17. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som o tom vedela, aj som mu chcela kúpiť fidorku čo má rád akože od dievčat, ale potom ma nasral, tak mal smolu ... ale cez víkend mu to hádam s díevčatami vynahradíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale Den otcov je predsa az v nedelu :confused: :sweat_smile:
17. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako pise Zuzka :confused:
..ale urcite si spomenieme-MM je nase zlaticko :grinning:
17. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
den otcov je v kalendári písaní dnes ... a v našom meste sa robia spoločné oslavy v nedelu
17. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby som sa selka? ale sak darcek stale potesiii :wink:
17. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, den otcov je az v nedelu, tretiu junovu nedelu sa "oslavuje" den otcov a den amtiek je zas druhu malovu nedelu...
17. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta asi mame kazda svoj kalendar :wink:
17. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ja sa ospravedlnujem, kukla som do kalendára a veru až v nedelu píšu ... ale stále mám taký pocit, že som to niekde videla že dnes je sviatok :fearful:
17. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviem, ci mam ja na prd kalendar, ale je tam pisany az v nedelu a vzdy sa oslavuje az tretiu junovu nedelu :wink: ... ale tak, ked chcete mozete oslavovat aj dnes :grinning:
autor
v kalendari je dnes :fearful: :fearful:

lepsie pre nas :grinning: :grinning: mame dvakrat dovod na oslavu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
krasuliak ... to mas co za kalendar? :confused: :sweat_smile:
17. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
clovek dnes nemoze verit uz nicomu :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chi aj ja som citala ze dnes je den otcov na atlase :grinning: :grinning: tak som pisala krasuliakovi a aj ocinovi mojmu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neztazovali sa :grinning: :grinning: tak v nedelu este raz? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: nevaaa aspon som prvy gratulant :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzana stolovy :wink:
17. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám orange kalendár...a je tam v nedeľu...a nezabudla som na to :wink:
17. jún 2009 o 23:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka ... ja sa na net nespolieham, minule boli na centrum.sk dopletene mena, takze radsej sa kuknem do diara a mam istotu :wink:
17. jún 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat dnes som na to aj ja pozerala, ze nemam zabudnut :sunglasses: Orange pise az v nedelu, tak som sa normalne zlakla.. ale uz som videla aj spln pisany jeden den hore dolu... Kvoli tomu mam kalendare dva, jeden na spln a druhy na den otcov :wink:
17. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska ... nelakaj sa :wink: ... vzdy to byva v nedelu :wink:
17. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no portál centrum, písal, že deň otcov bol včera.......ja v kalendári mám nedeľu
18. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deň otcov je vždy tretiu júnovú nedeľu :wink: , takže božtek na noštek bude až v nedeľu :dizzy_face:
18. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam Den otcov az v nedelu. :confused: Tak kedy to vlastne je? :grinning:
18. jún 2009 o 09:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to je sranda. My sme oslavovali v nedelu, tak pise nas kalendar, normalne je tam 14.jun - nedela, DEN OTCOV. Zarovno s Vasilom :grinning: Netusila som, ze oslavujeme tyzden dopredu :confused: Tata dostal kyticku natrhanu pred barakom a veeeelku sladku pusu :wink: Tak neviem, dalsiu kyticu uz asi trhat nebudem, ale sak pusu moze dostat aj v dalsiu nedelu...a aj hocikedy medzitym :dizzy_face:

Onen kalendar je vydany v Hurbanovskej hvezdarni, krasny, nastenny, s farebnymi fotkami galaxii, clovek by mu aj uveril :grinning:
18. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte darček holky teda samozrejme okrem dobrej večere či obeda .. to je samozrejme aj ked sviatok nemá :D
18. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja keď som včera MM povedala, či vie, čo je v nedeľu, tak samozrejme odpoveď znela NIE!
Tak som mu povedala, že má sviatok, lebo je deň otcov a on ma vysmial, že ten už bol v nedeľu 14. júna. Tak som povedala, že ako to a on na to. To nevieš, že vždy na deň otcov býva Trnavská 13? A tá bola 14.6.....
my v kalendári nemáme písané nič, takže ja som z toho jeleň :grinning: a nebyť teba krasuliak, tak ani netuším, že je deň otcov :unamused:

horalka - takže nie si sama, kto si myslí, že to bolo 14.6.

a MM povedal, že deň otcov býva vždy 2hú júnovú nedeľu a vtedy býva u nás vždy tá Trnavská 13, tak ako to teda je? Či je to jedno, hlavne, že si spomenieme...? :wink:
19. jún 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás oslavujeme Deň otcov tiež až v nedeľu...a Deň matiek zasa 2 májovú nedeľu..Takže do nedele času dosť-darček už je kúpený... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale to nie je podstatné, či 2., 3. alebo 4. nedeľu-hlavne, že si spomenieme na našich manželov, otcov,krstných...takže gratulácia a oslava určite bude :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale na stránke centrumu bolo naozaj napísaně Den otcov - v ten den, ako napísal krasuliak.
Tiež som deťom kázala, aby mu dali pusu :wink:
19. jún 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme tiež v kalendári, že den otcov je v nedeľu....
19. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono kalendár tak ukazuje, ale privider Centrumu sa musel riadne seknúť :wink: :grinning:
19. jún 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Štyri kalendáre a v každom je iný dátum.Netrápte sa,ten správny je v nedeľu 21.
19. jún 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok