Depilácia na stehná

iwonna
15. jún 2013

Baby depilujte si alebo holíte aj stehna ? Ak ano aku metodu používate ? Čo by ste odporúčali.

linda20111
15. jún 2013

@iwonna ahoj, ja si holim, ale nie tak casto ako od kolien nizsie, preto ze mam svetle chlpky ktore skoro ani nevidno

cerez
15. jún 2013

@iwonna Depilačnými voskovými páskami.

iwonna
autor
15. jún 2013

@linda20111 nevadi ti to ked dorastaju ? my ideme na dovolenku a potrebujem s tym niečo urobit. a neviem sa rozhodnut raz som si oholila ale potom ma svrbeli cele sthena a pichalo ma to ked dorastali.. lebo rastu rychlo 2-3 den už, :(

iwonna
autor
15. jún 2013

@cerez a neboli to ? aku značku maš overenu ?

iwonna
autor
15. jún 2013

@cerez aku značku maš overenu ?

iwonna
autor
15. jún 2013

a nemate niekto skusenosti s depilačnymi kremami ? fakt to vydrži dlhšie ako klasicke holenie ?

cerez
15. jún 2013

@iwonna Používam Baleu z DM, ale aj iné. Či to bolí? Zabolí to, ale je to taká nárazová a potom je dobre. Ja som si už na to zvykla, chĺpky rastú pomenej, sú také slabšie. Na niektorých miestach už dokonca mám aj mapy, kde sa narušil rast chĺpkov a nerastú mi. Skúšala som aj depilačné krémy, ale asi to neviem používať, ale ja sa tým nejdem proste oholiť. 😀

liz_lemon
15. jún 2013

@iwonna chod ku kozmeticke, ta ti to urobi najlepsie, teplym voskom, doma si to nikdy neurobis tak dobre

aristka
15. jún 2013

moja ak si to nerobila ,dome to ani neskúšaj,zver sa kozmetičke ,spraví ti to profesionálne a nie tak bolestivo...lebo to potrebuje cvik a neviem čo tá bolesť zato stojí...takže šup kozmetičke...

hradnapani
15. jún 2013

@iwonna ak mas pred dovolenkou, tak radsej neexperimentuj sama doma. Ja som to raz skusila takymi voskovymi pasikmi a dopadlo to katastrofalne! cele leto som z toho mala take zapalene pupaciky po stehnach,velmi pomaly sa to hojilo (aj mast od lekara som mala), napokon mi zostali take pigmentove fliaciky a tie zmizli asi az po roku. Takze cele leto pokazene...
Ked uz mam potrebu to spravit, tak klasicky ziletkou a ziaden problem. Jedna kozmeticka mi raz poradila, ze namiesto peny pouzivat na holenie balzam na vlasy a funguje to perfektne.

iwonna
autor
15. jún 2013

a čo tie depilačne kremy nemate niekto viac skusností ? ak no aky je jedno aka značka ?

tatiana8
15. jún 2013

@iwonna budes to mat presne take ako po holeni,svrbenie pichanie,takze nic dobre,a to som uz vyskusala vela znaciek 🙂

iwonna
autor
16. jún 2013

@tatiana8 :( a ty čo použivaš preferuješ ?

tatiana8
16. jún 2013

@iwonna radsej si ich holim menej to svrbi a nemam tak zapalenu pokozku

mimikyky
17. jún 2013

moje dcéry používajú na stehná teplý vosk, ten elektrický od opilca, a náplň dokupujeme u kozmetičky v salóne, aj tie papierové pásiky 😉

nivi
17. jún 2013

depilujem vsetko bud teplym voskom alebo cukrovou pastou.

linda20111
17. jún 2013

@iwonna nie, vobec mi to nevadi ani to nieje tak skoro vidno,, ale kazdy ma ine ja mam len take celkom svetle a tenke takze mozno preto necitim ked dorastaju.. ani nesvrbia nic...

iwonna
autor
22. jún 2013

Ahojte baby tak idem sa podelit s mojou skusenostou nakoniec po dlhom zvažovaní som si kupila vosk na depilaciu od veet a som zatial nadšená vydepilovala som si stehna a ani to nebolelo su hladke išlo to rychlo len musim ešte detailnejšie boky a zo zadu asi musim poprosit sestru už som nemala pružky tak až zajtra pokračujem musia vyschnut su na opätovne použite. Tak uvidim ako budu vyzerat zajtra zatial je to ok a ani nie su velmi začervenane. A skusim aj podpazušie a bikiny :D.

iwonna
autor
22. jún 2013

@cerez
@linda20111
@nivi
@mimikyky
@tatiana8
@aristka
@hradnapani
@cerez
Ahojte baby tak idem sa podelit s mojou skusenostou nakoniec po dlhom zvažovaní som si kupila vosk na depilaciu od veet a som zatial nadšená vydepilovala som si stehna a ani to nebolelo su hladke išlo to rychlo len musim ešte detailnejšie boky a zo zadu asi musim poprosit sestru už som nemala pružky tak až zajtra pokračujem musia vyschnut su na opätovne použite. Tak uvidim ako budu vyzerat zajtra zatial je to ok a ani nie su velmi začervenane. A skusim aj podpazušie a bikiny :D.

cerez
22. jún 2013

@iwonna Skúšala si ten horúci vosk čo teraz beží v reklame. Chcela by som to vyskúšať, len neviem či je to skutočne tak dobré.

iwonna
autor
22. jún 2013

@cerez
neviem aky beži ja mam taky v miske modry na citlivu teraz ho maju v dm cca za 4 e

zuzulienka1973
22. jún 2013

@nivi ako si robis tu cukrovu pastu?

nivi
24. jún 2013

@zuzulienka1973 ja si ju kupujem http://www.cukrovapasta.eu/products/cukrova-pas...
skusala som aj tu co maju v dmke ale ta milna sa mi zda lepsia
vyrabat som skusala raz a nejak sa nepodarilo

pondelnicka
30. jún 2013

Baby, je účinnejší horúci vosk ako voskové pásiky??? Ja som skúšala nohy depilovať pásikmi a efekt teda nič moc, tak či sa oplatí investovať do horúceho vosku... 😉

liz_lemon
1. júl 2013

@pondelnicka horuci je urcite lepsi, ale treba to vediet, podla mna si to nikdy neurobis tak, ako ked to robi kozmeticka

pondelnicka
2. júl 2013

@liz_lemon včera som neodolala a kúpila som si vosk, ktorý sa zohrieva v mikrovlnke a na prvý pokus som maximálne spokojná... 😉 O 100% lepšie, ako pásiky 😎 Ešte musím "vychytať muchy", ale k pásikom sa už rozhodne nevrátim... Ja viem, že kozmetička to robí lepšie, aj k nej chodím, len mi nejak ušlo, že má 3 týždne dovolenky, takže som to nejak už nestihla.... 😠 😖

liz_lemon
2. júl 2013

@pondelnicka tak to si dobra, ked ti to hned islo, ja som bola polepena vsade 🙂

ellasofia
11. aug 2015

Dobry den,
depilacia voskom je fajn.Najúčinnejší spôsob depilácie. Chĺpky nerastú niekoľko týždňov. Čím častejšie sa chĺpky odstraňujú voskom, tým sú nové chĺpky slabšie.
www.pedikurasupova.sk