• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Denník bábätka. Dajte tipy, ako by ste ho urobili vy

12. decembra 2009 
ja pisem malemu do knihy Moja prva knizka + foto. K tomu som zaviedla zositok, kde mu pisem take bezne veci, ktore sme zazili. Spociatku som opisovala kazdy den, teraz, ked je to stereotypnejsie, tak "vypichnem" tie zaujimavejsie momenty, ktore robia vsedne dni krajsimi. No uz som trochu pozadu, tak sa musim nakopnut dopisat :sweat_smile:
30. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dennicky vsetkych deti ,ked si dnes zoberiem ten 18 rocny sa len pousmejem :grinning: ale je to krasne na spominanie :grinning: :grinning: :grinning: tak len piste piste :grinning:
30. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, já píšu malému deník do excelu, teď tam jsou poznámky na každý den, je to jak o pocitech, pokrocích či problémy s jídlem, máme tam i rýmu. Jednou ho budu moct přepsat do hezčího formátu, ale prozatím mi to takto vyhovuje.
3. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som velmi chcela pisat, aj som zacala.. ale neni casu :unamused: :unamused:
12. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já nepíšu úplně "deník" jako že každý den, ale když se malá narodila, koupila jsem kytičkový sešit s tvrdýma deskama a tam píšu když mám chuť - máme tam míry, kontroly u mudr., co se kdy naučila nebo jsme dělali zvlášť zajímavýho a co kdy mluvila, hlášky atd. občas tam dám fotku. nedělám to pro ní, protože předpokládám, že minimálně do 30ti jí to zajímat nebude, a kdoví, kde budu tou dobou já, ale pro sebe, protože teď nedávno jsem si četla něco z úplného začátku, a bez toho bych si na některé věci ani nevzpomněla :slight_smile:...
12. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok