Detoxikačné náplaste. Vyskúšal ich už niekto?

lucyy01
26. nov 2010

Má niekto skúsenosť? Dočítala som sa o nich na internete, chcela by som vyskúšať, či naozaj fungujú ako sa o nich píše v samých superlatívoch na rôznych stránkach kde sa dajú objednať. Nenašla som však žiadne skúsenosti ľudí, ktorí by ich vyskúšali. Vraj pôsobia podobne ako napr. Colonix, Chlorella, zelený jačmeň,...a iné detoxikačné prípravky. Tieto náplaste ale majú tú výhodu, že nemajú nežiaduce účinky. Mojím problémom je akné, ktoré by som chcela skúsiť týmito náplasťami aspoň zmierniť.

Ďakujem za každú reakciu na túto tému 😉 Lucy

andrejkamg
27. okt 2015

@siiiiska Ahoj, momentalne pouzivam uz dlhsie tieto a som s nimi zatial najspokojnesia, vyskusala som viacere, ale tieto su zatial pre mna TOP 😉

andrejkamg
27. okt 2015

Ahoj, momentalne dlhsie pouzivam tieto a som s nimi max. spokojna. Vyskusala som viacero, ale tieto su zatial pre mna TOP 😉

budova108
10. dec 2015

@moon1979 Ahoj aj ja prosím o názov toho prostriedku, ktorý ti pomohlo pri vypadávaní vlasov......ale tu sa bežne píšu aj názvy výrobkov.
Ďakujem

budova108
10. dec 2015

@mpower Vieš čo je zvláštne, že si sa zaregistroval len preto aby si robil reklamu na tieto náplaste....však si stačí klikniť na tvoj nik a je to jasné!

thesecret
14. apr 2016

@moon1979 mohla by si aj mne napísať do správy ten zázrak na vlásky? Ďakujem 🙂

betka22betka
29. aug 2016

@thesecret žiadny zázrak neexistuje....

mamazem
3. okt 2016

Ahojte, spomínali ste v tejto diskusii Cytosan. Pridali sme článok o našich skúsenostiach s ním:
https://www.modrykonik.sk/blog/mamazem/article/cytosany-a-nase-skusenosti-9uo6zb/

Cytosany sú momentálne v akcii -50%. Link nájdete v článku.
Viera, mamazem

pecenie75
1. nov 2016

@silvia851
aj mne prosím ten prípravok proti vypadávaniu.prosím. dakujem

michaelka_
28. aug 2020

Ja som vyskúšala zatiaľ 19 detoxikacných náplasti zo 40. Teda som približne v polovičke. Moje telo menej zadržuje vodu, mám zníženú chuť do jedla.schudla som 1 kilo za tých 20 dní.
Nebolia ma chodidlá a zmenšil sa opuch nôh. Okrem náplasti ešte užívam kvapky na detox s obsahom Ostropestreca, lopucha, vresu, lipkavca a pýra plazyvého.

lamadore
28. aug 2020

@michaelka_ Môžem poprosiť názov kvapiek?Ďakujem

libie
5. jún 2021

@tun1ska a akú značku?

mata1278
8. jan 2022

@moon1979 dobrý deň aké naplate na detox ste užívala

mata1278
8. jan 2022

@missoni111 dobrý deň aké náplaste ste užívali ?

maria47825
3. apr 2022

Tabletky na detoxikáciu organizmu - https://hespac.com/detoxsk.htm Mne pomohlo toto.

missylor
10. nov 2023

@sabaha mozem poprosit nazov produktu proti vypadavaniu vlasov? Dakujem ❤️